כשפגשתי בפייסבוק את הסרטון...

רעדתי... בחיי שרעדתי מרב התרגשות... - ממש.
סרטון בן 13 דקות של גאווה שלא חשתי כמוה מהרגע שאני זוכרת את עצמי...
צמרמורת עוברת את חוט השדרה מעלה מטה מטה מעלה... - חוזרת להציץ
מפחדת מעט שזו הזיה... WOW...

היי...
אני ריקי (זוכרים את יאיר לפיד מדבר על ריקי מחדרה...), בת להורים יוצאי טריפולי שבלוב...
הורים שמדינת ישראל של אחרי השואה... לא רצו בהם.
פעם אחת מכיוון שמדינת ישראל הצעירה נולדה מגזענות ובחרה
בעצם לעשות ליהודי המזרח את מה שעשו ליהודי אשכנז...
ופעם שניה לא רצו בהם כי אבי היה איש חולה... מאוד ומדינת ישראל
החליטה באותם ימים אפלים שחולים מבני יהודי צפון אפריקה אינם רצויים
כי למה שהמדינה הצעירה הזו... תטפל בחולים מיובאים ???
אני ריקי בת לעולים מטריפולי שבלוב שרק בזכות אדם אחד פיקח מאחרים...
ואולי מעט גזען פחות מהאחרים שלח שליחים לחפש את הדחויים. את אותם שבאו למקומות
המפגש בתחושה של חזרה לארץ ישראל אחרי 3,000 שנות גלות...
ופקדי מדינת היהודים משלחים אותם אל לוע ערבים צמאי דם יהודי... ללא מגן
וללא קהילה שהיתה ושטה אל ארץ הקודש. מבחינתם היכולת לשרוד על טפם...
היתה אפסית...
לקחו להם את רב הקהילה... לקחו להם את הנהגת הקהילה... לקחו להם את השוחט של הקהילה...
לקחו להם את השכנים היהודים... את האופה... - משהו כמו שהייתם לוקחים היום
משפחה של קיבוצניקים וזורקים אותם במרכז הקסבה של שכם... ועוזבם אותם שם.
בן גוריון - הדיקטטור ששם קצוץ על החלטות ממשלה... הודיע קבל עם שהוא מעלה את
כל פזורת יהודי צפון אפריקה... על החולים ועל העומדים למות... ועל הזקנים - כ ו ל ם...
ממשלה החליטה ובן גוריון הציל את המשפחה שלי... - ולא מאהבת יהדות צפון אפריקה...
אלה מהצורך לישב חבלי ארץ 'חדשים' ועצומים שלא היה סיכוי שבני חדרה לגדרה ירדו
או יעלו... דרומה וצפונה... ועוד.
אני ריקי תוצר של משרד חינוך גזעני שהצליח לשכנע גם את בן גוריון שליהודי צפון אפריקה אין
יכולת ליספוג השכלה ולכן בנו מערכת חינוך מיוחדת ליושבים במעברות ולאחר מכן לעיירות הפיתוח...
ובעיירות שבמרכז הארץ... כדי שלא נהיה אנפלבתים מושלמים... אבל ככח עבודה זול ומיומן מקסימום לעבודות ניקיון לנשים ולבנות...
ועובדי קווי יצור בתעשיה ובמחלקות הניקיון בערים...

ושלשום חברות יקרות, חברים יקרים... מגיע אלי סרטון בן 13 דקות... בהן עומדים שלושה... וחוסמים את היציאה מקיבוץ
כפר גלעדי...
לא אתם לא מבינות ומבינים... את המשמעות ההיסטורית הזו בו העבד תקראו לו... הבבון... העצל אמרו עלינו בכנסת השבוע???
הביביסט שהולך שבי אחרי המולך... חסרי הדעת שמושפעים מהאזהרות של המנהיג... האמסלמים והמירי רגבים... הלא משרתים בצבא...
הפרזיטים... מקבלי הקצבאות...
מול יפי הבלורית... לוחמי סיירת מטכ"ל... 8200 טייסים...מלח הארץ החרוצים...הכסף הגדול...
וכשאני הקטנה צריכה לשמוע חזור ולשמוע את הגזענות ממשפחת בעלי 'לקחת לנו את האח... היה מגיע לו טובה יותר'...
'ככה אתן המזרחיות תופסות את הבחורים שלנו... כי כשהזין עומד השכל בתחת'... 'פקטה בונדי' בהונגרית היו אומרים עלי
בתרגום הכי חופשי לעברית 'שחורה' כי הם דברו הונגרית ולכן רק ברחוב האשכנזי היו אומרים עלי 'השוורצה'
לי יספרו 'הלבנים' מה זו גזענות במדינת ישראל??? חחחחחחחחחח

