כמעט מלאכים באים ואנחנו צריכים את עזרתכם!

שריוש2

New member
כמעט מלאכים באים ואנחנו צריכים את עזרתכם!

כפי שכולכם יודעים בסוכות יגיעו ארצה כוכבי כמעט מלאכים לסיבוב הופעות. וכמו בכל ביקור של הכוכבים מארגנטינה, גם הפעם יש מבצעים רבים על מנת לזכות בפגישה עם הכוכבים, אך רובם (אם לא כולם) מוגבלים בגיל - לילדים עד גיל 14,16 - וכך נותר קהל מעריצים רב שעבר את הגילאים הללו, ומעריץ את הכוכבים זה מכבר, ללא כל אפשרות לפגוש את הכוכבים! מיותר לציין שאנחנו, הנערים /ות מתבגרים/ות מעל טווח הגילאים הללו הוא הרוב שצופה בסדרה. עם זאת חשוב להדגיש את הסתירה שיש בין המבצעים לסדרה עצמה: הסדרה מיועדת לצפייה מגילאי 14 ומעלה, בעוד המבצעים מיועדים לילדים עד גיל 14 או 16. אנא, עיזרו לנו לשנות דפוס זה, ולהסיר את הגבלת הגילאים מן המבצעים, וחיתמו על העצומה המצורפת. כל חתימה היא חשובה וקריטית!! נבקש לרשום בעצומה את השם המלא + הגיל. גם אם יש בקרבכם ילדים שמתחת לגיל 14, או לחילופין אנשים שאינם נערים / מתבגרים, נודה לכם אם תחתמו. *סליחה על פתיחת שרשור חדש לא מצאתי לאן לשרר*

mikokikyo

New member
נצל"ש- שאלה :O

בדיוק הורדתי את truly.madly.deeply, ורציתי לדעת אם הורדתי את הסרט הנכון... מצפייה מהירה של 3 דקות גיליתי שאורכו מגיע ל-45 דקות בערך ושהוא על מישהי שמדברת עם מתים Oם ושזה עם ג'ניפר לאב-יואיט. יש מצב שטעיתי בסרט?

meli99

New member
בתחילת הסרט רואים את

ג'ולייט סטיבנסון יוצאת מתחנת רכבת תחתית והולכת ברחוב, היא מדברת ברקע על קטעים בהם היא שומעת את בעלה המת בראשה. אורך הסרט הוא 1:42:31 וצר לי לומר שג'ניפר לאב יואיט לא משתתפת בו. כנראה שיש לך את הסרט הלא נכון....

mikokikyo

New member
אבוי >:

בנוסף, הורדתי גם את PERFUME, אבל גם הוא נראה לי די חשוד... אין מצב שהוא יצא ב-2006, נכון?

mikokikyo

New member
או, הזוועה!

גם הבושם, לצערי, הינו טעות מרה >: מסתבר שזה הוריד לי סרט שואה מוזר במקום |מייבב| רק nobel son ירד כמו שצריך :O בביטורנט, ולא באימיול, כמו שני הממזרים >.< יש הצעות לדרכים להורדה טובה ובטוחה של הסרטים הנ"ל? אני כבר מנסה שוב באימיול ובביטורנט, אבל אשמח להמלצות טובות :O (במסרים כמובן, הרי תפוז זה אתר לגאלי :O )

למעלה