כלכלה שנה ג'...

powerlock

New member
מרצה קצת קשה..

לא משהו... לא כיף חיים... הציונים בסוף סבירים יחסית... בוא נגיד... זה הקורס שהכי פחות הייתי ממליץ עליו מא'1

מה אתה אומר על

שיטות מתמטיות ועל מודלים סטוכסטים במימון? ואם אפשר, אשמח לשמוע על איזה קורס הכי היית ממליץ מא1 ומא2 ?

powerlock

New member
מודלים סטוכיסטים במימון

אם זה עם יונית ברון ציונים גבוהים בדר"כ. לא יכול להמליץ לך על א'2 כי אני חשבונאי ואין לנו א'2. שיטות מתמטיות קשה מאוד בסוף הרוב עוברים בציונים גבוהים. א'1 הכל קשה.... אין משהו ספציפי יותר מדי... מתמודדים... יש לכם מלא קורסי א'1 חדשים השנה שאני לא מכיר... אז קשה לכוון.

תודה רבה

ומבחינת עניין, האם יש איזשהו קורס שסטודנטים מצאו מעניין במיוחד?

powerlock

New member
בכיף .. סיימתי שנה ג'

קורס קשה ציונים טובים. שיטוביץ נותן או 0 או ציונים טובים. אין אצלו נכשל אחר ולכן או שאתה מקבל גבוה או 0. אם קולטים את החומר אפשר לקבל אפילו 100. טיפ לשיטוביץ - אם יש 10 סעיפים במבחן ויודעים רק 8 לעשות 8 ולא לכתוב כלום ב2 שלא יודעים. הוא מוריד על משהו לא נכון, אבל מוריד בערך רק נקודה אם לא עושים כלום. (חבר שלי עשה 5 מ10 סעיפים וקיבל 76, אני בתורת המשחקים עשיתי 8 מ10 וקיבלתי 96).

שמעתי שמה שהוא עושה זה בעצם...

לוקח את הציונים של כל הנכשלים, הרי זה לא משנה למי שנכשל אם הוא קיבל 0 או 40, ומחלק את הציונים בין כל אלה שעברו, מן פקטור כזה, וככה יוצא שיש אפסים וציונים גבוהים.

למעלה