כמה ארוך צריך להיות הסינר..

עמילני

New member
כמה ארוך צריך להיות הסינר..

פרופ´ שפיר שלום: לאחר ביקור במחלקה לכירוגיה פלסטית בבית החולים איכילוב, נאמר לי כי ה"סינר" שיש לי אינו מצדיק מימון של קופת החולים (אשר בשמע אני לא אנקוב)אז מכיוון שאחרי הכל כן איבדתי 100 ק"ג ממשקלי, והכפל גורם לי כן בעונות החמות לזיהומים..הייתי באמת מעוניין לדעת מהם כן הקריטריונים..?? ומה הוא סינר גדול?? אני לא חושב שזאת בקשה גדולה מידיי לאפשר לי להפסיק לסבול בימים חמים.. אני ממש הרגשתי חוצפן כאשר באתי למרפאה לייעוץ, לפחות זאת ההרגשה שנתנו לי שם! על תגובתך אודה, והמשך יום טוב.. עמי אילן הבחור שלאחר SRVG\LAGB

מתיחת בטן מתי ע"ח הקופות??

איני יודע מדוע חשת חוצפן. אני חושב שנבדקת ע"י שני רופאים בכירים והובהר לך מדוע הקופה לא תאשר נתוח זה. ניסינו לחסוך לך טרטור נוסף לקופת החולים שלך שהיית שולחת אותך לייעוץ נוסף , במקרה אצלי כיועץ על שלה. כיוון שאני מכיר היטב הקריטריונים הודעתי לך במקום כי אין סיכוי שהקופה תאשר הנתוח. הקופה מאשרת הנתוח רק כאשר הסינר העודף מאד ארוך. אצלך רחבו כ- 5 סמ´ וזה לא מאושר כארוך. כמובן שזכותך תמיד לפנות להנהלת הקופה ולבדוק האם בכל זאת יאשרו, אך עד כמה שאני מכיר הנושא זה לא יאושר. מאד מצטער, אך זה המצב היום.

למעלה