כמה חבל שתוכניות טובות לא יכולות...

go JoJo

New member
כמה חבל שתוכניות טובות לא יכולות...

להימשך לנצח! אני כ"כ כ"כ כ"כ אהבתי את התוכנית הזאת וכל כך מבאס שהיא נגמרה ושהשחקנית כבר גדולה מדי מכדי ליהיות סברינה המכשפה ה-צ-ע-י-ר-ה:( אבל באמת זאת הייתה תוכנית טובה תעשו לה כבוד וגם השחקנית ממש טובה והייתי רוצה לעשות פאנפיק קצר [אם ככה כותבים את זה] להנאתכם: כעבור 200... סברינה ישבה על שואב האבק שלה באויר [למי שראה את הפרקים יודע על מה אני מדברת] וצפתה בעיר. קרונות חשמליות עברו באויר והיא הייתה חייבת ליהיות בלתי נראת. עוד שעתיים היא עוזבת בגלל שלמכשפות כבר אסור להשאר בממד של בני האדם. הם יותר מדיי התפתחו והם יוכלו לעלות על כל המכשפות בקלות בקרוב מאוד ואז-להשמיד אותן. היא עברה מעל הבית שלה וראתה את האורות הקטנים מהחלונות, הילדה וזלדה בטח יושבות במטבח ושותות תה וסיילם לידם, כבר ריצה את עונשו כחתול והוא אדם, הוא והילדה נשואים, כמו חתול ועכבר. המשיכה לטוס נזהרת שלא להתקל בחשמלית שעפה גבוה מדיי, מעל המהירות המותרת..בטח שיכורים. והגיעה לבית הקברות, מסתובבת סחור סחור מעל הקבר של הארווי. או הארווי-אם רק היית כאן איתי...

../images/Emo47.gif

כי הן מלכות
לפי מה שאני יודעת הן מכשפות וסיילם גם או משו דומה לזה.. אז באמת איך סברינה לא יכולה אם היא חצי מכשפה חצי בת תמותה ולהילדה וזלדה מותר כשהן רק מכשפות דימיון הזוי

למעלה