כמה שאלות :)

Rot3m

New member
כמה שאלות :)

1) שלושה ימים בערך שיש לארנבת שלי נשירה, האם זה בסדר? (תמיד יש לה בקיץ נשירה אבל בחורף זה די מוזר. בדקתי אם יש לה פשפשים או חרקים אחרים בפרווה אך לא מצאתי). 2) היא כל הזמן רוצה אוכל! לא משנה אם אני אביא לה כמות ענקית היא עדיין תרצה עוד ועוד. תמיד כשאני נותנת לה להסתובב חופשי בבית היא קופצת על השולחן ואוכלת בננות ותפוזים. זה נורמלי? /: 3) מה עדיף לשים בתור מצע בכלוב- נסורת או עיתונים? 4) האם יש משחקים לארנבים או אולי משחקים שמיועדים לכלב/חתול ויכולים להתאים לארנבים גם? אם כן, איזה משחקים יש?
מראש על התשובות :) ולסיום- תמונה של הארנבה החזירית שלי

chuchi46

New member
היא ממש יפה!

אבל הארנבים שלי מתו כשהייתי בת 5 בערך אז אין לי תשובות...

Sweet Fantasy

New member
מקסימה

אני אנסה לענות, כמו שאמרתי בעבר אני לא מבינה בכל תחום המכרסמים, אני פה יותר לצד הטכני
(אבל עונה כאני יודעת) 1. היא מתגרדת הרבה? הוא שיש פשוט נשירה? בת כמה היא? אם היא מתגרדת הרבה כנראה שיש לה טפילים ואולי אפילו סקביאס, כדאי ללכת לבדוק אצל הוט'. 2. נורמלי, ככה המכרסמים חזירים, את לא צריכה לספק לה אוכל כל פעם שהיא מבקשת, ונסי למנוע ממנה להגיע לאוכל כאשר היא משוחררת אהבו, את יכולה לנסות. 3. בשום פנים ואופן לא להשתמש בעיתונים, זה מסריח ולא סופג טוב ולפעמים גם רעיל. 4. ירדן (המנהלת השניה) אמרה שהיר קנתה משחקים של כלב, כדורים וכאלה, שהארנבונים שלה ה

Sweet Fantasy

New member
מוזר, זה מחק לי חלק מההודעה

שהארנבונים שלה אהבו, את יכולה לנסות
בהצלחה

Tweety66

New member
הארנבת ממש מתוקה :)

כמה עצות: לארנבת שלי גם יש לפעמים נשירה - תנסי להבריש אותה פעם בכמה זמן, אצלנו זה ממש עוזר. תאבון בריא זה לא דבר רע, אבל תזהרי שהיא לא תאכל יותר מדי דברים שלא בריאים לה. תני לה הרבה חציר - מזה היא יכולה לאכול כמה שהיא רוצה וזה בריא בשבילה. גם לארנבת שלי יש פעמים שהיא מתנהגת בחזירות ומתנפלת על האוכל. בתור מצע לכלוב אני ממליצה מאוד על Cat's Best - שאלו בעצם שבבים של עץ דחוס. יותר יקר מנסורת אבל הרבה יותר נקי, מנטרל ריחות ומחזיק המון זמן. בנוסף זה לא נדבק לפרווה ולרגליים של הארנבת - הנסורת עשה לפעמים לארנבים רגליים צהובות :| עיתונים לדעתי לא כדאי בכל מקרה, אם היא תלעס אותם לא נראה לי שהדיו יהיה טוב בשבילה
רעיונות למשחקים - גליל ניר טואלט (בלי הנייר) ממולא בחציר, אצטרובל (נקי). אלו הדברים שהארנבת שלי הכי אוהבת לשחק איתם... טוב נו, חוץ מאשר עם הארנב של השכנים, איתו היא הכי אוהבת לשחק ;)

Rot3m

New member
../images/Emo51.gif

היא כמעט ולא מתגרדת, אני לא יודעת בת כמה היא, אבל היא אצלי שנתיים וחצי. מאיפה אפשר לקנות את Cat's Best ואת החציר? אף פעם לא ראיתי כאלה בחנות חיות שאני קונה בה את האוכל היבש.

Sweet Fantasy

New member
את העץ הדחוס

אפשר להדיג בכל חנות חיות, רציתי להציע לך את זה אבל לא הייתי בטוחה
בכל מקרה בכל חנות חיות יש, תבקשי שבבי עץ דחוסים..

Tweety66

New member
בקשר לחציר

אני יודעת שמוכרים בחנויות לחיות מחמד אבל ממה שראיתי זאת כמות קטנה שבכלל לא מצדיקה את המחיר... אני אישית מביאה חציר מהקיבוץ שבו גר חבר שלי. אם את גרה בסמוך למושב/חווה/קיבוץ (או כל מקום שמגדלים בו סוסים) את יכולה לבקש משם פעם בכמה זמן לקחת שקית חציר, אני בטוחה שלא יהיה להם אכפת לתת לך כי הם מחזיקים כמויות עצומות.

fasterNY

New member
לא השארת לי כמעט שום דבר להוסיף ../images/Emo7.gif

בקשר לנשירה... יש בכותרת הסבר על ארנבים, ויש שם טענה שהם משירים פרווה כל שלושה חודשים. לא יודע אם זה נכון או לא... אבל זה מה שרשום. בנוסף, יש סיכוי שהיא בהריון? יש לך איזה ארנב איתה? כי אם כן, אולי היא תולשת פרווה בשביל לרפד את הבית? אולי בכלל זה הריון מדומה והיא תולשת פרווה בשביל זה? ובקשר לנסורת הדחוסה, ממליץ בחום! כשהם עושים פיפי, או אם הבקבוק מטפטף, זה נספג, והגליל מתנפח קצת, לעומת הנשורת הרגילה, שפשוט נדבקת. יש הרבה מקומות מבצע של 4+1 חינם, מומלץ!

Rot3m

New member
>>

היא לבד כלוב ככה שאין סיכוי שהיא בהריון.יכול להיות שיש לי את הנסורת הזאת אבל אני לא בטוחה,צירפתי תמונות של האריזה (לא יכלתי לצלם את כל האריזה כי צילמתי בפלאפון אז יש 2 תמונות).

Lovable Stray

New member
זה לא זה

הCat's best הוא 'במבות' כאלה - דיי קשות - דומה לכופתיות אוכל.

למעלה