כתבו עליו- מאז ועד היום

esterosh

New member
כתבו עליו- מאז ועד היום ../images/Emo192.gif

הפעם אני מצפה לתגובות!!!!!
איזכורים 1. מה עפר עשה בסילבסטר? http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3648702,00.html 2.ריספקטטטטטטטטטט!!!!
עפר מקום 6 ברשימת אנשי השנה של רייטינג!!! השחקן היחיד שנכנס להעשרייה הראשונה! כל השאר הם אנשי תעשייה. עפר שכטר ,27, מטא-טאלנט . הנה לכם ההוכחה החותכת שאפשר להגיע לטופ טן של הרשימה הזאת למרות שאתה החוליה החלשה בשבוע סוף.
שכטר עשה השנה פריצה גדולה קדימה עם תפקיד מעולה במיוחד כגיי-מחפש-זוגיות בעד החתונה, וזאת תמיד דרך טובה לקבל הערכה ממבקרי הטלוויזיה (וגם סיבה מצוינת בשבילם להתעלם מתפקודו הקלוש בתוכנית בידור שרגע השיא שלה היה צמד המילים "פאקינג דיזאסטר" ולהדחיק טוטאלית את השתתפותו בפיאסקו כפיות) השנה, יותר מבכל שנה אחרת,הצליח שכטר לפצל את גופו הזעיר בין כ-200 תפקידים שונים עד שכבר קשה היה לעקוב אחרי גלגולי דמות המניאק-הרגיש-שקל-לחבב שגילם בלאהוב את אנה,באבידות ומציאות או בסרט איים אבודים. ההצטיינות שלו השנה נבעה גם מכך שאת כל זה הוא עשה בשקט,מתחת לראדר,בלי להישרף משיזוף יתר באור הזרקורים ובלי לשדר לעולםם שכולם חייבים לשים לב אליו.אנחנו שמנו. אחרי שהשיל קילוגרים רבים ממשקלו הנוצתי בשביל תפקיד ראשי בסרט פובדליה (שיעלה ב-2009), מסתמן כי הצלחתו בתפקידים דרמטיים מבהירה דבר אחד-פעם הבאה שמצעים לו להשתתף באיזו תוכנית דאחקות חדשה , הוא חייב ללמוד לסרב.
לדעתי הם הגזימו עם הירדיות על שבוע סוף, נכון שהוא לא מתמחה בחיקויים אבל מכאן ועד לחוליה החלשה של התוכנית זו הגזמה ,לדעתי עפר מוסיף לתוכנית פן שובב וההנחייה שלו מעולה והוא הצליח לייצר כמה דמויות משעשעות. ונניח שהוא לא מצחיק בתוכנית לפחות הפיספוסים שלו קורעים
אבל זה דיי ברור שכל הברנזה נגד שבוע סוף.אהבתי רק את זה שאמרו שהוא לא משך יותר מידי תשומת לב ובאמת שבקטע הזה עפר התבגר והתמתן, הוא הרבה יותר שקט ורגוע לטוב ולרע.(פרט לחיקוים של יהודה לוי שמושכים אש
) 2. אין לו רגע דל- עפר ישתתף בפוקר כוכבים 2, נו זה היה צפוי הבן אדם חובב פוקר מושבע ,הוא חייב לנצח
. בכל מקרה את הכסף הם תורמים אז ,זה מגניב. אבל איך לעזאזל יהיה לו זמן הוא מצטלם עכשיו ללאהוב את אנה 2 ולשבוע סוף ועוד מעט מתחילים הצילומים להאלופה 3 .
שיהיה בהצלחה -http://www.eonline.co.il/content.asp? ורק שתדעו שב2009 הוא הולך להופיע ב- 1. שבוע סוף 2. האלופה 3 3. לאהוב את אנה 2. 4. פוקר כוכבים2. 5.תיבת נוח 6.פובדיליה 7. כלבת. ואני מאמינה שזה עוד לא הסוף. אתם חייבים לראות
את הפיספוסים של שבוע סוף, יש קטע קורע שעפר מתבלבל בגלל דג זהב והוא ואורי מתנשקים
אין זה קורע הוא מתחרפן שם!!!, יש להם כימיה מעולה ביחד!!
|הלינקhttp://www.reshet.tv/newsite/programs/צחוק/shavua_sof/pispusim.aspx|סלינק|

LaDy RoCk 8D

New member
../images/Emo95.gif:-\ החוליה החלשה ?

