כתבה על השינוי בהצבעות

אה, אז זה רק מחצי הגמר, לא לפני. נשמע הגיוני.

danlevin1

New member
הכתבה סותרת את עצמה

בהתחלה כתוב "החל משלב ההופעות החיות, הקהל בלבד יהיה זה שיקבע מי המתמודדים שימשיכו בתכנית"

אבל בהמשך כבר כתוב :
"משלב חצי הגמר, ההדחה אינה רק בתוך הנבחרת של כל מנטור, אלא בכל תכנית המודחים יהיו מתוך כל הנבחרות"

אני משער שיעשו כמו באמריקאי , בשבועות הראשונים של ההופעות החיות , הקהל יבחר כמה מתמודדים (לא יודע כמה סה"כ) והשופט יציל עוד אחד
עד שלב חצי הגמר שבו כבר רק הקהל יבחר , בלי שום השפעות מהמנטורים
זה עדיין שונה מעונות קודמות שבו למנטור היה השפעה עד לגמר

לא בדיוק

אני זוכרת את מיכאל אלוני אמר בעונה הקודמת שמפה זה ההשפעה של הצופים בבית. לא זוכרת מאיזה שלב, לדעתי הרבה לפני חצי הגמר. ממתי שהחלו למעשה לשדר בשידור חי, ולא תוכניות מוקלטות.
לדעתי השוני הוא שאפשר להדיח מכל הנבחרות, ולא רק משתיים כמו שהיה בתוכנית הקודמת. אולי אפשר להצביע גם למי שלא משתתף בניגוד לפעם הקודמת שההצבעה הייתה רק למתמודדים ששרו באותה תוכנית

danlevin1

New member
זה מאוד תלוי

עכשיו לפני הדו קרב יש 56 מתמודדים
אחרי קיצוץ יהיו 28 מתמודדים + 8 (2 הצלות לכל שופט)
36 מתמודדים בסה"כ
אחר כך הם חייבים לעשות עוד קיצוץ בשלב הנוקאוט - גם 2 מתמודדים
אחד נגד השני , רק כל אחד שר בנפרד
ואז ישארו 18 אבל אם יהיה עוד הצלה אחת של כל שופט אז
יהיו 22 מתמודדים

בכל מקרה , 18 או 22 מתמודדים , אי אפשר לשמוע את כולם באותו הערב
לכן מחלקים אותם לערבים , כל ערב 2 מנטורים
ואז לדעתי , הקהל יצביע ויעלה כמה מתמודדים לשלב הבא מכל קבוצה של המנטור והשופט יציל עוד אחד
בכל מקרה אין מצב שההצבעה תהיה למתמודדים שלא שרים באותה התוכנית , אחרת על סמך מה מצביעים?

מה זאת אומרת?

במרבית התוכניות אנשים מצביעים לפייבורטים שלהם. כלומר, אם הם אוהבים מתמודד מנבחרת מסוימת הם יכולים להצביע לו כל השבוע, על-סמך הביצועים שהם שמעו בעבר.
ולא חייבים לחלק שתיים בערב אחד, ושתיים בערב אחר. אפשר ארבעה, כל אחד מנבחרת אחרת כדי להעשיר את הערב, ולמעשה לשמוע את כל המנטורים מגנים על המתמודדים שלהם. במקום שרק שניים יהיו דומננטיים והשאר עציצים.

קצת לא ברור איך תעשה ההדחה אצל אביב

היו לו 14 מתמודדים כולל גילי ארגוב שפרש. כלומר- תכלס, יש לו 13 מתמודדים בנבחרת
זה אומר שנשאר מישהם מיותר בנבחרת שאין לו/ה מול מי להתמודד בדו קרב (אלא אם מתמודד/ת אחר/ת ת/יצטרך להתמודד פעמיים)...
&nbsp

Nightingale5

New member
אני חושבת שהם יעשו פשוט נוקאאוט של שלישייה שמתוכם

ילך אחד
זה קרה לשלומי בעונה השניה כשאחת המתמודדות פרשה מרצונה, לא זוכרת מי

קצת לא הוגן, לא?

יש פחות סיכוי להיות מודח ויותר סיכוי להישאר כשרק אחד מתוך 3 (בהשוואה לאחד מזוג) הולך הביתה...

trilliane

Well-known member
מנהל
קראתי וקראתי וסתירה לא מצאתי... שני המשפטים מסתדרים זה עם זה

xjoiq

New member
ככה בדיוק נראה לי ז"א שזה יהיה במודל האמריקאי

לא סביר שאם משנים ישנו למשהו חדש ששונה מהמודל האמריקאי האחרון(אלא אם כן זה משהו מאוד מוצלח כמו ה-save)
וגם זה בדיוק משמעות הטקסט

למעלה