כמה דברים לספר.

דלית0408

New member
כמה דברים לספר.

אז קודם כל, כמו שכתבתי לאורית בשרשור הקודם, אני חזרתי ללמוד ואני מאוד מאוד לחוצה וקשה לי. בכל פעם שאני אומרת קשה לי או אוף החברות הטובות שלי כאן מהפורום אומרות לי תפסיקי להתלונן. אז בקטע הזה מותר לי קצת, לא? וזה לא שאני ממש סובלת כי בכל זאת לצאת בגיל 25 כמעט עם תואר מבחינתי זה הישג. מה גם שבזמן האחרון אני לומדת להכיר אנשים שלמדו איתי ולא שמתי לב אליהם בכלל. אבל בכל זאת הלימודים קשים. אני מוצאת את עצמי לומדת בסופי שבוע שאותם חשבתי לנצל למנוחה וים. אני חוזרת כל יום בארבע או בשש וממשיכה ללמוד בבית וזה קשה לאחת כמוני שלא מסוגלת לשבת יותר מרבע שעה רצוף על הכיסא. חוץ מיזה נראה לי שעובר עליי משהו, ולא משהו טוב. בשבוע האחרון אני לא הספקתי לכתוב את המרצים בכלל. כתבתי חלק ואז ריחפתי באוויר ופספסתי אותם והדפדפות שלי נותרו מיותמות מדיו. בדרך כלל זה לא קורה לי, אני אחת שתמיד הסטודנטים האחרים שלא מגיעים לשיעורים לוקחים ממנה את המחברות לצלם ואני הכי מסודרת בעולם. אבל משהו קרה לי בשבוע האחרון ואני עוד מנסה להבין מה. בנוסף לזה אני זמן האחרון חושב על בחורים. כמה אני רוצה את זה וזה לא מגיע,שואלת את עצמי למה זה לא מגיע, מה אני עושה לא נכון, למה בחורים שלומדים איתי (ויש כמה חמודים), לא ניגשים אליי, מדברים איתי. שתדעו לכם שזה נושא שהוא מאוד עצוב לי וכואב לי. אני חושבת שאני יכולה להעניק המון, לתת את כל האהבה שיש לי אני אשת שיחה מעולה ועוד עוד ועוד(אני לא אתחיל לפרט כאן את תכונותיי). זהו, מה אני יגיד לכם. מלבד זאת עשו עליי כתבה במקומונים של עפולה, הגליל והעמקים (ואם לא ניחשתם, אז על נושא הטרנר). הכתבה יצאה אפרורית למדי למרות שלא סולף בה אף לא פרט אחד. כנראה שאנ י אופטימית אופטימית עד שנוגעים בפצעים. בקיצור מקווה שלא הלאתי אתכן יותר מידי, אני אסרוק את התבה ואשים אותה פה בפורום בהזמנות ערב מקסים והמשך יום מהנה אוהבת דלית

elitp

New member
תראי,חייבים להיות אופטימיים

תראי. אם הלימודים קשים לך מידי,אולי עדיף לקחת פחות קורסים או לעשות סמסטר קיץ (אם יש). אחרי שפרשתי משני חוגים די אינטנסיביים באוניברסיטה רגילה (רפואה וכימיה), קיבלתי החלטה אסטרטגית שאני לומדת בקצב שלי ולעזזאל הכל. אז סיימתי מדעי המחשב רק בגיל 27, הפסדתי כמה שנים טובות ,אבל העיקר שסימנתי V על תואר לא קל. בקשר לנושא של הזוגיות,אני נמצאת באותה ביצה לא נעימה איתך. אמנם יש לך יתרון של עשר שנים עלי, אבל תאמיני לי שאני חושבת בדיוק כמוך. אני יכולה לספר שבשבוע האחרון היו לי שתי הזדמנויות לדייטים שהתפספסו ממש על שטויות. בחור אחד,יותר צעיר ממני, שמאד רצה לפגוש אותי,וכבר חיכיתי לו במקום שקבענו והוא פשוט הבריז לי .אחרי שהתקשרתי הוא אמר שהוא יגיע רק בעוד שעה והוא לא מכיר את המקום, ממש לא רציני. ובחור אחר,יותר מבוגר ממני, שגם די התלהב ממני. רציתי לקבוע איתו פגישה, אבל אחרי שביקשתי ממנו לא להתקשר אלי אחרי תשע הוא התחיל לדבר בצורה מלגלגת, אז ניתקתי איתו את התקשורת. אז לא כדאי להתעסק במי אשם ובמה לא עשיתי נכון. צריך להמשיך הלאה ומי יודע איפה אני אמצא את עצמי מחר. בדבר אחד אני כבר די בטוחה: אין לי שום בעיה עם הופעה חיצונית, ולא עם הגובה. מחמאות כבר קיבלתי יותר מפעם אחת, וזה נותן הרגשה טובה.

