כמה כסף יש לכם בבנק?

THE ILLEGAL ONE

New member
כמה כסף יש לכם בבנק?

אז.. אתם כבר כמה שנים בניאופטס או רק עכשיו נרשמתם.. כמה כסף צברתם עד היום?

שינשין 7

New member
בקשר למיליונים שאתם עושים.. =\

זה -רק- ממשחקים או שכאשר שמים בבנק זה גודל..! help me אם זה רק ממשחקים אז איך עושים כל כך הרבה בשנתיים.. =] בתודה רבה רבה רבה וכמובן תודה לעונים ><' שינשין 7

soybelinda

New member
אני הרווחתי את זה רק ממשחקים..

ככל שאת משחקת ביותר משחקים, ויותר טוב זה נותן יותר כסף...

sacrament

New member
אני 4 חודשים....230,000 NP.

די עלוב לפי מה שאני רואה פה...אבל נו, אני רק 4 חודשים (-:

שינשין 7

New member
את לא בין העלובים לי יש..

100,000 אבל אני רק חודש וחצי שמה.. ריבית יומית זאת אומרת מעלה את הסכום או מוריד אותו?

sacrament

New member
מעלה....כל יום אוספים מהבנק

את הריבית... על הסכום הקטן שלי זה בערך 60 NP ליום. בשנתי זה יוצא דווקא לא רע.

שינשין 7

New member
איך אוספים?

נתתי לבנק 20,000 והוא כותב לי שהוא יביא 3 נפ ליום.. איך לוקחים? ואיך מעלים את ה-3 נפ ל-60 נפ? =O

שינשין 7

New member
ועוד שאלה פיצפונת?

איך אני מוציאה כסף נגיד אם אני רוצה להוציא 15,000 נפ? אפשר לבטל את הבנק אם רוצים? איך? תודה רבה רבה רבה רבה רבה לעונים ! XD שינשין 7

Grey Faerie

New member
את החשבון בנק אי אפשר לבטל

זה עובד ככה: יש דרגות, ככל שאת מכניסה יותר כסף לבנק, ככה הריבית היומית עולה. נניח לי יש 2 מיליון+, אז השיעור ריבית שלי הוא 11%. זה אומר שאני מקבלת בערך 800 NP ליום. אם את רוצה להוציא כסף את פשוט הולכת לMake a Withdrawal (משיכת כסף) רושמת לו את הסכום שאת רוצה להוציא ואם יש לך מספר ביטחון מקלידה גם אותו (מומלץ) את הריבית היומית את יכולה לקחת כל יום, בכפתור למטה Collect Daily Interest (אסוף ריבית יומית) זו חייבת להיות הפעולה הראשונה שאת עושה! אסור לך להפקיד או למשוך כסף לפני אחרת לא תקבלי את הריבית. ברגע שאת נכנסת לאתר, תלחצי על הבנק ועל Collect Daily Interest, זה יתווסף לך לכסף בחשבון ואז תוכלי לעשות את כל הפעולות שאת רוצה.

שינשין 7

New member
תודה רבה!

אבל אין לי את הכפתור Collect Daily Interest יש לי שמה רק את הכותרת וכמה הערות אבל בלי הכפתור....

Grey Faerie

New member
כנראה שעשית כבר פעולות אחרות

כמו הפקדות או משיכת כספים. חכי למחר ותראי את זה :)

Grey Faerie

New member
לי יש,

Account Type : Millionaire Double Platinum Current Balance : 2,794,000 NP Millionaire Double Platinum Interest Rate : 11.0% per year. Yearly Interest : 307,340 NP ובSDB יש לי חפצים ששוים בערך עוד מיליון וקצת + מניות.

Grey Faerie

New member
הרבה P: חח לא זוכרת, יותר משנתיים כבר...

עם הפסקות באמצע כמובן

BlackUnicorn

New member
לי יש 70,000 ואני משחקת כ- 3.5 חודשים, אבל

זה רק בגלל שאני מבזבזת כל הזמן. לדוגמא, אני מנסה לזכות בתג של ה- booktastic books club שמצריך לקרוא 75 ספרים מסוג מסוים... בזבזתי על זה המון כסף, בינתיים הניאופט שלי קרא 37 ספרים כאלו. יש כאלו שהם ממש יקרים (כמה עשרות אלפי NP ). ואני קונה כל מיני מפות ושיקויים ושטויות.. אז מתבזבז לי לא מעט :)

למעלה