כל כך קיויתי להפסיק לתפס על הקירות

מצב
הנושא נעול.
לא. אני לא מתחילה מייד.

אוי תמי, אני כל כך מצטערת
שגם אצלך הטיפול הזה לא הצליח. אבל הגישה שלך נפלאה. רק עם אופטימיות ננצח. ונכון, זה כל כך עוזר כשיש לנו כבר ילדים בבית. הילדים שלי היו חבקניים במיוחד בימים האחרונים. כבר הסכמנו שילדינו מאוד רגישים למה שקורה אצלנו. אני גם יודעת בדיוק כמה קשה לעבור את זה לבד, ואני שמחה שיכולנו להיות כאן איתך. וכולנו נהיה ביחד גם בטיפול הבא. אגב, את מתחילה מחדש מייד? אני כבר קיבלתי את הפרוטוקול החדש ורק מחכה שהמכשפה תגיע (איפה היא כשצריכים אותה?) אז שיהיה לכולנו בהצלחה.
לא. אני לא מתחילה מייד.
הייתה לי שיחה ארוכה עם הרופא וכנראה נעשה פסק זמן של 3 חודשים לצורך מקצה שיפורים. אצלנו יש בעית זרע חמורה מאוד. אצל ברטוב (שנעזרנו בו הפעם) לא הצליחו למצוא אף זרע עם גרעין תקין ונתנו לנו את ההכי טוב שיכלו למצוא. אז חשבנו ביחד הרופא ואני , והחלטנו שכדאי לתת צאנס לרפואה האלטרנטיבית ולנסות לשפר את מצב הגרעין בזרע של בעלי. ומכיוון שתוצאות ניתן לראות רק לאחר 3 חודשים, אז נחכה קצת. המלצה נוספת שקיבלתי מהרופא היא לנצל את התקופה הזו להורדה במשקל. אני נושאת עמי עודף משקל לא מבוטל, שהתפטרות ממנו יכולה רק לעזור לכל הענין. אז לקחתי את ההמלצה ברצינות, והתחלתי כבר אתמול בערב, כולל התעמלות בבית, ומקווה שהמוטיבציה שקיבלתי לא תעזוב אותי כל כך מהר. לגבי בעלי, הוא בח"ול כרגע, לעוד שבועיים לפחות, אז נראה מה בדיוק עושים, כשיחזור. בהצלחה לך , ואל תחכי לי אין צורך שהכל יקרה לנו יחד, מאוד אשמח כשתכנסי להריון לפני.

אמאלה2

New member
ובסוף יהיה גם הריון ו....גם

לא. אני לא מתחילה מייד.
הייתה לי שיחה ארוכה עם הרופא וכנראה נעשה פסק זמן של 3 חודשים לצורך מקצה שיפורים. אצלנו יש בעית זרע חמורה מאוד. אצל ברטוב (שנעזרנו בו הפעם) לא הצליחו למצוא אף זרע עם גרעין תקין ונתנו לנו את ההכי טוב שיכלו למצוא. אז חשבנו ביחד הרופא ואני , והחלטנו שכדאי לתת צאנס לרפואה האלטרנטיבית ולנסות לשפר את מצב הגרעין בזרע של בעלי. ומכיוון שתוצאות ניתן לראות רק לאחר 3 חודשים, אז נחכה קצת. המלצה נוספת שקיבלתי מהרופא היא לנצל את התקופה הזו להורדה במשקל. אני נושאת עמי עודף משקל לא מבוטל, שהתפטרות ממנו יכולה רק לעזור לכל הענין. אז לקחתי את ההמלצה ברצינות, והתחלתי כבר אתמול בערב, כולל התעמלות בבית, ומקווה שהמוטיבציה שקיבלתי לא תעזוב אותי כל כך מהר. לגבי בעלי, הוא בח"ול כרגע, לעוד שבועיים לפחות, אז נראה מה בדיוק עושים, כשיחזור. בהצלחה לך , ואל תחכי לי אין צורך שהכל יקרה לנו יחד, מאוד אשמח כשתכנסי להריון לפני.
ובסוף יהיה גם הריון ו....גם
אמא חתיכה
אנחנו פה לעידוד

יוליי

New member
אני מצטערת לשמוע תמי

לצערי הרב, הבטא שלילית , סופי!
אבל אני בן אדם אופטימי מטבעי ולא נכנסתי לדיכאון ,ממשיכים הלאה. אז תודה לכן על כל התמיכה והאצבעות שהחזקתן, זה עזר לי מאוד, במיוחד בהתחשב בעובדה שבעלי היקר נמצא בח"ול מתחילת השבוע (עבודה) והורי גם הם נופשים בח"ול.אז אתן הייתן האוזן הקשבת עבורי ואני מודה לאל על הפורום הזה שלפחות יש לי אותו ואתכן כמובן, כדי לפרוק מהלב,לשמור על השפיות ולאגור כוחות להמשך הדרך. שוב תודה לכולכן שאתן פשוט נמצאות כאן בשביל מי שצריך. אז היום הוא יום חדש עבורי וה
שוב זורחת בחוץ ויהיה טוב !
אני מצטערת לשמוע תמי
ונשמע שאת חזקה. אז תחזיקי מעמד ויהיה טוב! יולי

רחל5

New member
צר לי לשמוע שהלכת בעקבות רוצה עוד 1

אבל אני בן אדם אופטימי מטבעי ולא נכנסתי לדיכאון ,ממשיכים הלאה. אז תודה לכן על כל התמיכה והאצבעות שהחזקתן, זה עזר לי מאוד, במיוחד בהתחשב בעובדה שבעלי היקר נמצא בח"ול מתחילת השבוע (עבודה) והורי גם הם נופשים בח"ול.אז אתן הייתן האוזן הקשבת עבורי ואני מודה לאל על הפורום הזה שלפחות יש לי אותו ואתכן כמובן, כדי לפרוק מהלב,לשמור על השפיות ולאגור כוחות להמשך הדרך. שוב תודה לכולכן שאתן פשוט נמצאות כאן בשביל מי שצריך. אז היום הוא יום חדש עבורי וה
צר לי לשמוע שהלכת בעקבות רוצה עוד 1
נתפלל להמשך חיובי יותר.

חיבוק- אין אייקון לחיבוק עצוב...

חיבוק- אין אייקון לחיבוק עצוב...
אוי כמה שאני מכירה את האכזבה הזו... והאופטימיות הזו שנשענת על שני האוצרות שישנות עכשיו במיטה... הולכת להסניף עכשיו את הפרטיים שלי , ולהתפלל שיהיו להם ולהן אחים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה