כמה דברים שמעצבנים אותי

Wasabi Snooters

New member
כמה דברים שמעצבנים אותי

1. והגרוע מכל - כשהביסקוויטים נופלים לתוך הנס שניה לפני שמצליחים להכניס אותם לפה. 2. כשמחכים לאוטובוס שעה, ובדיוק שמדליקים סיגריה הוא מגיע. 3. שרוסים פונים אלי ברחוב ברוסית, ועוד בקיץ כשאני שזופה!!!! 4. כשאני בפורום ואין לי מה לכתוב ואני מנסה בכוח ויוצא לא מצחיק המשך יבוא...

ז י ק ו

New member
ומה מעצבן אותי ?

1. לראות מרחוק שיש לך רמזור ירוק, ואתה בדיוק מגיע לצומת והוא כבר אדום... 2. להגיע למשמרת שלך ולהבין שאתה לא משובץ לעבודה להיום אבל בסוף נשאר לעבוד... 3. לבחור מתנה להורים בשביל פסח... (וכל השלושה קרו לי השבוע במקרה)

pumiky18

New member
הממ מבינה..

הודעה משעשעת ביותר....וכעת הזכרת לי מה אותי עצבן היום...ובכן מה שאותי מעצבן זה שאנשים שנוסעים מלפני קולטים שאני נוסעת בטרנטה, ורואים שאני לחוצה מאוד ולוחצת על הגז גם כאני עוצרת...מה זה אומר? שהאוטו יכבה אם לא אתן לו גז...אז במקום לחייך ולנסות לא להתקע בדרכי מישהו חייב לעצור מלפניי בשביל איזו שטות..ומה קורה? כמובן, האוטו נתקע..איזה יופי...ומה שעוד יותר מעצבן הוא שכשאתה תקוע בתחילתה של ירידה ומנסה בכל הכח להתניע מחדש אנשים צופרים ועושים פרצופים של "מטומטמת את לא אמורה לעצור פה"- דאא...ומה שהכי מעצבן זה כשאחרי שאני מצליחה לדרדר את האוטו עד ליד בייתי ואני מתקשרת לאבא ואבא בא הוא שהוא מצליח להתניע בלי בעיה אחרי שאני ניסיתי שעות להתניע אך ללא תגובה...בקיצור האוטו הזה לא אוהב אותי...נראה לי שאני ברוגז איתו ואני לא נוסעת איתו יותר... אוקיי כתבתי קצת יותר ממה שחשבתי שכתבתי..לא נורא , לא נורא...

למעלה