כיריים גז 4 להבות

usafun

New member
עברו 15 שנה מאז קניתי בפעם הקודמת . יש מותגים טובים יותר ופחות הכיריים מהסוג הזה?

ויוי 25

Well-known member
אני בעד כיריים איכותיות של חברת - "בוש" עם חיישני -בטיחות להגנה מדליפת גז. אני קניתי עם משטח מנירוסטה שמאוד קל לניקוי.
(וכעת יש במבצע -.1200 ש"ח. במקום -..2000 כדאי לערוך בדיקה בחנויות החשמל.
שיהיה בהצלחה.

usafun

New member
אבל מנגנון מניעת דליפת גז הוא מנגנון שקיים כבר שנים. זה תקן לכל הכיריים גז.
יש שם ספציפי של הדגם שהמלצת?
ומה בעצם יהיה ההבדל בין כיריים כאלה לכיריים יותר פשוטות?

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אבל מנגנון מניעת דליפת גז הוא מנגנון שקיים כבר שנים. זה תקן לכל הכיריים גז.
יש שם ספציפי של הדגם שהמלצת?
ומה בעצם יהיה ההבדל בין כיריים כאלה לכיריים יותר פשוטות?
צודק.
1. חיישן להבה קיים כיום כתקן בכל כירות הגז.
2. לדעתי (ובעיקר לדעתי) כיריים מזכוכית הכי קלות לתחזוקה ואצלי היו כבר כיריים מאמאיל (משולבות בתנור אפייה), כיריים מנירוסטה וכיריים זכוכית.
3. הכיריים שהכי נראו לי הן דווקא היחסית זולות של אלקטרה. לפני שנה עלו לי כאלפייה והן נוחות מאד. באותו זמן היו גם כיריים של מידאה עם מבער טורבו אדיר עצמה וגם הן לא היו מי יודע מה יקרות. https://www.olsale.co.il/ItemDetail...ZO6E6asdxlUq7EbgkQNfwUD7I5pebwtRoCaMUQAvD_BwE
טכנאי גז אמר לי שזו הנוסחא לחסל בלונים "במהירות" ועל כן העדפתי את האלקטרה...
4. יש כמובן גם כיריים (זכוכית) יקרות יותר כמו הסאוטר, האלקטרולוקס או הסימנס, אבל כשראיתי דווקא בתצוגות בחנויות עד כמה הזכוכיות שבהן נשרטות בקלות, הגעתי למסקנה שמספיק אלקטרה שהן זולות יותר והן נוחות, הרשתות הן מיציקה והן אחלה. היכן רכשתי? מחסני חשמל שהם גם חנות הבית של אלקטרה. דגם? לא זוכר.
5. ככל שזכור לי, פעם היו בכיריים 4 סוגי מבערים. ענק, קטן ו-2 בינוניים שונים. כיום במרבית הכירות המבערים הבינוניים הם זהים וזה מבאס... אבל זה מה יש. ושוב. אני כבר לא זוכר איך החלוקה באלקטרה (הן אצל בני) וכנראה שהם זהים. מה שכן, יומחד, כשביקרתי את בני, הוא התלונן שהמבער הגדול מזייף. הסתכלתי ונוכחתי שהוא לא שם נכון את ה"כיפה" ומסתבר שיש רק דרך אחת להניח אותה נכון. סובבתי וזה הסתדר.
6. לחובבי ה"מיוחד", יש גם כיריים עם זכוכית לבנה ולאו דווקא שחורה. צריך רק לחפש. https://www.lior-electric.co.il/pro...fuczv5UApMxpZEW1Z8FCr5r6MaxTW-6RoCy_0QAvD_BwE
7. ככל שזכור לי, יש גם דגמים נחמדים של זנוסי.

למעלה