לאוכלי כשרות

שמלת תחרה1

Well-known member
סנפרוסט נתפשה

בהונאה בכשרות,​

מה דעתכם על העונש שהוטל על סנפרוסט?

סנפרוסט נתפשה

בהונאה בכשרות,​

מה דעתכם על העונש שהוטל על סנפרוסט?
"החברה תחלק מוצר חינם לכל הלקוחות בשווי של 1.7 מיליון שקל" |ימין| האם זה כולל גם אותי או רק כאלו שהיו בתביעה הייצוגית?

Harrington

Well-known member
מנהל
לא קיבל מספיק כסף, נרדם באמצע העבודה.
או אם ננסה שלא להשמיץ אנשים על לא עוול בכפם רק בגלל שהם מסוג מסוים שחשוב לנו להשחיר את פניו, אולי נגלה שדווקא משגיח הכשרות הוא שעלה על כל הסיפור ופוצץ אותו בזמנו. לכי תדעי.

Harrington

Well-known member
מנהל
אם ידוע לך, שתף אותנו.
אין לי כל כוונה כזאת. אם אנשים מחליטים מראש כל מיני דברים מבלי שטרחו לבדוק ולו לרגע קט, ובמסגרת זו להשמיץ ולהשחיר אנשים סתם כך בשביל הכיף ומבלי שיש להם שמץ של מושג ירוק אם השמצתם רלוונטית אם לאו, אשאיר אותם להיחנק (סורי) עם הרעל של עצמם. לא אוציא עבורם את הערמונים מהאש.

nothing but the truth

Well-known member
"החברה תחלק מוצר חינם לכל הלקוחות בשווי של 1.7 מיליון שקל" |ימין| האם זה כולל גם אותי או רק כאלו שהיו בתביעה הייצוגית?

לדעתי זה אמור לכלול את כל מי שיכול להוכיח שרכש את המוצר הנ"ל בתקופה המדוברת.

תוספת
ולעומת זאת לפי הכתוב: "בהקשר זה נקבע כי סנפרוסט תעניק מוצר בחינם כנגד כל מוצר מתוצרתה שיירכש ברשתות קמעונאיות הפועלות בפריסה ארצית בשווי כולל של 1.7 מיליון שקל. ההטבה תינתן לצרכנים "כמתנה עיוורת" (מבלי להוכיח שהלקוח זכאי) במעמד התשלום בקופה. ההטבה תינתן במשך 12 חודשים עד להשלמת הענקתה."

נערך לאחרונה ב:
לדעתי זה אמור לכלול את כל מי שיכול להוכיח שרכש את המוצר הנ"ל בתקופה המדוברת.

תוספת
ולעומת זאת לפי הכתוב: "בהקשר זה נקבע כי סנפרוסט תעניק מוצר בחינם כנגד כל מוצר מתוצרתה שיירכש ברשתות קמעונאיות הפועלות בפריסה ארצית בשווי כולל של 1.7 מיליון שקל. ההטבה תינתן לצרכנים "כמתנה עיוורת" (מבלי להוכיח שהלקוח זכאי) במעמד התשלום בקופה. ההטבה תינתן במשך 12 חודשים עד להשלמת הענקתה."
איך הם יידעו שאתה לא בא פעם שנייה? יבדקו לך תעודת זהות וישבו לנתונים במחשב של סנפרוסט?

נערך לאחרונה ב:

nothing but the truth

Well-known member
איך הם יידעו שאתה לא בא פעם שנייה? יבדקו לך תעודת זהות וישבו לנתונים במחשב של סנפרוסט?

לא חושב שזה מעניין אותם בכלל. לפי הפסיקה הם צריכים לפצות עד סכום מסוים, וברגע שהגיעו אליו - שילמו את חובם.
זה לא עניינם אם יש מישהו שהגיע פעם שניה, בדיוק כמו שיכול להיות שיהיה מישהו שלא יגיע בכלל (משום שאבד בהם אמון) ולכן לא יזכה לקבל את הפיצוי שלו.

לא חושב שזה מעניין אותם בכלל. לפי הפסיקה הם צריכים לפצות עד סכום מסוים, וברגע שהגיעו אליו - שילמו את חובם.
זה לא עניינם אם יש מישהו שהגיע פעם שניה, בדיוק כמו שיכול להיות שיהיה מישהו שלא יגיע בכלל (משום שאבד בהם אמון) ולכן לא יזכה לקבל את הפיצוי שלו.
מסתבר שהסופרים לא יודעים את זה ונפנפו אותי גם כאשר הראיתי להם את הכתבה.
האם אתה קיבלת? או מכיר מישהו/י שקיבל/ה?

nothing but the truth

Well-known member
מסתבר שהסופרים לא יודעים את זה ונפנפו אותי גם כאשר הראיתי להם את הכתבה.
האם אתה קיבלת? או מכיר מישהו/י שקיבל/ה?

לא ניסיתי לרכוש.
אולי זה יתחיל רק ממועד מסוים. אם זה כל כך מעניין אותך את יכולה לפנות לחברה ולברר.

למעלה