המעמד המרגש הזה... עומדים וסוגרים את עורק החיים לגבירים... לאלה שמאמינים באמונה שלמה שלכל תושב בקרית שמונה מגיע
שבקלפי כל קול יספר כרבע קול... או שכל ארבעה בבונים יהיו שווים לקיבוצניק לבן אחד...!!!
ומה מספרים חוסמי הכניסה והיציאה מהקיבוץ???
שהקיבוצניקים רצו להראות לעם ישראל שתושבי קרית שמונה מתנגדים לרפורמה המשפטית והם חוסמים את הכניסות ואת העיר...
כאילו מה??? בלי פייק ניוז האשכנזות הישראלית חוזרת להיות אותם ניצולי שואה שיצאו ממחנות העבודה וממחנות ההשמדה???
לא יכולים בלי לשקר???

אנחנו שווים... זה באו תושבי העיירות אל הקיבוצניקים... כל קול ... קול... כל חסימה... תענה בחסימה...
כל פייק - יתקבל באמת לפרצוף... כל פגיעה באישיות שלנו ??? תתקל במחאה על האנשים שלכם...

אבל - אנחנו מזרחיים... אנחנו הימין... אנחנו לעולם ניתן כבוד לצה"ל גם אם אנחנו רק הטבחים והאפסנאים והנהגים...
ניתן לכל אמבולנס לעבור כי אצלנו החיים קדושים...אנחנו לא אשכנזים ואנחנו לא שמאלנים בנו יש חמלה.

התרגשתי... ואני מצפה לגל סגירת קיבוצים לא לחצי שעה וזהו... מבחינתי שיסגרו לחודשים...!!!

מקסים 45

Well-known member
רעדתי... בחיי שרעדתי מרב התרגשות... - ממש.
סרטון בן 13 דקות של גאווה שלא חשתי כמוה מהרגע שאני זוכרת את עצמי...
צמרמורת עוברת את חוט השדרה מעלה מטה מטה מעלה... - חוזרת להציץ
מפחדת מעט שזו הזיה... WOW...

היי...
אני ריקי (זוכרים את יאיר לפיד מדבר על ריקי מחדרה...), בת להורים יוצאי טריפולי שבלוב...
הורים שמדינת ישראל של אחרי השואה... לא רצו בהם.
פעם אחת מכיוון שמדינת ישראל הצעירה נולדה מגזענות ובחרה
בעצם לעשות ליהודי המזרח את מה שעשו ליהודי אשכנז...
ופעם שניה לא רצו בהם כי אבי היה איש חולה... מאוד ומדינת ישראל
החליטה באותם ימים אפלים שחולים מבני יהודי צפון אפריקה אינם רצויים
כי למה שהמדינה הצעירה הזו... תטפל בחולים מיובאים ???
אני ריקי בת לעולים מטריפולי שבלוב שרק בזכות אדם אחד פיקח מאחרים...
ואולי מעט גזען פחות מהאחרים שלח שליחים לחפש את הדחויים. את אותם שבאו למקומות
המפגש בתחושה של חזרה לארץ ישראל אחרי 3,000 שנות גלות...
ופקדי מדינת היהודים משלחים אותם אל לוע ערבים צמאי דם יהודי... ללא מגן
וללא קהילה שהיתה ושטה אל ארץ הקודש. מבחינתם היכולת לשרוד על טפם...
היתה אפסית...
לקחו להם את רב הקהילה... לקחו להם את הנהגת הקהילה... לקחו להם את השוחט של הקהילה...
לקחו להם את השכנים היהודים... את האופה... - משהו כמו שהייתם לוקחים היום
משפחה של קיבוצניקים וזורקים אותם במרכז הקסבה של שכם... ועוזבם אותם שם.
בן גוריון - הדיקטטור ששם קצוץ על החלטות ממשלה... הודיע קבל עם שהוא מעלה את
כל פזורת יהודי צפון אפריקה... על החולים ועל העומדים למות... ועל הזקנים - כ ו ל ם...
ממשלה החליטה ובן גוריון הציל את המשפחה שלי... - ולא מאהבת יהדות צפון אפריקה...
אלה מהצורך לישב חבלי ארץ 'חדשים' ועצומים שלא היה סיכוי שבני חדרה לגדרה ירדו
או יעלו... דרומה וצפונה... ועוד.
אני ריקי תוצר של משרד חינוך גזעני שהצליח לשכנע גם את בן גוריון שליהודי צפון אפריקה אין
יכולת ליספוג השכלה ולכן בנו מערכת חינוך מיוחדת ליושבים במעברות ולאחר מכן לעיירות הפיתוח...
ובעיירות שבמרכז הארץ... כדי שלא נהיה אנפלבתים מושלמים... אבל ככח עבודה זול ומיומן מקסימום לעבודות ניקיון לנשים ולבנות...
ועובדי קווי יצור בתעשיה ובמחלקות הניקיון בערים...

