כמה דברים

• פותח הנושא zed3
  • פורסם בתאריך

zed3

New member
כמה דברים

ראשית, ברכות על פורום הפרוגרסיב. שנית, בקשר לסקר, אני הוא המסכן שבחר ב-ג´ת´רו טאל, בעיקר בגלל שהחמצתי הופעה שלהם בארץ. דבר שלישי, שאלה: פיל קולינס, האיש, האגדה והקרחת, תופף גם בלהקת brand x, בנוסף על חלקו בג´נסיס. זה ידוע ומוכר, אך מה שלא ידוע, זה שהוא תופף גם בעוד כמה מקומות, למשל בשיר woman in chains של tears for fears (מתוך האלבוםseeds of love). שאלתי היא, היכן עוד תופף (או ניגן/שר בצורה אחרת) פיליפ? אודה לעונים

Gil Keltch

New member
פיל קולינס

עם כולם עם פיטר בנקס הגיטריסט הראשון של יס באלבום TWO SIDES OF PETER BANKS עם אנתוני פיליפס באלבום THE GEESE AND THE GHOST עם סטיב האקט בVOYAGE OF THE ACOLYTE וגם עם מייק אולדפילד, ג´ון מרטין, פיליפ ביילי, אדם אנט, פרידה(מאבבה), פיטר גבריאל ועוד עשרות רבות של אלבומים גם כמתופף גם כווקאליסט וגם כמפיק אם אתה רוצה רשימה מלאה גש לאחד מהאתרים שלו או של ג´נסיס או לAMG ועשה חיפוש

zed3

New member
תודה רבה

עשית לי את היום ובהצלחה לכולם מחר למי שעושה מועד ב´ במתמטיקה וגם למי שעושה בחינות באוניברסיטה

rockyracoon

New member
brand X

איזה תקליט של הלהקה הזאת מומלץ (אם יש כמה בכלל...) והאם הסגנון שלהם נוטה לפיוז´ן-ג´אז (סטייל Weather report) או דווקא לכיוון הרוק-פרוג ? תודה לממליצים.

zed3

New member
תשובה

Brand X הם בעצם פיל קולינס, פרסי ג´ונס וג´ון גודסל, שניסו ליצור ביחד הרכב של פיוז´ן בעיקרו. ולמרות שהם עשו ביצוע של red (במקור של king crimson) הם עדיין נחשבים פיוז´ן מובהק. המלצה שלי: Running On Three, קטע ממש יפה.

למעלה