לאן אפשר לטייל בשבת הקרובה באזור

לאן אפשר לטייל בשבת הקרובה באזור

המרכז? אנחנו 2 בני 40+ ואיתנו ילדים בני 11 ו5 וגם אישה בת 60. לא מטיבי לכת. תודה ושבת ניפלאה

mdpl

New member
ככה אמרו בחדשות בכל אופן

אם את רוצה לבדוק ממש תיכנסי לפורום מזג האויר בהצלחה

ק א סי

New member
כמה אפשרויות

1. יער חרובית, אפשר לעלות לתל צפית ולסייר ביער. 2. עוד יער שאהוב עלי הוא יער צרעה עם המסלול לאורך דרך הפסלים. 3. אפשר גם להצפין לשמורת חוף השרון ליד שפיים ולטייל לאורך המצוק. 4. בית גוברין עם כל המערות, תענוג לילדים.

8101

New member
נחל אלכסנדר

נחל אלכסנדר- קל נוח ונחמד עם הצבים

לא הייתי נוסעת דרומה - צפוי אובך

הייתי עולה להרי ירושלים מכיוון ששם לא צפוי גשם חזק אלא מקומי וגם בסימן שאלה. אפשר לרדת את ציר המעיינות מחרבת סעדים לעינות עמינדב, עין עוזי ועין תמר ולעלות בחזרה על דרך הג'יפים שעולה מעין תמר. עוד אופציה היא ללכת מחניון נס הרים בשביל השחור, לעלות לחורבת בית עיתאב (מי שקשה לו לא חייב לעלות), לעשות תצפית על הרי ירושלים ולשוב בשביל האדום דרך עין חוד. שני המסלולים הם מעגליים בני 3 ק"מ שהלכו אותם גם ילדים בני 3-4. אפשר לראות תיאור ופירוט על המסלול השני בבלוג שלי שבחתימה ברשומה "פולניה בבית עיתאב" שניהם גם לא מאופיינים בחלקלקות של הרי ירושלים אחרי גשם. אם יורד גשם שוטף, שני המסלולים הם ליד מערת הנטיפים. אם אתם מחפשים גם משהו לאכול או קפה - ליד נס הרים ובר גיורא יש את "בר בהר" ובקצה העליה למערת הנטיפים יש את מסעדת "תבלין". נראה לי שיהיה יופי של מזג אויר - טיול נעים

אנחנו לא לוקחים סיכונים

למעט סיכון של אובך. אנחנו יורדים דרומה לתל צפית. בתחילת השבוע אספר לכם חוויות.

dafgol

New member
../images/Emo24.gif שלומלומות לך ../images/Emo13.gif והרבה בריאות ../images/Emo57.gif

למעלה