כישורית

נמש164

New member
כישורית

אשמח לשמוע את דעתם של אלו שעשו שם שנת שירות, או רוצים לעשות. איך שם? מה עושים בפועל? וכל מידע אפשרי
[קראתי כבר גם באתר של התק"ם וגם באתר של הכפר עצמו, אבל אני רוצה לשמוע חוויות של ש"שינים שהיו שם!:) ] אם מישהו יודע מתי הכנסים והמיונים שלהם אני אשמח לשמוע

Scholes 18

New member
או לה לה... זהו יום המזל שלך :)

מנהל הפורום שמדבר אל ועל עצמו בגוף שלישי עושה שם שנת שירות בימים אלה. אין לי זמן לתגובה מפורטת, מבטיח לכתוב בערב אלא אם יקרה משהו חריג.

נמש164

New member
ממש תודה!

בעיקרון מכירה את המקום מאוד מאוד בכלליות ולא משינה איך עד עכשיו לא חשבתי על המקום כש"ש! ובהחלט אשמח לעוד פרטים וחוויות אישיות [זכרתי שמישהו פה עושה בכישורית אבל לא זוכרתי מי
] ושאלה מאוד עקרונית, מה הסיכוי שיתנו לי ולחברה שלי לעשות שם את הש"ש ביחד?
באמת יום המזל שלי
חחח

tzlil21

New member
לגבי ה-"מה הסיכוי שיתנו לי ולחברה שלי לעשות ש

"מה הסיכוי שיתנו לי ולחברה שלי לעשות שם את הש"ש ביחד?" - אני יכולה לענות לך. אם שתיכן תתאימו למקום הספציפי הזה (או כל מקום אחר שעושים בו שנת שירות) ושתיכן תתקבלו אז תעשו ביחד, לא יקבלו אף אחת מכן כי "את חברה של X..."

Scholes 18

New member
סיכויים שלך ושל חברה שלך...

אין שום בעיה שאת וחברה שלך תתמיינו לכישורית ותתקבלו שתיכן. חצי מהקומונה הנוכחית מורכבת מצמדים או שלשות כאלה. במקומות אחרים לעיתים יש עם זה בעיה, ראי הוזהרת ;)

נמש164

New member
אה, ומידע לגבי תהליך המיון../images/Emo9.gif

ובעצם על הכל! כל מה שאתה יכול
איך החיים שם, במה מתבטאת העבודה, שעות פנאי, יציאות הביתה, וכו' וכו'. ומבחינת המקום עצמו, האם יש ליווי מקצועי? [אני מניחה שיש אבל חשוב לשאול
] גם אישי וגם מבחינת תכנים..

למעלה