לאלוהים שלי

רוית2

New member
לאלוהים שלי

לכבוד הגדול בעולם אלוהים ד.נ.שמים הנידון:כל מיני דברים אתחיל ואומר,שאני אוהבת אותך למרות שקשה בחיים האלו,אבל מה הינו עושים בלעדי האקשן שאתה מכניס לחינו. תודה על שאתה מאמין בי. תודה על הכל אבל היתי יותר שמחה אם היתה יורד אלינו ופותח לשכה ומדבר איתנו פנים אל פנים.למרות שבכלל אתה אמור להיות משהוא רוחני ולא גשמי. לפחות תשלח לנו מלאך שיגיד לנו שהדיבור שלנו מה-22.3.45 התקבל אצלך. ושתשכול את ההארות שלנו. זה לא פשוט לחיות בעולם שלך...

אוי שהשם יעזור לכם....

בס"ד אם כבר תפתחו פורום "שיחות עם השם" אם זה לא לתפילה אסור להגיד את השם של השם....

אלהין

New member
דתיה מתחילה

אולי יש לך במקרה את כתובתו של השם? יש לי דיבור דחוף איתו. שלך חסר אמונה.

gaia20

New member
גם אני צריכה לדבר איתו!!!!!!

אפשר לקבל את הטלפון שלו? אולי אימייל? או פקס, גם יהיה טוב... א-נ-ש-י-ם!!! במקום להאמין במשהו שמאכזב אותכם כל הזמן תתחילו להאמין בעצמכם אתם זה כל מה שיש לכם!!! אל תחכו עד ש"אלוהים" יעשה ככה וכהה, יבוא לכם את זה ואת זה... תעשו בעצמכם, תביאו בשבילכם!!! אין לכם אמונה בעצמכם?? אתם לא מאמינים שאתם יכולים להשיג מה שתרצו בלי עזרת "אלוהים"?? על זה אתם סומכים?? תסלחו לי, אבל יש לכם ערך עצמי מאוד נמוך אם אתם חושבים שדבר (שלא קיים!!!!) כמו "אלוהים" יגשים לכם את משאלות לבכם... רק אתם יכולים להגשים אותם!!!!!!!!! החיים קצרים!! תתעוררו ותתחילו להשיג את מה שאתם רוצים!!!! בעצמכם!! גאיה.

עננים.

New member
../images/Emo8.gif../images/Emo24.gif../images/Emo39.gif

מחייך אמת בדבריך, ומה את עושה בנידון? עננים

gaia20

New member
עננים

אני חיה. לא מחכה שיעשו בשבילי שום דבר. אני משיגה לבד את מה שאני רוצה או לפחות מנסה אבל בטח שלא מסתמכת על "אלוהים". אני יודעת שכל מה שקורה לי טוב או רע זה רק בגללי, הכל תלוי בראש שלי, איך שאני חושבת, איך שאני עושה דברים, הכל תלוי בי. גאיה.

עננים.

New member
גאיה, זו בדיוק הנקודה שפיספסת../images/Emo39.gif

העשייה הארצית (חומרנית) היא לא העשיה היקומית/קוסמית. מה שאת עושה הוא אחללה, תבורכי ותצליחי בכל מעשיך, אך הוא שונה בעוצמתו ובגדולתו מהעשייה של כוח הבריאה, היקום. ביום שתביני כי כל מה שקורה לך וברוב המקרים ממה שאת ניפגעת ממנו הוא שיעור שאת צריכה ללמוד לקבל להפנים, ובשלב מסויים ליישם, תביני כי לא הכל בידיך. הראש שלך (מחייך) הוא מכשיר אשר מקשר בין הכוח הפיזי שלך לכוח האנרגטי של היקום, ביננו, רק את ואני, ובכנות, כמה פעמים שאלת את עצמך למה אני חושבת מה שאני חושבת? כמה פעמים שאת את עצמך למה אני מרגישה כפי שאני מרגישה? מחייך אוהב את תמימותך הארצית אוהב את נשמתך הרוצה תשובות כדי לחיות טוב ובשלווה עננים

