כראמל- פרק 58- נוסעים למעבדה

YossihNew

Well-known member
🥼

אז האם הילדים יסעו למעבדה?

איך מילה תגיב לכפילה שלה ולמה היא לא תשיר איתה?

ומתי צ'אנג יודה על אהבתו לגבלת מבשלת?

YossihNew

Well-known member
הכל מובן, מילה. זאת את החילונית. עכשיו שירו ביחד את השיר... מה את מתעלפת? מה יש לך? מצד שני, ככה גם קרה למור סרוסי כשראתה את הכפילה שלה. בעיה רצינית. תאמינו לי.

כן, זה טוב, זה טוב. מהיר מאוד.

מי יבלה איתו? מי מי מי? לא סובלת אותך זה דווקא אומר שהיא מחבבת אותך... כמה זוגות נשואים לא סובלים אחד את השני? המון. המון.

ושום דבר לא יקרה בלי שגול יבוא.

איזה זוג מתוק. איזה מאמי. גם ספ יודע שפת גוף. תאמינו לי. הלנה עכשיו סידרה את השיער. זה אומר שהיא מנסה לשדר שהיא נקייה ומטופחת.

הוא יכול, הוא לא רוצה. עכשיו, עכשיו. ויש יהיה זה שיפתור את חדרי המסתורין. כן, כמה רעש, אבל ברברה יותר מרעישה.

זאת תופעה ידועה. זה קרה למור סרוסי. חכו חכו, לגברת בלום אמורה להיות כפילה.

תמיד תשימו לב לשיער של בני אדם. זה מציל חיים.

גם גולדה היה מזועזעת. גם לך יש אחות תאומה כמו לירז חממי?

אבל זה לא יקרה. עזוב, ברברה חוגגת עם המשפחה שלה. ואחיה העירום. לרגע קצר, מאי קורץ הזכירה לי את שיר פופוביץץץץץץץץץץץץ'. מה חייב לבוא, מה הוא, פיטר פן? גול קל לשכנוע. למה את כל כך סקסית כשאת רעה, למה? נזכרתי בנועה שחר.

והנה חלפה נועה שחר. אמרתי לכם שמסוכן לראות כפילים.

ענייני כפילים. והיא אפילו לא שרה איתה.

אמרתי לכם ששיערות זה חשוב.

יהיה מעניין איך החדרים יעבדו. יש אחד שממש מצחיק אותי. בספר אלפרד היה מאלו שנכלאו בטירה כי לא עברו את החדרים. את יכולה לקשור אותי, ביאטריס היותר סקסית? תעשי ירידה במדרגות, ביאטריס. רק אל תסעו בספינה של אבא של אודיל.

לא, זה לא נכון. זה את ספ היא לא סובלת. ממך היא סתם נגעלת. אוי לא, הוא שוב עם המכתבים. והלי"ש. ולפעמים האהבה היא כמו נשורת רדיואקטיבית?

אולי הם במסך הלבן? יכול להיות. מסכנה המנהלת שלי! אבל היא בטח עדיין יפה.

אולי תעשה את זה היום?! בסדר, אבל הלנה לא רוצה עוד אבא. נכון? למה היא התחילה להגיד שייקח אותה האופל? זה לא מרגיש לי נכון. תגיד לה שהיא עברה להודו. אני לא ראיתי בכלל שגבלת מבשלת מתחבאת מתחת לשולחן.

אין טעם, הם בטירה. למה, זה הקטע עם הספר... חידות... לא, זה שיבוט. אתם יודעים.

המנהרה.

אני יותר מודאג מהמה.

איזה מוזר שהוא בלי חלוק. גול? ומולי מצחיק. לא, אתה לא יכול לשוחח איתה. היא מכוכב הצפון ואתה בכלל מכדברא. ומחר! חדרי המסתורין!​

למעלה