כפו עליי

רק דודי

New member
כפו עליי

בטח כבר שמעתם את זה המון. אבל קיוותי שאולי פה קצת יקשיבו לי מבלי לאטום את האוזניים בהפגנתיות ולצווח "זה הכל בשביל הבריאות! זה הכל בשביל הבריאות!!"..... פגיעה בבחירה החופשית. כפייה ואיוולת. ברור לי למה אסור לעשן במסעדות, אוטוביסים, קולנוע. אין על זה שאלה בכלל. מקום אחד ויחיד היה מותר לנו לעשן - וזה הפאבים. מקום מפלט, וכיף, שתמיד מאז ומעולם היה נהוג לעשן. לא פלא שהכנסות הפאבים ירדו. כבר לא כיף. אפילו אנשים שמעשנים רק בפאבים, וזה רובם של האנשים, שמעשנים אולי 2 סיגריות בשבוע (מה אני אגיד לכם, ממש מסכנים את בריאותם!) לקחו להם גם את זה. כפייה לכל דבר. כדי להלחם בעישון יש להמשיך בהסברה, ולא בכפייה ובהריסת חופש הפרט. ואל תגידו לי שההסברה לא עוזרת. אינכם יכולים להשוות בכלל בין כמות המעשנים לפני 30 שנה, שכלל לא הייתה הסברה לכמות המעשנים היום! (אגלה לכם סוד: קטנה בלמעלה מ - 50%!!) במסמך שגישו אגודת "לנשום נקי" לח"כ גלעד ארדן, יוזם החוק, נכתב "בעלי העסקים מעידים על ירידה משמעותית בהכנסות בעקבות החוק החדש...." אתם מתפלאים? אנשים רצו לעשן ולשתות בשקט, במקום היחיד שמותר להם לעשן את זה, ולקחו להם בכח ובברוטאליות גם את זה. והכל תוך הפרחת סיסמאות ושימוש לרעה בדמוקרטיה הישראלית, לצעיר לא נטולת השחיתויות. עוד נכתב, "יש לבטל את חדרי העישון כי נוצרת תחרות לא הוגנת בין בעלי עסקים גדולים לבין בעלי עסקים קטנים..." עד לאיפה תגיעו, אולי פשוט גם לא ניתן להם לעשן בכניסה לפאב? זה הרי מפריע לחלקיק שנייה לנכנסים! אולי בכלל נרחיק אותם מהרחובות, כי זה מפריע נורא לעוברים ושבים! שיעשנו רק בבית שלהם! אה רגע זה מפריע לשכנים! באמת שאיני מצליח להבין את הלוגיקה שבנושא. האם לאסור לעשן בעוד מקום זה מה שיהפוך את האוויר "הזכוך" שלכם לפחות "מזוהם" האם זה באמת "בשביל הבריאות"? די. די להריסת וכרסום יסוד חופש הפרט. זה לא נעים וזה מתחיל לגבול בטיפשות גמורה. לא כל דבר צריך לחקות את ארה"ב. עם כל הכבוד לארה"ב, אחוז המעשנים שם הוא קטן ממילא כי שם לא עושים צבא, שם המדינה פחות מתוחה ולא כי אסור לעשן שם. תודה לגלעד ארדן, שאולי נושם נקי יותר בשישי בערב, אבל הרס להרבה מאוד אנשים את הבילוי של שישי, וכן.. גרם לפשיטת רגל של הרבה עסקים. ותודה גם לכם, תומכיו היקרים. מאחל לכם שלא יקחו לכם את הכיף ואת ההנאות הקטנות בחיים. בדיוק כמו שעשו לנו. "ותחשבו על זה"....

rafui18

New member
במקום לחשוב צריך לעשות מעשה

ליצור לובי בכנסת בעד היתר עישון בפאבים

למעלה