לאבא שלנו

לאבא שלנו

יש המון חו"ל. כשהיינו קטנים אמרנו תמיד לכל מי ששאל : אבא שלי גר בחו"ל. וזו הייתה כמעט כל האמת. ואבא גם לקח אותי ובמיוחד את אמא , להמון חו"ל. ובגלל זה אמא מכירה כל כך טוב את כל המקומות היפים שהיא לוקחת אותי אליהם. בעוד כמה ימים אנחנו טסים (שוב). בזמן אחר , במצב אחר , זה היה אמור להיות אבא שייזום. כי זה בעצם מה שהוא עושה. זה מה שהוא יודע הכי טוב. יוזם לו, לאחרים , למשפחה שלו , לכל עמישראלחי. (מעניין אם הוא ראה את השם שלנו שמה , ברשימה של הנוסעים...) מזה הוא מרוויח המון כסף לו ולמשפחה שלו ולילדים שלו. אז שילמנו (להם), את כל הכסף עד הפרוטה האחרונה ואנחנו נוסעים. אבל , אבל , הוא אפילו לא יודע שאנחנו טסים. חג שמח שיהיה לך אבא. אוהבים אותך. אולי נשמע ממך בעוד כמה שנים. אולי תיזכר....

הייי!!!

ומי ישמור עלינו פה? *עושה פרצוף של עלב עזוב* מה אם פתאום כל האמהות שמסתובבות פה יבואו אלי עם המצבטים ולהגיד שאני קוצ´י ופוצ´י ויכריחו אותי לאכול- עוד ועוד ועוד לאאאאאאאא אל תלכי רגע, רגע, גם את אמא! אוי לא! קונספירציה שלמה נגדי אני מרגיש מוקף
אולי תמצאי איזה אבא חדורי שיבוא לנהל? ואז הוא גם ישחק איתי ולא יכריח כל הזמן ללבוש סוודר ולנקות ידיים אחרי שאני נוגע בכלב סתם סתם
באה לי המוזה היום לקונספירציות (´סתכלו ב172) תהני לך רק לא הבנתי... באמת שלא למה התכוון המשורר? האם זה אבא שלו? האם זה אב ילדיו? היחסים- הם, הם מאוד קרובים-רחוקים-מתנכרים? גם חופשה בשניים זה אחלה רק חופשה בשניים זה יותר מאחלה! אין כמו הארץ!
-פורג´

האמת

שיש חדורי אחד , אחלה , אבל צריך למשוך לו באזניים להגיע לכאן. אבל גם אצלי אתה יכל לגעת חופשי בחתולים בלי לרחוץ ידיים וגם שיאכלו איתך ביחד מהצלחת (אה?..איך פתרתי לך שתי בעיות במכה? אוכל+מחמדים?)
האבא שלו הוא גם אב ילדיו שלו |ועבור לפורום טריוויה| אל תלכי? הא? (חולה אהבה משיכון ג´)
אל תידג , אני אלך , אבל אני גם גם אחזור. וגם יש עוד כמה ימים עד אז. פשוט היה לי קצת ערב של זיכרונות.

אנאבלית

New member
אביגי-את הרעיון של ה"נטישה" של האב../images/Emo8.gif

הבנתי, אבל האם התכוונת שאתם נוסעים השנה לחו"ל? או שמא זה נכתב בעבר? בכל מקרה-האם כבר חשפת את סוד האבא כאן בפורום, והאם ילדך יודע מיהו אביו הביולוגי? שכחתי , אבל-האם אי פעם היה ביניהם קשר? ואיך הוא מתמודד עם זה שכרגע אין קשר? ממה שהבנתי-את בקשר טוב עם האקס ומשפחתו, אז לפחות שם יש לבן שלך משפחה חמה-זה נכון?

משפחה חמה../images/Emo117.gif

זה נכון. המון משפחה אוהבת , מכל מני כיוונים . רק מה , זה לא בדיוק תחליף לאב או לבנזוג ואת זה כולם יודעים. זה כמו שבארוחה טעימים לי גם הסטייק מדיום רייר וגם המוס שוקולד (בהתחלה או בסוף?)
אבל אין שום קשר ביניהם. אז כמו שניתן להבין ממה שכתבתי , פעם נסענו ביחד ולכן הוא בהחלט מכיר אותו ובמוצ"ש הקרוב ניסע שוב. כשהיו בקשר (כשהיינו בקשר) הוא היה קורא לו בכינוי שלו שהמצאנו ביחד (מעין שם חיבה) , היום , כשאינם נפגשים , הוא קורא לו אבא (אבא שלי, ליתר דיוק , שאני בדיוק אבין למה הוא מתכוון) כשהוא מזכיר אותו. ואפילו אם טעה הוא מייד מתקן עצמו ל - אבא שלי . אני מניחה שהוא חסר לו. גם לי. נשארה לנו רק החיבה (מהשם) , מזה שלש שנים ושלשה חודשים ושבוע ויומיים וחמש שעות (אבל מי סופר?
)

רחמנא ליצלן!!!

מה זה? ראית מה הילד מחזיק? זה חתולה? זה מרחוב? זה... זה יביא לו רק פששים ומחלות סתם, מולי (אני צריך להתרגל לשם הדבילי
) אף פעם לא אמרה לי לא לגעת בחתולים ואף פעם לא אסרה עלי לצאת החוצה או משהו רק היא הבטיחה לאחים שלי "שכפורג´ יגדל אתם תקבלו כלב, כי זה מסוכן" כמובן שגדלתי מאז וכמובן שעוד לא קיבלנו אפילו גרביל קטן תמיד יש את תירוצי האמא האלה- מלכלך, טרחה, מי ירד איתו? אתם לא תטפלו לא נורא מי באמת ירד איתו
-פורג´ נ.ב- הישג בשבילי שהבנת שקוראים לי פורג´
(עכשיו אפשר להפסיק לחתום?)

