כמה עדכונים !

gindis

New member
כמה עדכונים !

קודם אני רוצה לציין שאנחנו עדין עובדים על הבעיה עם הבריתות, אז אם אתם רואים אותם נעלמות אל תיבהלו אנחנו נחזיר אותם באופן מיידי. בנוגע לראשים מתפצלים של הטילים בליסטים וגם הטילים נגד טילים. אתם כנראה לא הבנתם כמה דברים. 1. אם יש לכם 1000 טילים נגד טילים עם 3 ראשים מתפצלים ויורים עליכם 1000 טילים בליסטים עם 2 ראשים מתפצלים לא יישארו לכם טילים נגד טילים אחרי המתקפה, וזאת בגלל ששוגרו ה-1000 טילים נגד טילים שלכם על מנת לנסות לפגוע ב-1000 טילים בליסטים. 2. אם יש לכם 1000 טילים נגד טילים עם 3 ראשים מתפצלים ויורים עליכם 1000 טילים בליסטים עם 4 ראשים מתפצלים, אז בחישובים ה-1000 טילים נגד טילים משוגרים והופכים להיות 3000 טילים נגד טילים ולעומת זאת ה-1000 טילים בליסטים ששוגרו עליכם הופכים להיות 4000 טילים בליסטים ולכן המפעלים שלכם יפגעו. אני כותב את כל זאת בגלל הרבה תגובות שקבלנו על הראשים מתפצלים.

guyzon

New member
אז צריך לציין את זה איכשהוא במתקפה

שבכל התקפה בליסטית שהנתקף ידע כמה ראשים מתפצלים יש לתוקף.

V a m p

New member
ואם יש...

ואם שולחים אלי 500 טילים אם 2 ראשים מתפצלים ולי יש רק 1000 רגילים, אז אני מעבד רק 500 והמפעלים שלי נפגעים?

gindis

New member
תקרא טוב מה שכתבתי

לפי התאור שלך המפעלים שלך לא יפגעו ! כי זה מתכזז בהפרשים...אבל תמיד יש סיכוי שכמה טילים בליסטים יעברו את ההגנות טילים נגד טילים שלך.

למעלה