כמה מותר לגבות וועד? האם יש גבול?

טנטרית

New member
כמה מותר לגבות וועד? האם יש גבול?

מה נהוג אצליכם? והאם מכשיר גדול שמתקלקל הועד ממן?

חצרונית

New member
בקשר לועד

אנחנו משלמים 430 ש"ח לשנה מכשיר גדול שמתקלקל: אם יש כסף שנשאר בקופה יופי אם לא נראה לי שכדאי להתייעץ עם כל המורות ולהחליט מה כדאי לעשות, אחרי הכל זה הכסף שלכם

itu1

New member
תשלום ועד

אין כללים וכל וועד מורים צריך לקבוע בשיתוף הצוות תוך בחינת העלויות. על מכשיר גדול שמתקלקל מי שצריכה לטפל\לשלם זו הרשות המקומית שהיא בעלת המבנה והציוד שבו. אריה

itu1

New member
אם המכשיר

נקנה על ידי וועד המורים מכספיו הרי שהרשות תוכל להתחמק מהתשלום בגין תיקון שלו. אם נקנה על ידי בית הספר או התקבל מהרשות או מאחד מארגוני המורים על הרשות לתקנו. אריה

motyka

New member
הגבול הוא כמה את מוכנה לשלם

תשלומי וועד בבית הספר הם תשלומי רשות. מי שלא רוצה - לא חייב לשלם (ולא ישתה קפה אלא רק תה בלי חלב, וגם לא יקבל מתנות מהוועד) מצד שני - צריך לחיות בשלום עם שאר המורות. לכן נהוג לשלם סכומים סבירים (מעולם לא נדרשתי לשלם יותר מ 20 שקל לחודש) מכשיר גדול - השאלה מהו המכשיר - מקרר, מדיח, מיחם באחריות הרשות המקומית. איזה עוד מכשירים שייכים לוועד?

R i c k

New member
דמי וועד

בעיני זה אבסורד שאנחנו צריכים לשלם על הקפה והסוכר שאנו שותים אבל מה לעשות ככה זה. הוועד שלנו דווקא מצדיק את התשלום ומארגן עבורינו אירועים מגוונים ופעילויות מעניינות.

צדף2

New member
דמי ועד

דמי וועד סבירים הם בגובה 300 ש"ח בשנה. ומיועדים בעיקר לארועים/מתנות בנוסף: 1. משרד החינוך או הבעלות מעבירים דמי שתיה בגובה של 8.20 ש"ח למורה X מספר המורים X עשרה חודשי העבודה בשנה. 2. ארגון המורים/ (הסתדרות המורים?) משלם סכום נוסף, חד פעמי,עבור פעילות כלשהי - כמספר המורים חברי הארגון בבית הספר.

itu1

New member
תיקון

ראשית הסכום שמעביר משרד החינוך או הרשות אינו במדוייק לפי מספר המורים אלא לפי שעות התקן חלקי 23 ביסודי וחלקי 20 בעל יסודי (כך יוצא שאם עובדים בבית הספר מורים רבים במשרות חלקיות ההקצבה נפגעת לעומת חישוב לפי מספר המורים שעובדים מעל שליש משרה). גם הסתדרות המורים מקצה סכום חד פעמי לפעילות או בתשלום ישירות לוועד או בכיסוי עלויות באמצעות התפריט הבית ספרי. אריה

DAPHNAP2

New member
יש גבול ואין חובה

אני לא משלמת בעיקרון לא רק שלא שותה אלא מביאה את הדברים שלי ונותנת גם לאחרים במידה ויש אירועים בהם אני רוצה להשתתף אני משלמת. אצלנו נהוג לשלם 300 ש"ח. אני חושבת שבגלל שזה כסף ציבורי אנשים פחות איכפתיים לגבי כמויות וביזבוז ולכן אני לא משלמת.

למעלה