כי בוקר......

פ ש ו ט י

New member
כי בוקר......../images/Emo42.gif

כי בוקר טוב.. בגלל שתפוז קצת "התחרפן" ולא נותן להגיב, הכי חשוב- כדי שיהיה לנו יום טוב ורגוע..
היום שוב נגענו, עולם הווה בעולם אהוב נשכח .. שוב אותו מחול הלב שפועם בטירוף אצלי אצלך. על החוף ליטפה אותנו התאווה בין גלי הים שטפה אותנו האהבה, אתה שנותרת שם שרוע עקבות החול על גופך מציירים לי את הטירוף, שחווינו שנינו .... רגעים של שנינו בין צדפי הזמן הפזורים תחתינו, מוכתמים בכמיהתנו לעתיד שיבוא וישכון בזרועותינו .....

טאKילה

New member
מדהים פשוטי..../images/Emo48.gif

איזה בוקר מלטף הבאת..וואווו..
בוקר נהדר לך..

מחר . . . ../images/Emo29.gif

הוא העתיד של שנינו, עומד בפתח מחכה . . . כמו גרגר בתוך שעון החול מחכה הוא ליפול, דרך הפתח הצר, המפריד בין העבר, בו שמורים הרגעים, בו צפונה, האהבה אשר הציפה אותנו . . . כגאות הים אוחזים חבוקים את בזרועותיי אני לך בחיקך אל מול הגלים, על סלע ים, שם בנקראות צורים לקול צווחות שחפים, אשר מעל מנסים הם לדוג את . . . העתיד, אשר טומן הוא לנו הפתעות את ואני יחד לבאות, נצפה כה בכמיהה, להשריש את האהבה להעפיל בה אל סודה לצייר את הרגעים שעתידים הם לנו יחד כזוג יונים יחדיו כברבורים נשוט במיי אגם קסום צוארינו זה סביב זה נכרוך . . . בפיתול ענוג שפתיים נצמיד לדקה ארוכה לדקה של הרגשה להזרים את האהבה את אלי ואני לך במנהרת הזמן

פ ש ו ט י

New member
שפתיים....

שפתיים נושקות איש ואישה נסחפים בלהט לשונות חלוק נפתח במשיכת יד גופות נכרכים אחד בשני על ריפוד ספה בהיר ריקוד תשוקה ככוכב מאיר. ברווח הדקיק שבין נשימה לשאיפה גע בי עוד פעם, תן לתווי הגוף לחלום תאווה , לילה יחלוף ובוקר יעלה קרוסלת חיינו עדיין ייסוב..... <> לשניכם..תודה

למעלה