כרטיס ליום האם

MiraD1

New member
כרטיס ליום האם

כרטיס ליום האם שנחגג שבוע שעבר ו שהכנתי לחמתי. את כל החיתוכים ביצעתי עם CRICUT, וזה היה ממש כיף לראות איך בפחות מדקה יש לי את האותיות לכל מה שאני צריכה, פרחים ותגית...
ודרך אגב, מקריאה באתר של CRICUT, בעתיד הקרוב כל המכשירים יוכלו להתחבר למחשב (הם כבר עכשיו מוסיפים את יציאת ה USB למכונה). את הסרטים קניתי בקוסטקו (חנות סופר ענקית שצריך להיות חברים כדי לקנות שם). הם לפעמים מייבאים דברים ל CRAFTS. קניתי שם דפים, קופסה של סרטים ועוד. די שווה מבחינת המחירים.

MiraD1

New member
שלחתי לפני שרשמתי שאני אישית לא מתה עליו

לפי דעתי הייתי צריכה להכניס פה אלמנט של דפים נוספים. הוא צהוב/כתום לי מדיי!!! והפרח האדום ממש לא קשור. לא יודעת למה שמתי אותו אפילו
בלי שום קשר, הערות והארות אחרות יתקבלו בברכה.

Shoval27

New member
אהבתי!!

צבעוני ושמח! מקסים מקסים מקסים לא הייתי משנה כלום!

ניצנץ1

New member
אני דווקא מתחברת מאד לצבעוניות של כרטיס

ואיזה כיף לך שיש לך את הקריקט.. את קוסטקו מכירה בעיקר מביקוריי יחד עם אחותי לקנייה של קרמים, ויטמינים וכאלה.. משום מה בחנות שלה יש רק אלבומים גדולים.. בזול אומנם- אבל ביקרו זה תמיד יומיים לפי חזרתי ארצה- כבר אין מקום לפירור באריזה. זה בערך כמו ביג דיל- לפעמים יש דברים שווים, אבל לא בתזמון שלי..

MiraD1

New member
חחחה ../images/Emo6.gif רק עכשיו כשאמרת לי שמתי ../images/Emo23.gif

אפילו חמתי לא שמה לב לכך (או שכן ולא אמרה כלום...) תודה על הפירגון.

ענבר100

New member
וואי קוסטקו - אין על החבילות שוקולד שלהם

יש להם דברים נהדרים לפעמים - חברים שלנו עשו כרטיס מועדון רק בגללנו, אחרת הם בכלל לא היו מגיעים לשם.

katavor

New member
סליחה על הנצל"ש - לא מצליחה לענות לך למסר

מתקבלת כל הזמן הודעת שגיאה כל הכבוד ענבר, על המהירות ואיזה כיף! בטח שאני באה (אני אפילו רצה). רק תגידי מתי!

למעלה