כנסו בהמוניכם!!!דחוף!!!

הגרהS

New member
כנסו בהמוניכם!!!דחוף!!!

שלום שמי עדן אני שולחת הודעה מחברה שלי... שגם אוהבת את ג'וני! הכינוי שלי ידוע כשאווינג המחשב שלי מקולקל כבר הרבה זמן אבל שבוע הבא יתקנו לי אותו ואני יצטרף לפורום המד-היםם הזה והכינוי שלי היה " שיכור לנצח" ע"פ הקעקוע של ג'וני.. יפה לא?! רק רציתי לומר שכל הכבוד שפתחו סוף סוף פורום לג'וני המאמי!! runaway train - מוסרת לך ד"ש חם חם אז תצפו לי שבוע הבא!! אגב... מישו יכול לתת לי את השמות של כל הקליפים שג'וני השתתף בהם?

Runaway Train

New member
חחח...הייי הווו היייייי

מה המצבבבבב??!?! תחזרי מהר!!!בהצלחה !!! רגע,הכינוי החדש שלך יהיה WINO FOREVER? באנגלית לא??..כי בעברית זה קצת טיפשי
הקליפים שג'וני נמצא Into the Great Wide OPen" Tom Petty "It's a shame about Ray" Lemonheads "That girl's got me drinking" Shane McGowan& the Popes and "Joey" Concrete Blonde

wicked witch

New member
נצל"ש ב23.4.04

"secret window, secret garden" יוצא לקולנוע! (בארה"ב כמובן...) אבל זה אומר שגם אצלנו זה יצא בערך באותה התקופה... מי מתחילה את הספירה לאחור?

lovecrime

New member
וואי זה עוד די הרבה זמן...

בנתיים אני יאלץ להסתפק בשודדי הקארביים חחח אוף אני מתה כבר לסרט חדש

WallFlower

New member
עוד מידע?...

קראתי באיזה עיתון על מה זה וזה נשכח ממני...

wicked witch

New member
מידע על הסרט?

בבקשה- SECRET WINDOW, SECRET GARDEN Anticipated Release April 23, 2004 Based on a Stephen King novella (part of the Four Past Midnight collection), this movie will star Johnny as a writer in the throes of a divorce being stalked by a psychotic stranger who claims the writer stole his story and changed the ending.

אני רוצה לראות את זה!

קראתי את התקציר המורחב יותר של הסרט, עכשיו אני עוד יותר מעוניינת. אני הכי מחכה אבל לRum Diary זה נראה סרט ממש מממש מענייייייין

Runaway Train

New member
מאוווד מעניין

אין כמו ג'וני בתור אוזי...זה יהיה ענק! ובתור ווילי וונקה חחח מצחיק מצחיק:)

הוא הכי מתאים לתפקידים האלה

אני לא רואה אף אחד אחר במקומו אולי רק אם אוזי בכבודו ובעצמו ישחק את אוזי אבל אני בספק כי אוזיל'ה בקושי הולך :| אוי בתור וילי ואנקה זה צריך להיות שולט ויהיה לו כובעעעעעעעעעעעעע מדליק מואהאהאהאהאהאהאהאאה שוקולד וג'וני מממממממממממממממממממ *מזילה דלי של ריר*

Runaway Train

New member
חח כן אבל ראית את אוזי בהופעות?

זה משהו איתו:) טוב בטח אחרי שיצא ויגמר כול העניין עם SGSW אז יתחילו בצילומים של אחד מהסרטים...:]

של בלאק סאבת' כן

לא שהייתי שם, ראיתי בטיוי :| אבל את אוזי עצמו אני חושבת שיצא לי לראות רק פעם אחת מופיע אצל ג'יי לנו נראה לי כה ונראה לי שהוא יעבוד על כמה בו זמניצ ויש לו על הרבה לעבוד :| וורקאהוליק?

Runaway Train

New member
ניי...התכוונתי להופעות של היום!

הבדל עצום מאיך שהוא זז מחוץ להופעות.

התמונות לא עולה ../images/Emo4.gif

אממ ראיתי רק ההיא בהג'יי לנו שהוא מרים את הידיים למעלה שם ומוחא כפיים נראה לי ללא עטלפים :-|

WallFlower

New member
הממממ...

אוזי מראה את ישבנו בהופעות מדי פעם... זה אומר שנזכה לראות איזה משהו מג'וני...?...|אייקון שהוא משהו בין זה
זה
וזה
| צריך אייקון מחורמן... ומי תשחק את שרון

למעלה