כנס חנוכה - חוויות !!

doronelz

New member
כנס חנוכה - חוויות !!

אז...היה אתמול כנס חנוכה, לאלו מכם שלא נשארו ליום השלישי...ספרו איך היה ,חוויות, עניינים, למי שנשאר ליום השלישי - נחכה לכם עוד יום חח...... לי היה ממש כיף, פגשתי המון אנשים חדשים, גיליתי שהגרעין זה לא רק קבוצה אחת של אנשים קרועים אלא שלושה ... וזהו : )

rotemsror

New member
היינו יומיים כי למחוז מרכז הכנס היה

יומיים גם למש"צים. וטוב שלא היה הכי כיף בעולם. ההדרכות עברו סבבה, רוב הפש"צים היו ממש ממש חמודים ומקסימים והייתי גאה
. נהנתי יותר ממה שנהנתי שנה שעברה כשאני הייתי חניכה
. הפעילות ערב עברה סבבה, גם היה את הקריוקי היינו בהתחלה ואח"כ חזרנו למחנון שלנו ושיחקנו טאקי והיה ערב גילויים הזוי ברמות ואח"כ שנגמר הקריוקי העברנו את הפעילות ערב שלנו עם מלא סוכריות גומי ושוקולד. אבל הייתי קצת מאוכזבת בהתחלה האמת כי יצאנו עם 28 פש"צים וביום הראשון כבר 3 פש"ציות לא רצו לשים כובע ושמו הורידו שמו הורידו וכל שנייה היינו צריכים להעיר להם על זה וביום השני הם בכלל לא שמו כובע וכשאני ועוד מש"צית עשינו מורל הם רצו שניהיה בשקט{! ומורל זה עוד משהו שהם אמורים לעשות אתם מבינים שהפריע להן לשמוע אותנו עושות מורל
} ותכלס מזה התעצבנתי עליהם, ואין לי מושג איך אבל התאפקתי לא לעשות את מה שרציתי לעשות באותה שנייה. קיצר השאלה שלי היא, אם הם לא היו שמות כובע בכלל או היו מורידות אותו כל שנייה הייתם מעירים להם כל שנייה כמו שאנחנו עשינו או שהייתם פועלים בדרך אחרת? ואם הם היו אומרות לכם שזה מפריע להם המורל והכול הייתם מפסיקים? [אנחנו לא הפסקנו. האמת זה ממש עיצבן אותנו ואני לא חושבת שאנחנו אמורים להפסיק בגלל שזה מפריע להם כי זה משהו שהם אמורים לעשות]. ובכלל הייתם מרימים את הקול אם הייתם מרגישים שצריך או שלא? אבל בסופו של דבר היה ממש כיף כי שאר הקבוצה [25 פש"צים] היו ממש בסדר ועשו הכל כמו שצריך וממש ממש נהננו איתם ובכלל.

rotemsror

New member
שכחתי משהו ממש מצחיק[מטומטם?]../images/Emo122.gif

ביום הראשון עשינו עצירה בבוקר , עכשיו מלא בתי ספר ממחוז מרכז[
] עשו שם עצירה, וראינו מלא מש"צים ופש"צים וזה אז אחד הפש"צים שלי בא אליי כזה טוב:"רותם תגידי כולם פה ערבים?" רותם:"לא, למה
?" טוב:"אז למה כולם עם כאפיות?
" עכשיו זה לא נשמע מצחיק אבל כשהוא אמר את זה כולנו נשפכנו

../images/Emo183.gifחוויות D:

נמנמ.. יצאתי לשלושה ימים. המסלולים ביום הראשון ושני היו ממש קלים. הלילה היה נחמד, חוץ מהטקס הטיפשי שהם אירגנו, אבל גם ככה ברחנו באמצע אז לא משנה P: ביום השני הם שכחו חלק מהאוכל והיה ממש קצת
הלילה השני היה ממש ממש ממש קפוא!!!11111 4 מעלות צלסיוס. פאקינג קפוא ~.~ היום השלישי היה הכי כיף. המסלול היה מגניב מסביב למכתש הקטן וההדרכה שלי הלכה מצוין. לארוחת צהריים נשאר המון אוכל. ~המון! 10 קופסאות תירס או משו~ והיה מגניב. היה ממש מהנה, ציפיתי לצאת עם חניכים אבל מאוד נהנתי עם הבוגרים והיה משעשע. נמ. זהו P:

למעלה