gaia20

New member
עננים

ללמוד על השעורים שלי זה הדבר הראשון שאמא שלי למדה אותי כשהחלה ללמוד רפואה אלטרנטיבית, אני יודעת שעלי ללמוד ויש לי עוד הרבה ללמוד. אני גם יודעת שיש דברים שאין לי מה לעשות נגדם, דברים שלא בשליטתי, אבל אני התכוונתי שאם אני רוצה משהו, אני אנסה להשיג אותו, ולא אשב בבית ואחכה ש"אלוהים" יביא לי אותו. תבין כי "אלוהים" הוא לא בשבילי. מי שמחזק אותי ברגעים קשים אלה המשפחה שלי, חברים שלי... כשאני צריכה עזרה, אני מבקשת מהם עזרה... כל מה שאני אומרת זה ש"אלוהים" הוא דרך של אמונה שעוזרת (כנראה) לאנשים מסוימים להתחזק או לפחות לחשוב שהם מתחזקים (פסיכולוגית) האמונה שלי שונה, אני מאמינה רק בעצמי כמובן שיש דברים שאני לא מבינה כמו היקום וכוח קוסמי אבל אולי אני לא ממש רוצה לדעת, אולי זה קצת גדול עלי... בכל מקרה, אני חושבת ומרגישה כמו שאני חושבת ומרגישה כי זו הדרך בה בחרתי, זו הדרך שמחזקת אותי וזאת נראת לי הדרך "הנכונה" (כמו שלכל אחד יש את הדרך "הנכונה" שלו) גאיה.

wu-wei

New member
כמו שאני רואה את זה

הוא/היא/זה קיים, והוא נתן ונותן לנו המון. המון!!!... אבל מה, מה שהוא נתן לנו זה: חופש בחירה, חופש ליצור לעצמנו את המציאות שלנו (הן ברמה האישית והן ברמה הקבוצתית כך שיש דברים שלא תלויים באינדיבידואל אלא גם באנשים שסביבו וגישתם ומעשיהם); עכשיו, אם הוא יעשה משהו עם מה שקורה, יבוא וישנה משהו ממה שאנחנו -בני האדם- יצרנו, הרי שזה כבר לא חופש בחירה, הוא הולך נגד עצמו, מפר את מה שנתן. כך ש-, כן, האחריות היא עלינו בלבד, אף אחד לא יעשה בשבילנו, אבל זה גם העניין, -שאנחנו יכולים בהחלט לעשות בשביל עצמנו ולעצב את המציאות שלנו (בסופו של דבר), ואיפשהו נדמה לי שזה בדיוק העניין, זה מה שאנחנו צריכים לעשות, זה מה שהוא/היא ´רוצה´ שאנחנו נעשה, וכך אנו מתקרבים יותר אל עצמנו ו(לכן)אליו. אלוהים נתן לנו את חופש הבחירה ואת מגרש המשחקים והוא נמצא כאן כל הזמן בשבילנו ומקבל אותנו איך שלא נהיה ומה שלא נעשה (´רעים´ או ´טובים´, ´נדיבים´ או ´קטנוניים´ וכל שאר ההגדרות וההבדלות שאנו בראנו והגדרנו) ככה אני רואה את זה זו רק דעתי ותחושתי האישית...

wu-wei

New member
משמעות שמי:

