כל העולם כולו זכויות לא נכונות..

מור ד

New member
כל העולם כולו זכויות לא נכונות..

אז זהו... אין לי בעיה עם זה שאני דיסלקט... אולי קצת, עברתי אבחון וקבלתי את כל ההקלות האפשריות... חוץ מאלה כמובן שאני באמת צריך... למשל יש לי בעיה בהבנת הנקרא (אנסינים), ואיםן שום הקלה שתעזור לי עם זה (הקראת שאלון באנגלית בלה בלה בלה וכולי וכולי) זה ממש לא עוזר לי, אני פשוט יושב בכיתה, מבין ועושה את הכל, ברמה של אנגלית מאד גבוהה אבל רק האנסינים מפילים אותי!

מיה ישי

New member
מור...

אני ממש מבינה אותך מכיון שאני ניתקלתי באותה בעיה באנגלית ועוד עשיתי חמש יחידות.... אני יכולה להציע לך מה שעזר לי להתגבר על בעיה זו קצת... קיבלתי אישור להשתמש במילונית בנוסף למילון הרגיל וגם תוספת זמן ופשוט ההיתי יושבת ומתרגמת מילה מילה ממה שלא הבנתי ומה שהבנתי תירגמתי לבד וכתבתי את התירגום מעל השורה המתאימה על גוף המבחן וככה הרבה יותר קל לענות על השאלות ... מה שכן גם לי אישית לא עזר ההקריאו לי בגל שמהר מאוד איבדתי את הריכוז והתחלתי לחשוב על כל מיני דברים אחרים ואז פיספסתי דברים חשובים..והיה עדיף לי לראות את הסיפור מול העיניים , אבל יש הרבה כאלה שאם מקריאים להם הולך להם יותר טוב אולי תיתן לזה היזדמנות... בכל מקרה הרבה בהצלחה.....

אנגלית

משהו בשאלתך לא ברור לי- אם אתה מבין אנגלית ברמה גבוהה אז איך קורה שהקראת האנסין לא עוזרת?

m_katzmann

New member
הunseen לא בודק רק יכולת הבנת

הנקרא. כדי לענות על unseen צריך שיהיה לך ידע רב בנושא, יכולת שליפת מילה מאוד מסויימת מהזכרון המתאימה בצורתה התחבירית למשפט. כאשר יש בקטע גם כמות מילים אותם צריך לפרש אז קשה מאוד להסתדר עם השמיעה של הטקסט ובו זמנית להכניס פנימה את המילה המתאימה. אני כבר נתקלתי בדוברי אנגלית שהתקשו עם טקסטים של 4 יחידות. כארן לא בוחנים לא רק את רמת האנגלית אלא בהחלט גם את רמת האינטליגנציה והתאום של הנער/ה. מאיה

למעלה