פורג´ פורג´ פורג´ פורג´

הנה התאמנתי , עכשיו אפשר להפסיק.
ולמה אתה חושב שאין לנו כלב? חשבת פעם כמה מוקדם צריך לקום בגלל זה? גם בחופשה ושבת ובאמצע הלילה אחורי שנרדמנו?
שלא לדבר על איזו נביחה בריאה שמעירה אותך באמצע הלילה בדיוק כשהתחלת את החלום הכי הכי? בקיצור אצל השכנים(הרחוקים )- Zה אחלה שיהיה כלב. ומה עם השיער הירוק? לא קראת את כל התמונה?

אביגלגליג אביגלגליג אביגלגליג אביגל

יו, זה היה קשה לרשום את זה- אביגלגליג ומנשנש
השיער הירוק- העדפתי להתעלם ממש השחתת הילד לא אוהב שמבגרים אותם (אותנו) לא לא לא אבל אם זה מה שהוא רצה
אוקיי
חוצמזה שמתי לב שהפורום מלא פה ב
ים כמה נחמד
צריך לנקות
-פורג´

עונג

עונג זה לקרוא אתכם. ממש מתגלגלת לי מצחוק. חג שמייח. ואתה, אתה והאחים שלך, גם אצלי יש כמה מדפים שצריך לנקות ולסדר אחר כך. אתה בא?

אוי, מדפים זה בכלל סיוט

ואם הם במטבח- א ב ו ד! צריך להוריד אותם אם זה סיבית- להזהר עם המים אם זה פלסטיק (יש כאלה?!) או זכוכית עושים להם אמבטיה משותפת ומעמידים עד שהמים הולכים לפני כל זה צריך להוריד את כל הדברים מהם ולשים איפושוהו (במילא כל הבית בלאגן) כשמחזירים צריכים לעטוף את זה כי אז בפסח של שנה הבאה תבואי והכל יהיה ג´יפה ואף אחד לא יתקרב לזה
ואז מסדרים יפה יפה אם זה תבלינים- תמיד לא מצליחים לסדר את זה ובסוף סתם דוחפים בלי המיון המיוחד שהתכוונת לעשות ברגע זה אני מסתכל על חדרי ומה אגיד- אפשר לראות קירות! באמת, אני גאה בעצמי אפילו העברתי שואב- לא היה לי כוח לטאטא אולי ארים פה את הדברים ואפילו אשפוך מים
ואם כבר אנחנו מחמיאים לעצמנו- לכבוד החג המשפחתי המחייב הזה שמתקרב אני חייב להודות שבאמת חמים ונעים פה
כולי מאובק, -פורג´

אני יכולה לנסות

ולספר איך מצאנו את החדר של ג´וניור לפני שנה: לא לפסח סתם , תראו בסוף לְמה. אז , ג´וניורינה החליטה שצריך "למצוא" את החדר של הג´וניור. כמו במבצע צבאי סידרנו , מיינו , השמדנו , ארזנו ו"רוקנו"(כמעט) את החדר. התוצאות: ארבעה תיקי מסע ומזוודות ואחד ארגז של סופר,נשלחו אחר כבוד כתרומה (דרך המסננת של אמא שלי כמובן קודמקול) לילדים נזקקים. בנוסף - עוד ארגז וחמש שקיות זבל גדולות , של כל השבורים למיניהם. המתינו למטה לסיום שביתת הזבלנים העירוניים,ככה בגשם, וזה הכל מחדר אחד. ספירת מלאי של מה שנשאר הראתה על עשרות קלטות וידאו. ,דיסקים ומשחקים. חמישה מדפי ספרים ושמונה קופסאות צבעוניות של כתר מלאות בחבר´ה הקטנים של הפאואר רינג´רס , פוקימונים , מכוניות ועוד כאלו קטנים למיניהם. צנוע , לא?
כך החדר הוכן למבצע החלפת מחשב. לג´וניור......שיהיה מקום לעבור. זה היה לילה של יום מאווווד מפרך. ואחרי זה נשאר רק למצוא גם את החדר של אמא. |תמיד חלמתי להמציא מכונת כביסה שמכניסים אליה את כל הבית , וממנה למייבש ולמכונת גיהוץ , במקום זה מצאתי את חורחה|. אבל הייתי מעדיפה את מרי פופינס.

אנאבלית

New member
היי אביגיל-הבן שלך מאד דומה לבן שלי

לפי התמונות שאת שולחת-חחחה....וגם שלי צבע השנה את השיער שלו בפורים לגינגי שלא יורד עד היום-כי זה צבע אמיתי. בקיצור-הם דומים במבנה שלהם.....ולפעמים גם בהתנהגות לפי הסיפורים שלך. חבל רק ששלי לא נמצא אתי מספיק.
אני מתגעגעת אליו

אצלנו זה לא פורים - זה יומיום ../images/Emo13.gif

איתך בגעגועייך
אני יודעת כמה זה קשה.

זה פסדר ../images/Emo24.gif

ורק כמה טוב שיש כאן מקום שאפשר לשפוך. במקום לדבר אל עצמך..... |הרשת כפסיכולוגית|

למעלה