כרגע היה נסיון לפריצת 1445 בנאסדאק

מצב
הנושא נעול.

הדובים

New member

שעדיין ממשיך

דנדון

New member
כנראה בשל ספור "הכומר המוודה".

אי אפשר להעלות תמונות!!!
יש בעיה באתר לא מצליח להעלות תמונות
היום פורסם בהרחבה כי אחד הפורומים ב"תפוז" נוהל על ידי מתחזה. אישה , שהציגה עצמה כגבר, ואף צרפה תמונה (של גבר ) , מאות נשים נפלו קרבן למתחזה , שלחו לו (לה ) מתנות יקרות ערך. הנהלת תפוז החליטה כפי הנראה לבדוק כל תמונה או גרף טרם שישלח , (מטעמי זהירות , כמובן) , גם אני ניסיתי לצרף גרף , לשווא. אגב, המתחזה קבלה התמוטטות עצבים ואושפזה באחד מבתי החולים. הסיפור המלא התפרסם היום ב"ידיעות אחרונות".

הדובים

New member
מה אתה אומר../images/Emo12.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif..אתה בטח

היום פורסם בהרחבה כי אחד הפורומים ב"תפוז" נוהל על ידי מתחזה. אישה , שהציגה עצמה כגבר, ואף צרפה תמונה (של גבר ) , מאות נשים נפלו קרבן למתחזה , שלחו לו (לה ) מתנות יקרות ערך. הנהלת תפוז החליטה כפי הנראה לבדוק כל תמונה או גרף טרם שישלח , (מטעמי זהירות , כמובן) , גם אני ניסיתי לצרף גרף , לשווא. אגב, המתחזה קבלה התמוטטות עצבים ואושפזה באחד מבתי החולים. הסיפור המלא התפרסם היום ב"ידיעות אחרונות".
מה אתה אומר
..אתה בטח
סתם צוחק!

אלוני.

New member
כומר ?

כומר ?
הסיפור

מצב
הנושא נעול.
למעלה