לדעתי הוא ממש לא החוליה החלשה .. נראה לי שהקטע של עמית לוגסי הוא אחד המצליחים בבידור [חיקויים וכאלה] .. כל הזמן אצלנו [בכיתה שלי D:] משתמשים ב"ועוד עוד עוד .."
חח יייאאא אבל הוא מקום שישי
וואאי איזה כייףף !!!! חח פוקר כוכבים 2 ? למה היה 1 ?
באיזה ערוץ זה יהיה ? ייאאוו איזה כייף ! גם שנה הבאה הוא יופיע מלא ! ואני מתארת לעצמי שהאלופה 3 יהיה איזה חצי שנה לא ? או יותר אפילו :]]] ייאאיי
אבל הדבר היחיד שהתבאסתי ממנו זה שהוא לא יהיה במועדון לילה 3
כ"כ אהבתי את התוכנית הזאת ! יותר משבוע סוף
אני עוד מעט אראה את הפיספוסים, כשאני אראה אני אגיב
תוודה אסתתר

LaDy RoCk 8D

New member
../images/Emo95.gifחחחחחחח XDD הפיספוסיים

חח ס'חמווד
שווה לראות !

esterosh

New member
כן הוא ממש מסכן.../images/Emo10.gif

וראית איך מיקי גבע ,היה אדיש לא קם לא ניסה לעזור. מעניין אם אחרי המכה הוא ימשיך לחכות אותו חחח
נראה לי יהודה שם לו עין..חחח סתם סתם.

esterosh

New member
חחחח כן מסתבר שהיה.../images/Emo122.gif

היה פוקר כוכבים 1 עם סלבס לא ממש מוכרים בערוץ אגו והמנחה הוא עודד מנשה. גם אני חושבת שעפר ממש לא החוליה החלשה שם. עמית לוגאסי והאקרים זה דווקא מהמערכונים היותר בולטים שם,חוץ מזה שהוא מנחה את התוכנית בצורה טובה. והוא גם עושה הכי הרבה יחסי ציבור עם כל הקטע של החיקוי של יהודה לוי. וכן מבאס שהוא לא יהיה במועדון לילה אבל מצד שני כול הטובים עזבו כיאלו אורי ומיה ובעצם כולם אז לא בטוח שהעונה השנייה תהיה טובה. חוץ מזה שבשבוע סוף הוא יותר בולט לדעתי. אבל באמת יותר מתאים לו להגיד פאנצים ויותר מתאים לו להתעסק בענייני סלבס מאשר בפוליטקה. בבקשה

LaDy RoCk 8D

New member
../images/Emo95.gifמאגניבXD בזמן האחרון אני משחקת מלא פוקר

חח אורי ומיה גם עזבו ?
לא ידעתי >_<

MelMcFly

New member
../images/Emo217.gifתודה ../images/Emo9.gif

יאיי גם השנה הוא יופיע בכל מקום
אני ממש מחכה כבר שיהיה האלופה 3
כל הכבוד לו על המקום השישי
וואי אני גם מחכה כבר לראות את כלבת זה ממש מעניין אותי חח וגם פוקר כוכבים :] הקישור לא עובד
תודה שוב

תודה רבה

איזה כייף שנה מלאת עפר!!!! בן אדם עסוק!!!! בקשר לפוקר כוכבים.. יצא לי לראות כמה דקות מהעונה הראשונה כי הראל מויאל השתתף באיזה תוכנית אחת וזה כל כך כל כך מ=ש=ע=מ=ם.. רואים כמה סלבס יושבים ומשחקים פוקר ומישהו ברקע מפרשן מהלכים.. קיצור לא אהבתי.. אנימחכה אבל ל"כלבת"...

esterosh

New member
זה ערוץ בחינם???

אבל אני בטוחה שעם עפר אז זה יהיה יותר מצחיק הוא בטח יתעצבן ויקלל או משהו
וגם גורי אלפי משתתף, מעניין אותי לראות את עפר משחק מול גורי

LaDy RoCk 8D

New member
../images/Emo95.gif נראה לי שכן .. אגו טוטאל זה לא בחינם

אבל אני לא בטוחה .. תבדקי

esterosh

New member
../images/Emo207.gif האקזיט המיתולוגית -6 שנים אחרי ../images/Emo99.gif

