לאחר שבועות של הזנחה...

לאחר שבועות של הזנחה...

סיימתי את מסכת השבתות (הרצופות...) מחוץ לבית (7 במספרם. מכובד לא?! ואני אפילו לא קומונרית!!). אז בעז"ה אחזור לפתוח את שרשורי השב"ש (ושאר שרשורים...)
אז... איך אתם מסכמים את השבוע שלכם?? איך עבר השבוע? מה היה טוב? מה היה רע? בילוי השבוע? אכזבות השבוע? התחדשות השבוע? דברים מצחיקים שקרו השבוע? צדיק/ת השבוע? מה אתם מתכננים לשבוע הבא? שיר השבוע/זמר השבוע? משפט השבוע? מה הדבר שהכי הציק לכם השבוע? ספר השבוע? סרט השבוע? הפתעת השבוע? טיול השבוע? שבת שלום ומבורכת לכל בית ישראל!!!!

שבוע טוב וחודש טוב!

מיש מיש מיש מיש מיש מיש מיש מישנכנס אדר מרביןם בשמחה!!! איך עבר השבוע? היה אחלה שבוע שבעולם! מה היה טוב? חתונה של חבר ממש טוב ושבת חתן! מה היה רע? שלא היו רכבות!!! בילוי השבוע? חתונה!!
אכזבות השבוע? - התחדשות השבוע? מצלמה חדשה שאבא קנה לי בארה"ב!! (canon 450D) דברים מצחיקים שקרו השבוע? שהוא התחתן!!! יא'אללה! מי מאמין??? צדיק/ת השבוע? - מה אתם מתכננים לשבוע הבא? חתונה של חבר אחר
שיר השבוע/זמר השבוע? כי הרבית טובות אליי משפט השבוע? "עוד ישמע וגו'..." מה הדבר שהכי הציק לכם השבוע? - ספר השבוע? שש"כ ח"ג (רק ביינישים יבינו זאת...) סרט השבוע? מזל תאומים הפתעת השבוע? - טיול השבוע? טיול בן 3 שעות בנתניה עם שני החברים הכי טובים שלי

אמרו כבר חכמים-

(בייניש-)"מרבה חברים מתחתנים מרבה חורים בכיסים!!" אבל היי!-מזל טוב!!!

איפכא מסתברא!

ביינישים לא מביאים כסף לחתונות! למרות שלאחד הבאתי, ולאחד אנחנו עוד צריכים לקנות!

RacheliShoham

New member
ש שב שבו שבוע טוב

איך עבר השבוע? מצויין ב"ה !! מה היה טוב? היה יום גיבוש מהנה בטירוף עם הכיתה, אין מבחנים בכלל בגלל ההכנות למבצע שביעית, אח שלי חזר מחו"ל אחרי ארבעה וחצי חודשים [!!],! גם נסעתי לבקר את אחותי בברוכין, בת דודתי היקרה מפז התחתנה בשעה טובה והייתה שבת כיפית אחו שלוקי
מה היה רע? כל מיני דברים קטנים ולא חשובים ... בילוי השבוע? המממ ... משהו ספציפי ? אכזבות השבוע?
התחדשות השבוע? חולצת חול ושתי חולצות שבת מH&O במחירים מטורפים !! דברים מצחיקים שקרו השבוע? אל תשאלו בכלל מה הלך השבת אצל חברה שלי בבית .. צדיק/ת השבוע? אחי הגדול ? מה אתם מתכננים לשבוע הבא? להבריז מבצפר. להתחיל לעבוד על תחפושת רצינית לפורים. מבצע שביעית באולפנה. להפגש עם חברה .. שיר השבוע/זמר השבוע? "החול יזכור" - חווה אלברשטיין. משפט השבוע? "אומרים שאהבה מצמיחה כנפיים !!!!!!!!!!!!!!!"
[לכל מי שהלך הצידה להקיא - אל תדאגו.אני לא כזאת, זו בדיחה] מה הדבר שהכי הציק לכם השבוע? נמאס לי כבר שאני תמיד צריכה לסלוח ולהתקפל לפנים משורת הדין גם כשאני צודקת !! ספר השבוע? שר הטבעות
סרט השבוע? "גשם של פלאפל" - תגחכו עד מחר. אחד הסרטים הקורעים הפתעת השבוע? אח שלי חזר לארץ יומיים מוקדם יותר ממה שאמר לנו - רק כדי שלא נחכה לו בשדה התעופה. זו הייתה חתיכת הפתעה !!! צרחתי את נשמתי מרוב שנבהלתי לראות אותו .. חשבתי שאני חולמת, והוא נקרע מצחוק !! טיול השבוע? לברוכין ... כדאי שחברת אפיקים תוסיף קווים לאריאל בחמישי בערב, כי אם אני שוב פעם אצטרך לחכות במשך שעה עגולה ולראות שני קווים עמוסים עוברים על פניי בלי לעצור, אני אתפחלץ.
ר"ח אדר שמח

מור 1661

New member
אני:)

