כתבה מאוד מפרגנת לשליין מתוך פנאי פלוס:

ליאור144

New member
וואו ../images/Emo51.gif../images/Emo13.gif ../images/Emo13.gif כל הכבוד על הפירגון הענק

שלהם לשליין!! באמת הוא עושה עבודה טובה וזה מגיע לו ויותר מזה אפילו

OOOO0

New member
../images/Emo92.gif../images/Emo13.gif

נכון, בהחלט מגיע לו כל הפירגון שבעולם על כל העבודה שלו, ואני שמחה שיש מבקרים שיודעים להעריך את זה. ח"ח להדס בשן!

S™eX

New member
ואם מדברים על כתבות מפרגנות...

בפנאי פלוס עשו כבוד ל"מצב האומה" והביאו לנו 20 ציטוטים מהתוכנית כדי שכולם יסכימו שמדובר בתוכנית הכי מבריקה בטלוויזיה!

OOOO0

New member
כן, איזה יופי!../images/Emo13.gif

נורא מרגש הפירגון הזה של פנאי פלוס לתוכנית.

../images/Emo24.gifאיזה כיף!

סוף כל סוף כמה דברי שפר על עבודתו המסורה של שליין! לאט לאט כולם יכירו ויוקירו מה שאנו ראינו כבר מזמן, ואנו תמיד נהיה כאן כדי לומר באופן פולני משהו: "אמרנו לכם..."
. אז מה שלומכם חברים? איך אתם חוגגים את פורים? התחפשתם? השבוע הנטישה הייתה לטובת מילואים. יאמר לזכותי שלא ויתרתי על הצפייה בתוכנית, ולמזלי גם התעכבה שעת שידורה באופן חד פעמי... הייתה תוכנית מעולה! מרגול השתלבה בצורה חיננית להפליא תוך כדי שהיא יוצאת נגד עצמה (כן, היא אמרה פרדוקס שכזה). אהבתי במיוחד את הלחנת עשרת הדברות. אין ספק שעכשיו הם הרבה יותר קליטים
. נכון שלא היה ספיישל פורים רשמי, אך זה היה סיפתח ראוי לקראת החג (מי שקלקלה זו דווקא התוכנית "שבוע סוף" שניסתה לחקות באופן די פתאטי את ההומור של "בריטניה הקטנה" ב-BBC. וכמו שנוהגת לומר יקירת שדרות: "פייר, אני מאוכזבת). סתם שתדעו, בעברי "התנסתי" בהלחנת עשרת הדברות כשהייתי בכיתה ז' ונתבקשנו לשננם... לצערי/למזלי לא פתחתי את התחום המוסיקלי מעבר לשירה במקלחת
. חג פורים שמח ומבדח, ושבוע טוב! נשתמע בקרוב

OOOO0

New member
היי! חג שמח גם לך!../images/Emo24.gif

אני לא חוגגת באופן מיוחד, לא התחפשתי לכלום. אני שמחה שהצלחת לראות את התוכנית השבוע למרות המילואים. שבוע טוב !

למעלה