כל הטיפים ...תקראו

ש איילת

New member
היי אשה אורחת

(נראה לי שאני האורחת פה ולא את..:) ) נשמע מעניין מה ששמת פה אני לא מצליחה לפתוח כרגע אבל הנושא הזה באמת רלוונטי ומעניין..: הבחירה. נותן תחושה של חופש, שחרור, אפשרויות לא מוגבלות, אי תלותיות .. אנסה להיכנס לזה מאוחר יותר. אז איך יודעים מתי בחירע ומתי בחיטוב?..:)

סמסרה1

New member
הלו איילת יקירתי

עוברים עלייך ימים קשים ואת צריכה לאגור הרבה כוח ומה אני רואה , את מסתובבת לך בלילות :)))))

בוקר טוב איילת../images/Emo42.gif

באחד הפורומים היה דיון בקשר לסוג הטיפול וגם קישור לאתר נכנסתי וקראתי במאמרים .האיש כותב פשוט וברור,נחמד "אתם בעלי כוח בחירה אינסופי. נצלו אותו – אל תזניחו ואל תתעלמו ממנו, כי אתם רק מתכחשים לכוח שלכם" בעיניי מי שלא בוחר הוא חי מת איך יודעים אם הבחירה טובה/רעה? לרוב אני מרגישה לפעמים אני לא יודעת ואז זה עניין של שקלול נתונים...בוחרים ולומדים
איילת הניק הזה התאים לפעם הראשונה שנכנסתי להגיב בפורום של תפוז השם שלי היה תפוס ובחרתי אישה אורחת חחחח זהו,נשארתי עם זה כבר למעלה משנתיים

angel_s

New member
נכנסתי קראתי ומאד התעניינתי...

מישהו ניסה את הדימיון מודרך?

יש פורום ב../images/Emo43.gif

שעוסק בזה ויש את רוח המדבר/מיקי חקירת תבניות חשיבה מאוד עניין אותי ב nlp אני רק קראתי בכל הכתובות שנתתי לך וגם תחפשי ב google תהני

סמסרה1

New member
דימיון מודרך

בוקר טוב לא ממש קראתי לעומק מה שנכתב כאן. אם מדובר בדימיון מודרך אז יש לי סיפור קטן. לפני הרבה שנים, כן ממש הרבה, כאשר עדיין אנשים לא היו רוחניים, בכל אופן לא בישראל, ולא היתה ממש רפואה אלטרנטיבית, אני הייתי בשמירת הריון עם איילת המקסימה. כן, שכבתי במיטה כמעט תשעה חודשים. ולא תאמינו, אף אחד לא הדריך אותי איך להתגבר ואיך לעבור את הזמן. ואני על דעת עצמי, טלויזיה לא ממש היתה, נדמה לי שהיו תכניות משהו כמו כמה שעות ביום ורק ערוץ אחד, אז כשנמאס לי לקרוא ונמאס לי להעסיק עצמי בעבודות יד, כיסיתי עצמי עד מעל הראש ובניתי לי עולם דימניוני. חייתי ממש בתוך קטעים נעימים שהיו לי בעבר, דימיינתי לי כל מיני דברים כאילו שאני נמצאת במקומות מסויימים ולפעמים בחברת אנשים מסויימים וכך הזמן עבר כמעט בלי לסבול, ולעיתים היה מצב שכאשר מישהו בא לבקרני זה אפילו הפריע לי מכיוון שהיה לי טוב בעולם הימיוני שבניתי. והנה, כעבור שנים התנהגות זו נהפכה לטכניקה - דימיון מודרך.

סיפור מקסים../images/Emo13.gif

זה פלא מה שאנחנו יכולים
וואללה אמא של איילת כמה נחמד...בת ואמא בפורום

למעלה