איך עבר השבוע?ב"הה מצויין! מה היה טוב?בילוי עם חניכותיי היקרות,בת מצווה לחניכה,וקניית בגדים עם אמא =] מה היה רע? לא יודעת איפה להחשיב את הבגרות בהיסטוריה,היה נחמד.. בילוי השבוע?לפיצה עם חניכות=]
אכזבות השבוע?נמנמנמנ... התחדשות השבוע?2 חצאיות מרנואר,וסריג ומעיל מפוקס..
דברים מצחיקים שקרו השבוע?היו הרבה,לא עולה לי.. צדיק/ת השבוע?אין מישהו מיוחד.. מה אתם מתכננים לשבוע הבא?2 מבחנים-לשון וספרות(אאמממאא) וגם נסיעה למשרד החינוךך.. שיר השבוע/זמר השבוע?black eyed peas-halfway משפט השבוע?"לא את,לא אתתתתת!!!"
מה הדבר שהכי הציק לכם השבוע?לבוש של חניכות..צריך להזיז עניינים.. ספר השבוע?למי יש זמן:(.? סרט השבוע?אין.. הפתעת השבוע?שגיליתי שיש מצב שחניכה שלי תעבור לבית ספר דתי והיא לא כזה נגד זה..
טיול השבוע?לדירה של מישהי מהבצפר,חולון..לא משהו רציני.. יאלללההה בת-ים יאללה יאללה בת-יםםםם!!

שומו

New member
19../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif19../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif19../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif19../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

איך עבר השבוע
בנעימים. מה היה טוב
יומולדת 19 וכל מה שמסביב
. מה היה רע
הברוגז עם נעמי
. בילוי השבוע
בית קפה במוצ"ש עם אבאמא ויקיר. אכזבות השבוע
התחדשות השבוע
IPod Touch
דברים מצחיקים שקרו השבוע
מיכל
. צדיק השבוע
מלאכי. מה אתם מתכננים לשבוע הבא
לעבוד, בעיקר. שיר השבוע
פתאום כשלא באת של שלמה ארצי
משפט השבוע
"מלחמה זה לא אפרסק"
מה הדבר שהכי הציק לכם השבוע
הצבא
. ספר השבוע
אין. סרט השבוע
שודדי הקאריביים (אנחנו עדיין באמצע...) הפתעת השבוע
האחים שלי באו לעבודה עם עוגה
טיול השבוע
אין.

../images/Emo13.gif

איך עבר השבוע? מורכב. אבל הכל לטובה! מה היה טוב? אמפי, שבת בכפ"ז, מלווה מלכה, עברתי לסטטוס נהג צעיר
התחלתי סופסוף לעבוד על תיק עבודות (!!!), שבת בבית (אחרי חודשיים שזה לא קרה!!!) סיום מסכת של אחי הצדיק שיחיה ועוד ועוד
מה היה רע? שכנה שלי נפטרה היום. בילוי השבוע? נסיעה הביתה עם אחד הרבנים מהמדרשה
אכזבות השבוע? שמור במערכת התחדשות השבוע? ספר (של ביינישים!
) דברים מצחיקים שקרו השבוע? וואוו. אני כבר לא זוכרת את הכל.. היה שבוע מצחיק!!! אולי השיא היה ברביעי בערב.. שיחת וידויים הזויה
צדיק/ת השבוע? מיכל מה אתם מתכננים לשבוע הבא? לנחם אבלים. ונראה אם יהיה לי כוח (רצון, בעיקר..) ללכת להכתרות באולפנה שלי ובאולפנית מהשירות... שיר השבוע/זמר השבוע? ימי בנימינה
משפט השבוע? "תגידי, תגידי, ותשתקו כולכן!!! אני רחפנית??????" מה הדבר שהכי הציק לכם השבוע? לקבור חלק מאוד מאוד משמעותי בחיי. ספר השבוע? באר מרים סרט השבוע? - הפתעת השבוע? בלונים
טיול השבוע? לוידעת. הביתה?! בשורות טובות!!!

סוףסוף יש לי זמן!

איך עבר השבוע? נורא. מה היה טוב? חברה שלי חזרה בתשובה והיא מתחזקת ממש.
מה היה רע? סינוסיטיס. בילוי השבוע? אה? אכזבות השבוע? לא היו רכבות בקו חוף הכרמל-נהריה. התחדשות השבוע? אוגמנטין? דברים מצחיקים שקרו השבוע? אחיינים שלי.. צדיק/ת השבוע? אחותי ואחיינית שלי כפרה עליהן!!!!! מה אתם מתכננים לשבוע הבא? יום המשפחה, מסיבת ר"ח של הגרעין ונזרום בע"ה.. שיר השבוע/זמר השבוע? נראה לכם שהיה לי ראש לזה?! משפט השבוע? --- מה הדבר שהכי הציק לכם השבוע? הסינוסיטיס. ספר השבוע? ---- סרט השבוע? בלאגן בחווה. הפתעת השבוע? --- טיול השבוע? הביתה. באמת טיול.

רוני13

New member
הרכבת הקלה

אבל היא מקרה מיוחד, אותה אפשר לקלל עוד טרם היא בכלל התחילה לפעול.

למעלה