כשמוחקים את החשבון

קלאץ02

New member
כשמוחקים את החשבון

היי :)
כשמוחקים את הפייס, האם יש אפשרות:
1) לגרום לכך שאנשים שהתכתבתי איתם בהודעות פרטיות לא יראו את ההודעות?
אני יודע שרואים שם בלי תמונה ובלי אפשרות להיכנס לפרופיל כמובן...

תודה.

shoosh2607

Member
מנהל
לא, הם יראו אותן

כמו שכתבת, בלי תמונה ובלי אפשרות כניסה לפרופיל אבל ההודעות נשארות לנצח (או עד שהם ימחקו)

trilliane

Well-known member
מנהל
רק הודעות פרטיות, לא? הודעות ציבוריות נמחקות, למיטב הבנתי

shoosh2607

Member
מנהל
השאלה היתה על הודעות פרטיות

מה זה הודעות ציבוריות? פוסטים?
לא בטוחה שהם נמחקים אבל אולי...

trilliane

Well-known member
מנהל
כמובן; אבל כתבת "ההודעות נשארות לנצח"

ולמיטב ידיעתי כולן נמחקות, לפחות כל ההודעות שפורסמו מטעם המשתמש (הכוונה לכל סוגי ההודעות, התגובות וכו') בזה אני בטוחה. זה משאיר מצבים מגוחכים של דיונים שחסרות בהם תגובות, למשל...

shoosh2607

Member
מנהל
הודעות זה רק הודעות פרטיות

יש פוסטים, תגובות וכו'. זה לא נקרא הודעות.
עשיתי עכשיו בדיקה.
כלום לא נעלם. תגובות בקבוצות, פוסטים וכו' נשארים.

trilliane

Well-known member
מנהל
תלוי מי קורא לזה...
וכן, זה נעלם. אולי יש מקרים שלא

אבל אני מכירה מישהו שסגר את החשבון ומישהו שסגרו לו, ובשני המקרים כל הפרסומים מכל הסוגים (כולל תגובות בכל מקום אפשרי) נמחקו.

shoosh2607

Member
מנהל
אולי אם סוגרים לך

אני בדקתי הבוקר - השבתתי חשבון נוסף שלי - הפרסומים נשארו אבל השם באפור ולא קליקבילי.
לגבי "הודעות" - אני משתדלת שבפורום תהיה שפה אחידה ומושגים נכונים ומקובלים בפייסבוק

הודעות = messages לכן הודעות אלו הודעות פרטיות.

trilliane

Well-known member
מנהל
גם, אבל לא רק... מכירה מישהו שסגר מיוזמתו והכול נמחק

למעשה גיליתי שהוא סגר כי הגעתי לדיון עבר שהוא השתתף בו ורבים התייחסו לתגובות שלו שלא הופיעו שם, ומתישהו הבנתי על מי הם מדברים, פניתי אליו ושאלתי אם אני חסומה אצלו או משהו, והוא אמר שזה חשבון שהוא סגר טוטאלית. ייתכן שהוא בחר למחוק הכול, אולי פעם זו הייתה אפשרות וכיום לא. לא ניסיתי בעצמי, רק ראיתי את התוצאות בשטח.
&nbsp
לגבי הודעות, זו מילה שיש לה יותר ממשמעות אחת ובמרחבי המרשתת היא משמשת לא רק להודעות פרטיות, אי אפשר לנתק זאת מההקשר ואני חושבת שאם הכוונה להודעות פרטיות מוטב פשוט להוסיף את שם התואר שמבהיר את הנקודה באופן חד משמעי, הכי פשוט וברור.

shoosh2607

Member
מנהל
אולי

ואולי יש הבדל בין השבתה (שזה מה שאני עשיתי) לבין סגירה לצמיתות (שזה מה שהוא עשה) ואולי באמת דברים השתנו.
&nbsp
לגבי הודעות - כיוון שזהו פורום פייסבוק ורשתות חברתיות ובכל מה שקשור ל"שפה" המקובלת ברשתות חברתיות הודעות אלו הודעות פרטיות.
פוסט או תגובה הם לא הודעות - הם פוסט או תגובה

trilliane

Well-known member
מנהל
"השבתה" מעצם טבעה היא זמנית ולא סגירה סופית, נראה לי ברור

לגבי מה שמקובל, אני מבינה אותך, אבל כאמור, במרשתת מקובלים הרבה דברים (פייסבוק לא התחילו בחלל ריק, גם אם נדמה שהם "הכול"), כולל כאן בתפוז; אני חושבת שאם אפשר להבהיר, זה עדיף, זה הכול.

shoosh2607

Member
מנהל
כלום לא ברור מאליו - בטח לא בפייסבוק

לגבי ההודעות, כאמור, הפורום הספציפי הזה עוסק בנושא ספציפי ולכן אני מנסה לשמור על המונחים המקובלים (פרופיל ולא דף פרטי, דף אוהדים ולא דף עסקי וכן הלאה).
ברגע שאנחנו נשמור על המונחים המקובלים, אנחנו נחסוך המון שאלות המשך מיותרות. זו הכוונה בסופו של דבר.

למעלה