כמה מרוויח רופא

• פותח הנושא Z999
  • פורסם בתאריך

Z999

New member
כמה מרוויח רופא ../images/Emo35.gif

האם לדעתכם שכר לימוד ל-6 שנים+ התמחות 4-6 שנים+ זמן והשקעה כ"כ רבים באמת משתלמים? הרי לא חסר במדינה שלנו רופאים במיוחד לאחר העליה מחבר העמים בשנת 1989 ואילך ככה שסביר להניח שחלק ניכר מהסטודנטים שלומדים עכשיו רפואה יהיו מובטלים בסיום הלימודים באוניברסיטה. דבר נוסף- למה דווקא ללמוד בירושלים? אתם גרים באזור ירושלים או שישנה סיבה אחרת?

ולדי

New member
רופא מתחיל לא כל-כך מרוויח, אבל...

... ככל שאתה משקיע יותר בהתמחויות שונות, כך המשכורת שלך גדלה. מן הסתם את השינוי המשמעותי בחשבון הבנק רואים במקרה הטוב סביב גיל 40 (וזה מניסיון עם אבא שלי). בקיצור - מי שבא ללמוד רפואה עושה את זה כי הוא אוהב, ולא בשביל הכסף הגדול (ואת זה גם אוהבים לשמוע בראיונות הקבלה לחוג). ולמה ללמוד בירושלים? כי אנחנו אוהבים להתעלל בקופים חסרי ישע (צחוק מרושע)!!! בוא נגיד שאני נרשמתי לשלוש אוניברסיטאות (ת"א, בן-גוריון, י-ם) ואת היחס האנושי ביותר בעת ההרשמה קיבלתי בירושלים. וגם זה שאני גר בפתח-תקווה לא מפריע לי כל-כך. חוץ מזה שאומרים שהקרבה ל"הדסה" עושה את שלה, וכרגע הפקולטה נחשבת לטובה ביותר בארץ.

efy388

New member
ולדי, מה יהיה?

ולדי, אני לא מבינה למה כל כך הרבה הודעות כאן נושאות את השם שלך... אין לך לימודים או משהו??!?! אין חיים בפתח תקווה? (אפרת)

ולדי

New member
מה, אסור?

חוץ מזה, אני לא חושב שאני אמור לשבת ולראות לפניי רק אנרגיות ותנעים למניהם כל היום. שבת היום, דאם איט. ומחר אפשר לישון עד מאוחר!!!

piql7

New member
../images/Emo45.gif prolificacy of a writer

Vladi - Keep up the active participation. The more this forum is used, the bigger a help it can be to us all. Noone should thwart the efforts of a truly prolific writer. As long as you have enough time (
) to sleep (
) and study (
), and, of course, have fun (
[I couldn´t help myself] or
, or whatever makes your day.), then [this is becoming a long run-on sentence], then write away. To summarize my position on this topic, I support the prolificacy of Vladi. PIQL7 - I will learn Hebrew typing by year 7 :)

ולדי

New member
Thanks, man!!!

It´s nice to know that at least someone respects my right to write as much as I want and on any subject. (See, I even write in English especially for you!). Don´t worry for me - I have enough fun, and have enough time to travel between Petah-Tikva & Jerusalem. And I know there are people who want to see me suffer, but I ain´t gonna give them that pleasure! And keep going barefoot - I´ve read somewhere that it´s healthy.

evilbanana

New member
im anahnu kvar be anglit...../images/Emo48.gif

Hey vladi. does this "fun" has anything to do with our conversation concerning Vodka? so that´s what u do on ur free time (meaning those 2 whole minutes u have between 10000 bus rides+ typing ur homework).... i guess that also explains ur hyper interest in politics....

למעלה