כנסו בהמוניכם!

wicked witch

New member
BEFORE NIGHT FALLS

G@T

New member
אולי זה המקום לשאול../images/Emo12.gif../images/Emo20.gif.......

אני היחידה שממש ממש אהבה את הסרט הזה
?? כי לא יודעת אף אחד לא מדבר עליו והכל, ואני ממש התלהבתי ממנו!! ברמות
!
.

moran14h

New member
מה ?היו זמנים במכסיקו?

לא! גם אני מאוד אהבתי,זה היה סרט ממש יפה. למרות שרוב החברות שלי לא אהבו אותו.. הוא היה שם ממש מצחיק והתפקיד היה תפור עליו ,איפלו שהיו כמה קטעים דוחים ביותר..

Runaway Train

New member
דוחים???? הוא כל כך סקסי עם העיניים

המדממות והמשקפיים השחורות והלבוש השחור !זה מדהים!!חחחח.. והסרט מאוד יפה,אבל לא כמו רוב הסרטים שהוא משחק שם...העלילה הייתה קצרה ומהירה

Runaway Train

New member
דוחים????הוא כל כך יפה עם העיניים

המדממות והמשקפיים השחורות והלבוש השחור !זה מדהים!!חחחח.. והסרט מאוד יפה,אבל לא כמו רוב הסרטים שהוא משחק שם...העלילה הייתה קצרה ומהירה

moran14h

New member
לא על זה דיברתי../images/Emo58.gif

דיברתי למשל על הקטע שירו לרע ברגליים ואז ראו לו את השלד (אני זוכרת במעורפל) או הקטע שג'וני (אוך אני לא זוכרת איך קוראים לו שם..משהו עם ס.)חיטת לבנאדם ההוא בעין (בעע) והיו עוד כמה.. ג'וני היה סקסי בכל רגע ורגע בסרט ועל בהחלט אין טעם להווכח.

G@T

New member
נכון../images/Emo20.gif

בלה כל הקטע של האנשים המתים היה מזעזע בהתחלה, אבל זה היה כל כך בכמויות שכבר מתרגלים.
ובקטע שהם באו עם המכשיר הזה לחורר את העיניים *
* אתן רואות אותי כזה צועקת צעקה קטנה כזאת באמצע החיים. נו טוב במילא לא היה אף אחד בשעה הזאת בקולנוע. היינו 4 אנשים.

איזה סבבה 4 אנשים בקולנוע

השם שלו בסרט היה שלדון ג'פרי סאנדס (אייג'נט סאנדס בקיצור) אני יללתי: "העינים שלו! העיניים היפות שלו!" האמת ידעתי שזה הולך לקרות אבל לא ראיתי את זה בא
i never saw it coming

Runaway Train

New member
A Nightmare on Elm Street

ונגיד שכן שכחנו את הסרט הזה,אז מה?יש עוד המון סרטים שלא אמרנו

wicked witch

New member
גם את זה אמרו כבר....

סליחה באמת אמרו את שודדי הקאריביים כבר, סורי, לא שמתי לב. וידוע לי שיש עוד סרטים שלא אמרנו פשוט זה סרט חדש שכולם דיברו עליו בזמן האחרון ואחד הסרטים שאני הכי אוהבת אז זה סתם הצחיק אותי שעוד לא הזכירו את זה (ושאני לא הזכרתי את זה)

למעלה