ושלשום חברות יקרות, חברים יקרים... מגיע אלי סרטון בן 13 דקות... בהן עומדים שלושה... וחוסמים את היציאה מקיבוץ
כפר גלעדי...
לא אתם לא מבינות ומבינים... את המשמעות ההיסטורית הזו בו העבד תקראו לו... הבבון... העצל אמרו עלינו בכנסת השבוע???
הביביסט שהולך שבי אחרי המולך... חסרי הדעת שמושפעים מהאזהרות של המנהיג... האמסלמים והמירי רגבים... הלא משרתים בצבא...
הפרזיטים... מקבלי הקצבאות...
מול יפי הבלורית... לוחמי סיירת מטכ"ל... 8200 טייסים...מלח הארץ החרוצים...הכסף הגדול...
וכשאני הקטנה צריכה לשמוע חזור ולשמוע את הגזענות ממשפחת בעלי 'לקחת לנו את האח... היה מגיע לו טובה יותר'...
'ככה אתן המזרחיות תופסות את הבחורים שלנו... כי כשהזין עומד השכל בתחת'... 'פקטה בונדי' בהונגרית היו אומרים עלי
בתרגום הכי חופשי לעברית 'שחורה' כי הם דברו הונגרית ולכן רק ברחוב האשכנזי היו אומרים עלי 'השוורצה'
לי יספרו 'הלבנים' מה זו גזענות במדינת ישראל??? חחחחחחחחחח

המעמד המרגש הזה... עומדים וסוגרים את עורק החיים לגבירים... לאלה שמאמינים באמונה שלמה שלכל תושב בקרית שמונה מגיע
שבקלפי כל קול יספר כרבע קול... או שכל ארבעה בבונים יהיו שווים לקיבוצניק לבן אחד...!!!
ומה מספרים חוסמי הכניסה והיציאה מהקיבוץ???
שהקיבוצניקים רצו להראות לעם ישראל שתושבי קרית שמונה מתנגדים לרפורמה המשפטית והם חוסמים את הכניסות ואת העיר...
כאילו מה??? בלי פייק ניוז האשכנזות הישראלית חוזרת להיות אותם ניצולי שואה שיצאו ממחנות העבודה וממחנות ההשמדה???
לא יכולים בלי לשקר???

אנחנו שווים... זה באו תושבי העיירות אל הקיבוצניקים... כל קול ... קול... כל חסימה... תענה בחסימה...
כל פייק - יתקבל באמת לפרצוף... כל פגיעה באישיות שלנו ??? תתקל במחאה על האנשים שלכם...

אבל - אנחנו מזרחיים... אנחנו הימין... אנחנו לעולם ניתן כבוד לצה"ל גם אם אנחנו רק הטבחים והאפסנאים והנהגים...
ניתן לכל אמבולנס לעבור כי אצלנו החיים קדושים...אנחנו לא אשכנזים ואנחנו לא שמאלנים בנו יש חמלה.

התרגשתי... ואני מצפה לגל סגירת קיבוצים לא לחצי שעה וזהו... מבחינתי שיסגרו לחודשים...!!!​
בעד חסימת הקיבוצים, נגד שאר הדברים. בצבא תמצאי יוצאי מזרח בכל התפקדים.

למעלה