כשבאים חברים של הילדים -

בדרך כלל כשהם קובעים להיפגש

הם שואלים מראש עד איזה שעה אפשר להישאר. ואז בעצם אני יודעת מראש אם זה כולל ארוחת ערב/צהריים או לא. אם אוספים את הילד לפני השעה שבע בערב אני מכבדת על פי רוב בפופקורן או שוקו ועוגה . אם אחרי השעה שבע אני מכינה ארוחת ערב. בחופשים לעיתים מזמינים ומוזמנים לכל היום ואז כמובן שזה כולל פנסיון מלא!

קודם כל מבררת עם האמא אם יש דברים

שהיא מרשה או לא מרשה לתת לילד. וזה תלוי בזמנים. אם זה לאחר הצהריים אז כיבוד כל שהוא. אני נותנת פירות, פירות יבשים, פופקורן ושתיה ובקיץ גם קרטיב. ואם זה עד שעה יותר מאוחרת אני נותנת ארוחת ערב כמובן שוב, בתיאום עם האמא.

כשעולה רעב- חותכים פירות בד"כ

לפעמים בייגלה. מדובר בחברים שרובם חצי בני בית וכך גם ילדיי אצלם, כך שאין תחושה שצריך לארח במיוחד. אם הם רעבים, הם מבקשים יפה ואני מכינה, או שהם לוקחים (בהסכמתי) לבד איזה פרי. גם כשילדיי ללא חברים אני משתדלת לא לתת יותר מדי מזון בשעות אחה"צ. בטח לא מציעה אם הם לא מבקשים. אין סיבה שיאכלו אם הם לא רעבים. והילדים יודעים לבקש יפה לבד, אם הם רעבים. מדי פעם (בקיץ יותר) החברים נשארים גם לאורחות ערב.

אנילה1

New member
הנכד הגדול הגיע אלי ביום כיפור על אופנים עם

החבר שלו. הגשתי להם צהרים והם ראו סרט, וחזרו הבייתה. אמרו לי שהיה כייף.

litzuf

New member
כשבאים חברים לילדים אני בדרך כלל....

כיבוד קל... כשהחברות של צופית מגיעות לכל היום... אני משלבת גם ארוחות.

שרונית28

New member
לרוב שמגיעים לבני חברים

או שהוא מתארח אז מגישים חטיף אחד בצלחת משותפת. ותמיד מכינה ארוחת ערב- ביצים, ירקות, גבינות, אם יש לי פיצה במקפיא אז גם טוב. אין לי בעיה להכין אני יודעת שעומר מאוד אוהב לארח את חבריו וגם להתארח.

חני ב

New member
כבר לא

הילדים שלי גדולים, הם יכולים להציע לחברים שלהם כיבוד ולא אני. לגבי ארוחות, תלוי מי החבר ותלוי במוזה שלי.

רחלילי

New member
אצלנו

אם ה ביקרו קצר (עד שעה) כן, מציעה כיבוד - פרי או משהו קל. כשזה יותר ארוך הם בד"כ נשארים כבר לארוחה קלה.

חחח מצחיק מאוד!! המקרר לא נסגר

וארון החטיפים מקבל התקפת לב!! אבל אצלי הן גדולות ומכינות לעצמן.... שיאכלו לבריאות רק שינקו אחריהן!!!!

אני מגישה

פירות, שתיה (רק מים)לפעמים ופלים או משהו אחר מתוק. ארוחת ערב לא כי בדרך כלל הולכים לפני שעת הארוחה.

smagi

New member
תמיד ארוחת ערב- חביתה

עם גבינות וירקות או פיצה אם בא להן. לפעמים הן מבקשות תפוצ'יפס או במבה, לפעמים פירות בקיצור אנחנו די "משרתים" אותם כשמגיעים חברים.

כשהחברים של הילדים שלי מגיעים אנחנו

אוהבים להגיש להם ארוחת ערב, ואז הם אוכלים כולם ביחד. אחרי המשחקים וההשתוללויות כמובן, בין לבין מגישה קצת חטיפים.

למעלה