לאן נעלמו עקבותיה של

האנטר34

New member
לאן נעלמו עקבותיה של../images/Emo26.gif

תרופת הפלא נגד האכלת דגי ים-DRAMAMIN? זאת אומרת-מה הסיבה (האמיתית) שהתרופה הזו נעלמה מן המדפים וכבר לא מיבאים אותה לארץ? או לחילופין-מישהו יודע על בית מרקחת ניסתר שעדיין מוכר אותה? בתיה שסובלת מיסורי גמילה (כל שאר התרופות לא שוות) ומאכילה דגים בתדירות מעצבנת.

lizard

New member
היה בפורום הצוללים בתפוז דיון

בנושא. אני אנסה למצוא עבורך את השירשור. מיכה

arye9

New member
תנסי TRAVAMIN

אותה גברת בשינוי האדרת חוץ מזה יש מדבקות שמדביקים לצואר ושמעתי שהן עוזרות יותר וכמובן סיפור קטן בלי להזכיר שמות הפלגתי לקפריסין עם חבר שסובל ממחלת ים וכמובן שהדביק לצוארו את המדבקה. כל הדרך הוא שכב כחול והתרומם רק להקיא. בדרך חזרה כאשר התחיל להדביק ראינו שהוא לא הוריד את הפלסטיק שמצפה את החומר. הפלגה נעימה אריה

G@T

New member
תודה אבל....../images/Emo12.gif

TRAVAMIN מתאים לדעתי יותר לשימוש כחומר הרדמה לסוסים בזמן טיפולי שיניים. ווחד כדור...לא מתאים למי שצריך עין שומרת. ובעניין המדבקות....למי שמסיר את הפלסטיק כמובן....מדובר בתווית שאומרת כך: תופעת לואי...בחילה
. בקיצור רק הדרממין עזר לי
בתיה

arye9

New member
היות ואיני רוקח

עדיין מציע שתבדקי בבית מרקחת, אני כמעט בטוח שטרבמין ודרממין הן שני שמות מסחריים לאותה תרופה. אם טעיתי, אני מצטער בהצלחה אריה

האנטר34

New member
תודה../images/Emo6.gif

לצערי, יש לי נסיון רב בתרופות האלו, כי למרות שאני שטה כבר 10 שנים, עדיין סובלת מבחילות-כמעט תמיד. טרבמין מנסיוני האישי בלבד הרבה יותר חזקה מהדרממין. אפילו חצי כדור ממסטל אותי לגמרי. המרכיב העיקרי הוא אותו מרכיב כנראה אבל תופעות הלואי הרבה יותר חזקות, יובש בפה וכדומה. כנראה שהיא מתאימה יותר לגברים מסוקסים וגדולים. בכל מקרה, הבנתי מהרוקח שהמחסור בדרממין נובע משיקולים כספיים, כלומר חילוקי דעות בין החברה המיבא לבין משרד הבריאות לגבי המחירים, ולא משום סיבה בריאותית כלשהי. אז....אני מקווה למצוא משהו שנוסע לארה"ב בקרוב שייבא עבורי-אישית איזו כמות. בתיה

למעלה