לאהוב את העבודה, ולעבוד במה שאוהבים

levavie

New member
לאהוב את העבודה, ולעבוד במה שאוהבים

עבורי, עבודה מהלב היא דרך חיים. בתחום ההיי-טק, זה לא פשוט, אבל אפשרי. כשעובדים באהבה - אוהבים את העבודה. אפילו אם היא לעיתים משעממת או מתריסה או רחוקה מאד מהחלום. מחייכים בבוקר, ואנשים מחזירים חיוך. מפרגנים - ואנשים מחזירים פירגון. ולאט לאט מתקדמים. לאהוב את האנשים שאיתם אני עובד מביא לאהבת הדברים שאני עושה. בהתחלה - אהבה מתוך חוסר ברירה, אהבה שאינה קשורה למהות העבודה עצמה. אהבה מתוך אמונה. אט אט מתחיל העולם שמסביבי להשתנות. והעבודה שאני אוהב מתחילה לצבור תאוצה. תודה לאמיר על הקישור אל אתר שבניתי - אתר "קהילת אדמה". אצטט שיר שכתבה רעייתי, אורית, שמלווה אותי בדרכי: אם תביט בך \ ותשמח בשלך \ תוכל גם אתה לאהוב הכל סביבך גדל איתך... מצורפים קישורים לאתרים נוספים שבניתי - מתוך הלב, מתוך הנשמה, בשעות הפנאי. והם נותנים לי המון כח להמשיך. בברכה לבבית, אמנון

levavie

New member
קישורים לאתרים נוספים שבניתי

בית לבב - אתר מאד פיזי. ספינת האדמה הראשונה בישראל. מקום שבו אנשים יכולים ללמוד בריאות ולהכיר אורח חיים טבעי. יש בו צימר פעיל, ועוד הרבה הפתעות. מרפ"י - אתר שכולו בריאות. על רפואה פונקציונלית, גישה רפואית חדשה המחברת בין הרפואה ההוליסטית והרפואה הסימפטומטית. בברכה לבבית, אמנון

תודה אמנון

בהצלחה בכל עשייה, מקווה להמשיך ולראות אותך כאן, משוכנע שהמסע האישי והחיפוש שלך אחרי איזון ותרומה ימשיכו לתת את הפירות הנכונים לך.

למעלה