מסינית: עשייה ע"י אי עשייה. (wu=היעדר, אין, wei=עשייה) זהו מושג דאואיסטי, מושג מרכזי בפילוסופיה זו. הדאו הוא מקור הכל, הכל חוזר אליו, הכל מוזן ממנו, והוא ´אינו תובע עליהם בעלות´; בקיצור, ניתן לומר שהדאו זה גם כינוי אחר ל´אלוהים´ -השאלה היא כמובן מה שמים תחת הכותרת ´אלוהים´. הין והיאנג נבעו מתוך הדאו והם מהווים את העיקרון לפיו העולם פועל: זרימה תמידים ובלתי פוסקת בין הדברים, בין ´יש´ ל´אין´ (אם משהו הוא ´אין´, ריק, הרי שיש בו מקום פנוי, ולכן, מטבעו משהו שהוא ´יש´ יזרום לתוכו, עד שהוא יתמלא ויזרום הלאה - ממש בפשטנות...). כלומר, הדברים נעשים מעצמם, לפי טיבעם, ואם לא נתערב באופן מלאכותי וכפוי, אלא נקשיב לדברים עצמם, ולא נגזים בעשיה, הדברים יעשו ´מעצמם´, כפי שהכי ´נכון´ להם. לכן, עשייה מכוונת גורמת לעודף ולחוסר, לחסימות, לאלימות, לעוני וכו´. אי עשייה מכוונת, אלא זרימה עם הדברים, עם היעשותם, מביאה להרמוניה בקיום וביקום. על כן, עשייה מתוך אי עשייה (מכוונת), היא סוג העשייה ה´מומלצת´. זה לא קורא לבטלה ולחוסר אחריות, ממש לא. אם את רוצה הסבר נוסף, פירוט או הבהרה, תישאלי ואשתדל לענות, או שתיכנסי לפורום ´דרך הלוחמים´ ותחפשי שם את השירשורים של השיעורים של ה´קורס בדאואיזם´ שאני ´עושה´ שם... מקווה שזה בסדר שכתבתי את זה כאן... אם לא, אני מתנצלת מראש (או בדיעבד) wu wei

gaia20

New member
אז זו דעתי...

כמו שאמרתי וכמו שהסכמת איתי (חלקית), האחריות שלנו היא על עצמינו. חופש הבחירה, לדעתי, היא שלנו, אנחנו, האנשים בעולם הבאנו את החופש הזה לעצמינו, ולא כוח עליון כולשהו(לדעתי כמובן). ואתה יודע מה? לקבל כל בנאדם טוב או רע משמעו לאהוב אותו כמו שהוא ואם "אלוהים" אוהב את כולנו הוא אמור להגן עלינו מכל רע, אתה חושב מתוך הגיון שאם הית אתה מקבל בנאדם כולשהו כמו שהוא, הית מנסה לפגוע בו? אני לא חושבת. כבר ציינו פה שיש דברים שקורים בחיים, ואין להם הסבר. ובכן לכל דבר יש הסבר כזה או אחר ועל כל דבר אפשר להתווכח במשך שעות. כרגע אין לי זמן, אז שיהיה לכולכם יום נפלא ואם באמת תחפצו ביום נפלא, אז זה מה שיהיה. גאיה.

wu-wei

New member
טוב, אז--

לדעתי אלוהים לא אמור להגן עלינו מכל רע. אלוהים נתן לנו את הכלים להגן על עצמנו. והוא נתן לנו את החופש לעשות איתם את מה שאנו רוצים כדי שנוכל לבחור בטוב ביותר בשביל עצמנו. חוץ מזה, מזעזע ככל שזה ישמע וירגיש, מה שאנו תופשים כ´רע´ הוא לא בהכרח רע... אולי מנקודת המבט בה אני נמצאת כרגע זה נראה לי ´רע´, אבל נקודת הראיה שלנו היא תמיד מוגבלת (כי אנו חיים ביקום / קיום יחסי). רע זה מושג יחסי ושרירותי שבני האדם קבעו. ומה שרע לך הוא טוב לאחר, ומה שרע לאחר יהיה טוב לך, אז מה זה באמת ´רע´ ומה זה באמת ´טוב´?... אני מאמינה שאנחנו עוברים שעורים בחיים, והשעורים הכי חזקים הם אלה שהכי כואבים. דרך הכאב אנו לומדים (גם דרך השמחה), כך שאם ´אלוהים יגן עלינו מכל רע´, אנחנו נישאר מוגבלים, מטומטמים, ´קטנים´; לא ניגדל, לא נתפתח, לא נממש את מירב ומיטב יכולותינו... כך אני רואה את זה...

פומפיה

New member
../images/Emo45.gif קרעתם אותי מצחוק

גאיה - את כל כך צודקת. פשוט פתטי מה שקורה פה.

לדתיה-לא זכור לי ש...

איש מחברי הפורום ביטא כאן את השם המפורש. שלך חנה גונן

למעלה