כמה מרגש והזוי גם יחד

r i c k i

New member
כמה מרגש והזוי גם יחד ../images/Emo9.gif

אני סבורה שאוריד את הגיל הממוצע בפורום, אך ברגע ששמעתי על פתיחתו מיהרתי להציץ... יש לי שורשים קוריציים... מישהו מכיר / הכיר / שמע - יוסף וכברויט ? אז אם כן... אני היא נכדתו, הנושאת בגאוה (ובהסמקה) את השם וכברויט... למיטב ידיעתי... אנחנו היחידים בארץ... או שמא יש בידכם לחדש לי בנושא? מעולם לא פגשתי את סבי, מכיוון שנפטר טרם לידתי... אם מישהו הכיר (למיטב ידיעתי היה דמות ידועה ופעילה בעיירה, וכן נטל חלק בכתיבת ספר אודותיה) אהיה המאושרת בעולם לדעת יותר ויותר פרטים. יש בי כל מיני תכונות שעוד לא הבנתי מי הוריש לי אותם. אף פעם לא מאוחר לגלות...

eyaltamuz

New member
לריקי שלום וברוכה הבאה

ראשית אני שמח שהצטרפת אלינו ואני מקווה שתמשיכי לבקר כאן,
שנית את מוזמנת לבקר גם באתר קוריץ - הקישור למטה ולבטח תמצאי שם חומר רב על העיר ועברה.
שאי בגאוה את שם המשפחה וכברויט - במנוע הניספים שבאתר קוריץ מצאתי את סבך ואת אחיו משה-זיידל בן הניצולים, ואת אימן צירל ואחותם אסתר שיינרמן ובעלה אשר בין הניספים.
ולסיום הייתי שמח לשמוע מה אנו יכולים כדי להביא את בני הדור השני והשלישי להיות פעילים בפורום ובארגון יוצאי העיר. להתראות איל תמוז

r i c k i

New member
...

הייתי צריכה לתת עצות שימושיות, אבל לדעתי כל הנושא של מודעות לשורשיות הוא מאוד אינדווידואלי. אותי זה מעניין. אחרים מצפצפים על הנושא. למה אתה קורה להיות פעיל בארגון? מתוך בורות אני שואלת, כמובן.

eyaltamuz

New member
עצות ופעילות בארגון

באשר לעצות ברור שזה אינדיוידואלי אבל בכל זאת אשמח לשמוע מה שמתאים לך, כי יש סבירות מסויימת שזה יתאים לעוד כמה ברור שלא לכולם אבל גם זה משהו. בנושא הפעילות בארגון יש כל מיני פעילויות : - להיות רשומים בכרטסת הארגון כדי לקבל דואר ולשמור על קשר - להשתתף במסע השנתי לעליה לקברי האבות בקוריץ - להשתתף בטיולים שאנחנו עורכים מדי פעם - לשלוח חומר לשנתון - להשתתף באזכרות ובאסיפה השנתית - וכמובן להיות פעילה בפורום
עכשו כל מה שנישאר לך זה רק לבחור להתראות איל תמוז

r i c k i

New member
תראה...

בתור "נציגת" הדור השלישי אני לא יודעת עד כמה "שמירה על קשר" מדברת אלי. אולי את אבי זה יעניין. טיול שורשים אני בהחלט ארצה לעשות ביום מן הימים ואשמח לקבל פרטים בנושא. אבל זה רק בעתיד הלא כל כך קרוב. אזכרות ואסיפות... עם כל הרצון הטוב שלי, זה לא ממש אני... למרות שאני יודעת שסבא שלי היה אלוף האסיפות.
פעילה בפורום זאת האפשרות המועדפת עלי, בלי כל ספק

eyaltamuz

New member
כל קשר יבורך

כמובן כל אחד צריך לעשות רק מה שמתאים לו ואם אלו הדברים שמתאימים לך אין שום בעיה. אם את מעוניינת שילחי לי למסר פרטי את הפרטים שלך כדי שנוכל לשלוח לך דואר האמצעות הארגון וכך תהיי מעודכנת בפעילויות ולבחור במה שמתאים לך. הנסיעה לקברי אבות מתקיימת מדי שנה בחודש יולי ולקראת מועד זה נשלח לחברים דואר בנושא. להתראות איל תמוז

eyaltamuz

New member
../images/Emo63.gif ספרי וכברויט אריה

כתב שני ספרים : - קטינה כאמונה 1977 - שירי אריה וכברוי ואלוהים 1982 להתראות איל תמוז

eyaltamuz

New member
לוח הזכרון באולם בית קוריץ

קרן שלום בקרתי היום באולם בית קוריץ, יש בו לוח זכרון ובו מונצחים כח ניספי העיר וכמובן גם בני משפחתך, צילמתי עבורך את הקטע הרלוונטי מהלוח, אם את מעוניינת שאשלח לך אותו שילחי לי בסמר את האימייל שלך כי הקובץ גדול מדי כדי להעלות אותו לכאן. להתראות איל תמוז

למעלה