טוב זה מצריך הודעה נפרדת!!!
ב1.1.03 הופיע עפר לראשונה בטלוויזה ,בחור בלונדני אלמוני בתוכנית הנוער אקזיט, עברו 6 שנים ואיך אומרים השאר היסטוריה. לא נראה לי שמישהו בכלל האמין שעפר החצוף והקופצני, 6 שנים מאוחר יותר יכבוש את המסך בשלל תפקידים בסדרות דרמה/ סאטירה וכו. בכל מקרה לכבוד המאורע החגגי התכנסו צוות אקזיט לדורותיו, להיזכר איך הכל התחיל. והנה הכתבה מ-Y בעשר -http://yes.walla.co.il/?w=1/9061/1411455 _מתחיל בדקה 7.20 בערך.) בכל מקרה ראיון מקסים. אין מה לעשות הכימיה בחבורה הזאת תמיד הייתה מעולה. חוץ מזה שרואים שעפר הוא המנהיג שם, הוא מדבר הכי הרבה ,כולם מחכים לשמוע מה לו יש לומר. והוא מרגיש הכי בנוח שם. חוץ מזה שאיתם הוא הכי מצחיק ,ואפילו לא כותבים לו את זה
ואפילו אני גילית כמה דברים חדשים
זה היה דיי מוזר לראות את מיכאל הנגבי בצד בקושי מדבר, בעוד אסי ועפר גונבים את כל הפוקוס, כי הרי הוא בעצם ליהק את כולם, ולדעתי כולם למדו ממנו. ולדעתי הוא היה אחד המנחים המצחיקים,אבל איכשהו הוא לא מצא את עצמו. והנה כמה ציטוטים מצחיקים: עפר: הראשון היה מיכאל, שהיה המקים, ואז הוא לקח את מלי כי הוא חשב שילך לו איתה
ואז לקחו אותי ואז לקחו את גולדמן, ואני התנגדתי. יעל: באמת? עפר: נראה לך? *פרצוף של ברור שכן *
אסי :אני שמעתי על האודשיין שלך... הם היו בדרעק של אנשים ולא מצאו אף אחד, ואז אתה נכנסת עשית אודשין, שרת איזה שיר של בוי בנדס כזה,ואז ארז אמר שבשיא יהירותך, פתחת את הדלת, יצאת,חזרת ואמרת :"להגיד לכל מי שפה ללכת? עפר: כן, לשחרר את החברה פה?
מיכאל:את התנשקת עם אסי אצל מלי בבית? עפר: איפה אני הייתי בערב הזה? למה לא קראתם לי? אסי(על עפר)טוב זה מצריך הודעה נפרדת!!!
ב1.1.03 הופיע עפר לראשונה בטלוויזה ,בחור בלונדני אלמוני בתוכנית הנוער אקזיט, עברו 6 שנים ואיך אומרים השאר היסטוריה. לא נראה לי שמישהו בכלל האמין שעפר החצוף והקופצני, 6 שנים מאוחר יותר יכבוש את המסך בשלל תפקידים בסדרות דרמה/ סאטירה וכו. בכל מקרה לכבוד המאורע החגגי התכנסו צוות אקזיט לדורותיו, להיזכר איך הכל התחיל. והנה הכתבה מ-Y בעשר -http://yes.walla.co.il/?w=1/9061/1411455 _מתחיל בדקה 7.20 בערך.) בכל מקרה ראיון מקסים. אין מה לעשות הכימיה בחבורה הזאת תמיד הייתה מעולה. חוץ מזה שרואים שעפר הוא המנהיג שם, הוא מדבר הכי הרבה ,כולם מחכים לשמוע מה לו יש לומר. והוא מרגיש הכי בנוח שם. חוץ מזה שאיתם הוא הכי מצחיק ,ואפילו לא כותבים לו את זה
ואפילו אני גילית כמה דברים חדשים
זה היה דיי מוזר לראות את מיכאל הנגבי בצד בקושי מדבר, בעוד אסי ועפר גונבים את כל הפוקוס, כי הרי הוא בעצם ליהק את כולם, ולדעתי כולם למדו ממנו. ולדעתי הוא היה אחד המנחים המצחיקים,אבל איכשהו הוא לא מצא את עצמו. והנה כמה ציטוטים מצחיקים: עפר: הראשון היה מיכאל, שהיה המקים, ואז הוא לקח את מלי כי הוא חשב שילך לו איתה
ואז לקחו אותי ואז לקחו את גולדמן, ואני התנגדתי. יעל: באמת? עפר: נראה לך? *פרצוף של ברור שכן *
אסי :אני שמעתי על האודשיין שלך... הם היו בדרעק של אנשים ולא מצאו אף אחד, ואז אתה נכנסת עשית אודשין, שרת איזה שיר של בוי בנדס כזה,ואז ארז אמר שבשיא יהירותך, פתחת את הדלת, יצאת,חזרת ואמרת :"להגיד לכל מי שפה ללכת? עפר: כן, לשחרר את החברה פה?
מיכאל: את התנשקת עם אסי אצל מלי בבית? עפר: איפה אני הייתי בערב הזה למה לא קראתם לי? אסי על עפר: הוא היה עם מצבי רוח, ועוד הרבה מצבי רוח.
איך עפר היה נבוך בקטע הזה
(בל הם מתארים שהוא היה טיפה רע..לא ראו על המסך שהוא ויעל כיאלו לא מסתדרים או משהו כזה אבל באמת הוא הנחה הכי הרבה עם שירי וזה היה השידורים הכי מצחיקים.
) אסי: האם תקרית הישבן הייתה ספונטנית..? עפר: זה היה לגמרי שלי.זאת הפעם הראשונה שעמדתי מול 20 אלף איש.והנחתי שזו תהיה הפעם האחרונה שאני אעמוד מול 20 אלף איש. כי אני לא זמר, וזה מה שזמרים עושים.ואמרתי לעצמי שאני יום אחד אהיה כוכב רוק,זה מה שכוכבי רוק עושים.הם עושים מה שבא להם מורדים את הזה, קופצים על הקהל.זה מה שהם עושים, אז אמרתי אוקי אני כוכב רוק, זה מה שבא לי לעשות. עפר: אני חשבתי שהוא רוצה להגיד, אני רוצה להגיד לכם תודה,אני חושב שאיפה שהוא פה אני משתין עליכם
עפר:אני רוצה להגיד שאני, ממש גאה באסי ומתרגש בשבילו ואני חושב שמגיע לו..ולא היה לי ספק שזה מה שיצא ממנו. אסי: אני אוהב אני אוהב.*איך הוא התנפל על עפר בנשיקות חחח
* עפר: ולא היה לי ספק שזה מה שיצא ממנו *מאיים עליו עם הכוס*
מאוד אהבתי את הראיון, וזה נוסטלגיה מטורפת..גם השיחה וגם הקטעי ארכיון איזה בלונדני הוא היה ואיך הוא העמיד קוצים שעשו אותו גבוהה ב5 ס"מ חחחח
ואני בעד שישימו ש"ח או שיכנסו את אקזיט לוי או די !!! או שיעשו איזה פרויקט איחוד איתם.
וממש אהבתי את התמונה הזאת---- הוא נראה פה ממש טוב!!!

