כמה טוב להיות בבית

Red R

New member
כמה טוב להיות בבית

חברות וחברים יקרים! לאחר חודשיים של טיול בעולם אני יכול לומר שטוב להיות בבית התגעגעתי לכולכם אך בעיקר לדמות מסיומת בנוער בכל אופן אני שמח לחזור לעשייה (לא שהפסקתי עכשיו יש גם נוער שינוי תא ניו יורק:)) אבל בכל אופן אני מקווה שבבחירות הקרובות נשיג ניצחון גדול לפחות כמו בבחירות הארציות! אז שיהיה לכולנו ב ה צ ל ח ה! ומזל טוב על הפורום החדש! נ.ב עם מישהו מעוניין לקרוא את המאמר שלי באתר שינוי נתניה אז בכיף!(אשמח לתגובות) http://www.shinui.org.il/branch/article.asp?BranchID=27&id=92

ברוך השב רם! ../images/Emo65.gif../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif

נו, אז ספר קצת חוויות!

eviv

New member
תגובות למאמר

אם הייתי כותב מאמר לזכות שינוי בתור מפלגה ליבירלית שדואגת למעמד הביניים לא הייתי אומר תעבירו מש"ס לחינוך אלא הייתי אומר תורידו מיסים. זה בעיקרון מה שהליברלים מנסים להשיג פחות התערבות מי שיש לו כל הכבוד מי שאין לו שילמד לחיות מזה... ההחזרה בתשובה- מה לא בסדר איתה? אם אני הולך ברחוב ואדם ניגד אלי ובא ומשכנע אותי להצביע שינוי מה רע בזה ועכשיו דמינו שבמקום שינוי הוא משכנע אותי לחזור התשובה? נכון אסור שזה יקרה בגיל 6 אבל בגיל17? מה אין לנו דיעה מה יתנו לנו סוכריה ואז נאמין באלהים ונברך עליה? מקריאה חוזרת של מה שכתבתי אני רואה שזה גס אבל זו לא היתה הכוונה פשוט אשמח אם תסביר לי את דעתך. אביב

Red R

New member
בקשר למאמר שלי

קודם כל תודה על הזמן שהקדשת לקרוא את המאמר אז ככה: כידוע בעיר משלמים ארנונה ולא מס והארנונה היא מאוד גבוהה אך מכיוון שהמאמר שלי מכוון לתיכוניסטים שאינם משלמים ארנונה מה שמטריד אותם הוא מה עושים עם כספי הארנונה ובעירי נתניה יש חלוקה בלתי צודקת של משאבים למוסדות דת בקשר להחזרה בתשובה את יכול להיות בטוח שחלק גדול מהכסף הזה הולך גם לשם שלא לדבר על שיעורי תלמוד בחטיבות הביניים אין לי שום דבר נגד החזרה בתשובה(ברמת הזכות לבצע ) אך אינני מוכן שהדבר ימומן מכספי הארנונה שהוריי משלמים ושוב תודה רם

למעלה