הי דליתי!

לכל אחד בחיים יש תקופה שהוא "חולמני" כי הוא שקוע במחשבות ובדברים והאמת? אני גם עכשיו בתקופה כזאת. אני יושבת בעבודה ובוהה באוויר במקום לעבוד וזה קורה לי לא מעט... אני חושבת שמחשבות זה דבר טוב אלא אם כן לוקחים אותן קצת יותר מידי קשה ומתחילים להכנס מהן לדיכאון (וגם זה קרה לי לא מעט). בהקשר לזוגיות דברנו פה מלא פעמים על הנושא ואני חושבת שרובינו פה באותו מצב בעצם. לא מבינות - מה הבעיה?? בלי קשר לטרנר אני יכולה "להרגיע" אותכן שגם לחברות שלי לא קל למצוא חבר רציני אז ככה שהבעיה היא הבנים ולא אנחנו! בכל אופן אני צריכה לזוז אז תתעודדי! הכל יהיה בסדר! ואם קשה לך או רע לך או סתם בא לך לדבר אני זמינה 24 שעות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ח ו ל ה ע ל י ך

לדלית

יש גם ימים כאלה קחי את זה בקלות, אל תלחצי ,יש לך עוד תקופה ללמוד קחי את זה כחוויה . לגבי בחורים כבר אמרתי תנסי כל מני דרכים ובסוף את תכירי כמו למשל: אינטרנט,לובמי בטלפון,מסיבות וטיולים פנויים פנוית.

דלית היקרה../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif

קודם כל שולחת לך חיבוק ענק וים של אהבה לפעמים קורה שאנחנו בעליה ולפעמים בירידה אני בטוחה שיגיעו ימים טובים יותר והנסיך של על הסוס הלבן יגיע תמשיכי פשוט להיות מי שאת, את תראי שמישהו יתאהב בך, אני בטוחה בזה את בעיניי מודל מיוחד, לעולם אל תמעיטי בערכך, את אחת ויחידה שולחת לך ים של אהבה תמיד כאן בשבילך ריקי

yaelluu

New member
דליתוש היקרה

לפי מה שאני התקשרמת עד עכשיו אני מכירה בל כאישה אינטיליגנטית בעלת ידע רב ועניין כיף לדבר איתך ויש לך דיעות מעניינות ועינייניות, אני בטוחה שאחרי שהתקופה הקשה בלימודים תגמר ותסיימי את התואר בהצלחה תסתכלי אחורה ותחייכי כי בסופו של דבר עבודה קשה משתלמת אני לעומתך לא ממש משקיעה בפסיכומטרי ואחרי כל יום שאני בקושי לומדת אני ממש כועסת על עצמי שלא למדתי במקום לעשות כך וכך... בכל אופן לכל אחד ואחת יש תקופות שהמחשבות נודדות למחוזות אחרים גם לי יש תקופות כאלו רק באמת כמו שאורית אמרה אסור לשקוע בהם יתר על המידה כי לעיתים זה מכניס לדכאון קל או סתם אנחנו מכניסים את עצמינו למחשבות מיותרות של אם... שיהיה המון בהצלחה וסופ"ש מקסים יעל :)

למעלה