לאכול את הכובע...

smile2life

New member
אתה מתייחס אליי../images/Emo35.gif

כי אם כן אז להפך - אני טענתי שצה"ל הוא צבא כיבוש ובתור שכזה הוא נשחק, כי חיילים נמשכים מקורסים ומאימונים לטובת תפקידי שיטור - ואני לא מדבר על מעצר מבוקשים החשודים ישירות בפעילות עויינת או חיסול אנשים הידועים כפעילי טרור (הנחיצות של זה זה ויכוח אחר לגמרי). איכשהו אני מרגיש צורך להתנצל ולהסביר את כוונתי - למרות שאני לא בטוח שהתכוונת אליי בהודעה שלך: הוכח כבר שאם מספר רב של אנשים יתעלו מחשבות חיובו\יות ובעקבות כך יצרו אנרגיה חיובית קולקטיבית, דברי ישתננו לטובה וההוכחה התנכית לכך היא הפלת חומות העיר יריחו ע"י יהושוע כאשר כל העם סבב את חומות העיר שבע פעמים. עוד הוכחה לטענתי היא התנועה לזכויות האזרח בארה"ב של שנות השישים והתנועה לעצירת מלחמת ויטנאם שהתפתחה במקביל - מאות אלפי אמרקנים עמדו בכיכרות ושרו let it be ואכן הם הצליחו לשנות. אולי בעולם הצר שלנו נכיר את זה בצורת האנרגיה שחשים בה במופע רוק משלהב, חתונה, משחק כדורגל או הפגנה. כל אלו נושאים מטען אנרגטי שמטרתו ליצור תודעה קולקטיבית ואולי שינוי. ולגבי המשפט בשביל זה יש לנו את מדריכי הניו-אייג שלנו, הרי כולנו במרצ כאלו...) אני חש צורך לעדכן אותך שהרוב במרצ הם לא כאלו במיוחד (אפ יותר לי לציין שמות) יוסי שריד, ענת מאור, גבי דאוס, והכי קרוב אליי יו"ר הצעירים - עידן למדן - אז אנא ממך

פינגו

New member
נקוט משנה זהירות

ההודעה שלי לא התייחסה אלייך. רמז לכך הוא בכך ששורשרה תחת ההודעה המקורית. מה גם שמשתמע מתוכנה... הערת הניו-אייג הייתה צינית ובטאה גיחוך לעמדתו של הכותב כאילו חברי מרצ הם הומוגנים סטריאוטיפים. הנה הצעת ייעול גם לך- נקוט משנה זהירות להבא. אני מסכים עם דברייך, לחלוטין.

smile2life

New member
אני מתנצל על אי ההבנה

למרות שבהחלט מיקום ההודעה בשרשרת ההודעות יכול היה להיות מופנה אליי... יהללוך מלאכים
מני

למעלה