לאפי היקרה

גיברת

New member
לאפי היקרה

אני סקרנית. מודה. נוצר בי איכשהו הרושם שאת מתרועעת עם שועי עולם על בסיס יומיומי וקבוע, זאת לאור מסיבות יום ההולדת שלך הנערכות בכל מקום בעל השפעה לאומית ובינלאומית. אשמח אם תפרטי במקצת כיצד זה רכשת לך חוג מכרים מכובד שכזה. האם מדובר בעבודתך הסודית במוסד, וכל מנהיגי העולם רוכשים לך הוקרה הודות לפעולותייך הנועזות? האם מדובר בכישורייך החברתיים הכובשים לב כל, ללא הבדל גזע מין ודת? וקושיה אחרונה, אנחנו בפורום התיידנו איתך מאוד. מדוע זה אינך מזמינה אותנו למסיבות העליזות שלך? נוותר לך, לפחות זירקי נא פירור וספרי איך היה במסיבה במוסד!

הוי, זה סיפור כה ארוך. מאין אתחיל?

ורק לומר לכל מי שהזדרז לפתוח ולקרוא את תולדות חיי פרושים כאן לאורך 20 עמודים. No Such Luck, ומכמה סיבות: א. ההסכם עליו אני חתומה עם המוסד: איסור גילוי פרטים אישיים, אי חשיפת מקורות הכנסה וידע, ושלילת כל קשר עם העולם החיצון . ב. אמנם הנני דמות ידועה בחוגים מסוימים, אך ישנם חוגים שטרם הספיקותי לחדרם, ולכן רוצה אני להשאיר את אלמנט ההפתעה במלוא עוזו. ג. הצניעות היא אחת מתכונותיי הבולטות ביותר, לפיכך יקשה עליי, נפשית, לתאר את מעלליי ונפלאותיי. ד. והדבר החשוב ביותר: הנני פה בשביל לשמוע, לעזור, לעודד, לבקר, להתעצבן ולחלוק עמכם פיסות ידע שצברתי עם השנים. אין זה רלוונטי לדרך בה הושג מידע זה או כמה אנשים נהרגו בדרך לשם ובחזרה. מה שחשוב הוא שהידע קיים (בצורה זו אחרת גם אצל כל אחד מאיתנו), והנני פה בשביל לברור בין התבן למוץ. צר לי לאכזבך, אך המסיבות במוסד משעממות להחריד: זה תמיד אותו הדבר: א´ נואם וכל הקהל צוחק (כי בכ"ז הוא הראש). אחריו תמיד עולה צ´, שהיא כביכול "ליצנית" הארגון, ומעבירה אי אילו הלצות על חשבון בעל השמחה (למשל היום - אני). כמובן שבמקרה שלי היא נזהרה ביתר שאת, וזאת משום שהיא גם הסופרת הראשית בארגון, והיא יודעת את מספרם המדויק של האנשים שהרגתי בחודשיים האחרונים. כמובן שישנה תמיד התכנית האמנותית: אם זה מחלקת התחפושות/איפור ופיאות, שמריצים את אותו הפיליטון כבר 10 שנים - על סוכן מוסד שמגיע למוסקבה... נו, הבדיחה השחוקה הזאת. גם מחלקת הציתותים וההאזנות טובים: בשנה שעברה הם השמיעו לנו שוב ושוב את הריב המפורסם בין סוהא ויאסר, שזה למות מצחוק. המוזיקה היתה ממש זוועה, כרגיל: כמה פעמים אפשר לשמוע את "שיר אהובת הספן" שכידוע לכם - זה היה הקוד באזניה ליידע את כל הסוכנים במשמרת שביבי כרגע אומר לאשתו שהוא הולך "לישיבת קבינט". מה אומר? שעמום טוטאלי, בזבוז זמן, לא הפסדתם כלום. הדבר היחידי שהרווחתי הוא חופשה לשבוע מקריאת יומנה של סוהא ערפאת. הואיל והודעה זו תפוצץ את עצמה תוך 20 שניות, מקווה אנוכי שגמרתם לקרוא.

למעלה