esterosh

New member
../images/Emo207.gifראיתם שבוע שעבר בגיא פינס את הסולחה?../images/Emo8.gif

ובערב פתיחת העונה החדשה של הוט. לא יצא לי לכתוב על זה. אבל לא נראה לי שראיתי אי פעם את עפר נבוך ככה. הוא לא ממש רצה ללכת לדבר עם יהודה מול המצלמות..וכולו גימיגם ודיבר בשקט ,לא ידע בדיוק מה להגיד. הוא אמר כזה "יהודה היא ביקה ממני לבוא לעשות סולחה..ואז הוא כזה נתקע. ויעל בר זוהר הייתה ממש חמודה: היא כזה אמרה ,אבל יהודה הוא עושה את זה מאהבה חחח
ואז הוא כזה אמר א. כל אני עושה את זה מאהבה וערכה כי אחרת לא הייתי מסוגל לעשות את זה
וחוץ מזה גם צילמנו משהו ואתה בעצמך אמרת את היהודה לוי ..אז אני לא מבין מה היא רוצה מאיתנו ..הכל בסדר. אבל הוא ממש הרגיש לא נעים שהוא דיבר עם יהודה ועוד המראיינת ביקשה ממנו לתת חיקוי מול יהודה לוי. ואז הוא כזה בשום אופן אני לא הולך לעשות חיקוי. ועוד בסוף מרוב הלחץ הוא כמעט שפך על יהודה את השתייה
מסכן שבוע סוף רק מסבכת אותו. הכי מצחיק שבסוף הוא קרא לרותם סלע ואמר לה בואי תחליף אותה המראיינת הזאת לא נחמדה ,היא רעה.
ינהל לגיא פינס את התוכנית
ודווקא יהודה התנהג כיאלו הכל בסדר חיבק אותו וכאלה, למרות שאני לא קונה את זה..הרי שניהם שחקנים,נראה לי שבאמת יהודה התעצבן עליו אבל הם השלימו לטובת האלופה 3 או לטובת היחסי ציבור
תראו בוי או די זה דווקא מצחיק.

LaDy RoCk 8D

New member
../images/Emo95.gifראיתיראיתי ../images/Emo99.gif

איזה חמוד הוא יצא שם :] הוא דיבר כזה ברצינות עם חיוך מאולץ כזה

למעלה