כנס הגירה מתקרב

assael10

New member
כנס הגירה מתקרב

אני ועוד כמה אנשים יקרים, עורכים כנס הגירה שיערך בעוד כחודש וחצי בישראל (בתחילה דיברנו על מפגש פורום אבל זה התרחב), על מנת שנדע אם יש הענות מספקת, אבקש רק להרשם בלינק בפורם YNET, לא מדובר על התחייבות אלא רק על הצהרת כוונות, העלות לא נקבעה ותהיה בין 40 ל 50 ש"ח בשביל לממן ברביקיו ובירות חופשי... בכנס יהיה/תהיה סוכן/סוכנת הגירה מאוסטרליה שיגיע וידבר עם הקהל במשך כחצי שעה עד שעה, מעבר לכך ניתן יהיה לקבוע איתו/איתה פגישות אישיות בתשלום או כל הסדר אחר שיעלה על הפרק. הלינק מצורף כאן, במידה ואתם מעוניינים אני אשמח לדעת שוב, לא מדובר במפגש פורום אלא במפגש הגירה נטו למעוניינים עמית - מנהל פורום YNET

assael10

New member
עד עכשיו נרשמו 30 איש

הקדימו להראות עניין ולהרשם במידה וזה מעניין אתכם

gingit6

New member
היי

טוב לדעת שיש פורום כזה.. איך טל לא גילה לי ?
מקווה להשתתף בהמשך

אמנון כ

New member
אם אני בארץ - אני שם!

ורשמתי את זה גם ב- YNET כל הכבוד על היוזמה המבורכת!

papuncat

New member
כנס הגירה לאוסטרליה

אני ובעלי מאד מעונינים בכנס הגירה אם זה אפשרי אנא עדכנו אותנו בקשר לתאריך ומיקום הכנס. תודה מראש

assael10

New member
כאמור יש להרשם בלינק המצורף בהודעה

המקורית, ההרשמה כרגע לא מחייבת, בקרוב תצא הודעה מסודרת ופירוט תאריכים, מיקום, שעה, ומה יש בתוכנית הערב... העלות המשוערת כ 50-60 שקל ליחיד לכיסוי הוצאות של אוכל ושתייה וכסאות וכן הלאה...לא סגור על הסכום נקווה שהוא ישאר נמוך, בהתאם לכמות המשתתפים, אני אשמח אם תפיצו את זה הלאה בקרב המכרים המתעניינים ושוב כמובן להרשם...

papuncat

New member
כנס הגירה לאוסטרליה

אני ובעלי מאד מעונינים בכנס הגירה אם זה אפשרי אנא עדכנו אותנו בקשר לתאריך ומיקום הכנס. תודה מראש

assael10

New member
עד עכשיו נרשמו כבר 70 איש

יש כבר תאריך יעד ה 4 בספטמבר מוצאי שבת, פרטים מלאים בקהילה של YNET, כולל הרשמה, כולל איסוף כסף מראש וכן הלאה. עמית

myriam1

New member
האם הכנס כבר התקיים?

הייתי רוצה לדעת אם הכנס כבר התקיים. ואם כן, האם אפשר לקבל מידע על מה שהיה שם. תודה

למעלה