כמעט שנה מובטל

צביקוש21

New member
כמעט שנה מובטל ../images/Emo10.gif

שלום לכל אחי ואחיותי לאבטלה.... אני בחור בן 22 . השתחררתי לפני כמעט שנה מצה"ל לאחר שירות מלא בחיל האויר כחייל ונהג מצטיין בסיסי.. כבר שנה שאני מחפש עבודה בתחום הנהיגה אבל המכשול הוא תמיד אותו המכשול או בעצם המכשולים... 1: ברוב החברות לא מקבלים נהגים מתחת לגיל 24 בגללת בעיית הביטוח נהג צעיר .. בעיה ידועה ומגוכחת להפליא... 2: אם כבר מקבלים אז בדרך כלל החברות היחידות שמקבלות נהגים מתחת לגיל 24 זה רק החברות עם העבודה הכי קורעת וקשה כדוגמת קוקה קולה , טמפו , תנובה וכ"ו... האם מישהו מכיר מקום עבודה נחמד ונורמלי שמחפשים בו נהג חרוץ ? אני מתכוון עבודה כנהג רכב קל או לחלופין נהג משאית עד 15 טון. אם מישהו מכיר חברה נחמדה או אדם נחמד שמחפש נהג צעיר ואחראי לעבודות נהיגה ושליחיות בכל הארץ בבקשה לשלוח לי הודעה במסר פרטי! אני נהג חרוץ ואמין בכל הקשור לנהיגה ותחזוקת רכב. בצבא הייתי נה משאית, נהג בוס , ואחראי רכבים בטייסת מסוימת בחיל האויר. בבקשה אני נואש! אני כבר על סף התחרפנות כללית... אני יודע שעוד יש אנשים טובים בארץ שלנו ! אז בבקשה תעזרו לי! לכל השואלים .. אני מאזור פתח תקוה. תודה מראש.

אריקKS

New member
כדאי לך לנסות בחברות משלוחים

לדוגמה - אביב שיגור \ שיגור אקספרס (נדמה לי שזה אותו דבר) בן דוד שלי השתחרר לפני שנתיים מהנדסה קרבית, שם היה מפעיל צמ"ה (ציוד מכני הנדסי), ויצא מצה"ל עם רשיון מעל 15 טון, וישר התקבל לעבוד במשלוחי החבילות של אביב שיגור, אני לא סגור על כמה בדיוק המשכורת שם, אבל אני יודע שהוא חסך די הרבה, וכרגע הוא עובד בחו"ל, בכל אופן , תנסה, רק שתדע שיש סניפים בכל הארץ, - אבל העבודה היא קשה, מהבוקר עד הערב - אני ממליץ לך לנסות ללכת על זה. (כשעבד שם, היה גר עם הוריו, בראשון לציון) מעבר לזה, אני לא מאמין שיש עתיד גדול במקצוע שכזה, אם זה לטווח קצר, אז בסדר, אבל אל תבנה על לעבוד כנהג שנים רבות - זה לא עסק מוצלח - כדאי שתחסוך ללימודים. שיהיה לך בהצלחה ידידי !

צביקוש21

New member
לפני שאתה כותב תחשוב קצת..

קודם כל אין לי רישיון נהיגה מעל 15 טון! דבר שני מי אמר לך שאין עתיד במקצוע הזה???? לידיעתך זה אחד המקצועות הכי כיפים ולא פחות מכובד מכל מקצוע אחר!! יש הרבה עתיד במקצוע הזה ואני גאה להיות נהג משאית!!!!!!! כל אחד והמקצוע שלו ! אין לך זכות להגיד שאין עתיד במקצוע הזה! כמו שאני לא בא ואומר שאין עתיד בלהיות פקיד אז שאף אחד לא יבוא ויגיד שאין עתיד בלהיות נהג! תחשוב קצת לפני שאתה מדבר! בקשר לחברות משלוחים... אתה חושב שלא נסיתי?... אתה כנראה לא מבין גדול בתחום הזה אחרת לא היית אומר... רוב חברות המשלוחים לא מעסיקים עובדים מתחת לגיל 24 לידיעתך! יום טוב.

guyto

New member
עם גישה כזאת...

צביקוש מתוקוש..... עם גישה כמו שלך אני חושב שאני יכול לשים את האצבע בדיוק על הנקודה למה אתה לא מוצא עבודה... הבחור ניסה רק לתת לך עצות (והם גם די חכמות) אם הן לא מתאימות אתה יכול להגיד תודה או אפילו יותר טוב אל תגיב.... הוא הציע לך לנסות ללמוד דבר שהוא עובדה גמורה שאדם משכיל יותר קל לו למצוא עבודה ובטח עבודה שמכניסה יותר כסף מאשר נהג, ועם כל הכבוד לנהגים שיש לי כאלה קרובי משפחה זאת עבודה קשה. רק לידיעה שנהגים וותיקים היו "מתים" לעבוד במקום כמו קוקה קולה שהוא בן המקומות היחידים עלי אדמות שנותנים קביעות ולא מפטר על ימין ועל שמאל. אך אתה גם עבודה נורמלית("קשה" אני מצטט) לא רוצה לעשות הרי...

mrmistory

New member
תגיד תודה שמגיבים לך בכלל אם דיבור

שכזה, טמבל. ועוד דבר, לפני שאתה אבל אתה מגיב תחשוב ככה שעושים לך טובה כי זה באמת מה שעושים לך. אתה עוד תהיה מובטל שנה אם גישה כזאת. ועל תגיב לי בכלל

רוח הים

New member
צביקוש

תנסה לברר בלישכה להכוונת חיילים משוחררים עד כמה שאני יודעת יש שם עבודות בתחום שלך ואם אין ברירה.. אז לך על העבודות ההכי קורעות והכי קשות זה או זה או להיות מובטל הבחירה שלך בהצלחה

למעלה