לא בהכרח קשור,אבל...

מצב
הנושא נעול.

אלון 58

New member
לא בהכרח קשור,אבל...

לא בהכרח קשור,אבל...
סיון תפסה לה מקום בכתה "ג",בבית-הספר "יעלים" בערד,אתמול בבוקר ב-08:00 עם פתיחת שנת הלמודים תשס"ה תשס"ו.

אלון 58

New member
וכשיצאתי לעבודה בצהרים...

לא בהכרח קשור,אבל...
סיון תפסה לה מקום בכתה "ג",בבית-הספר "יעלים" בערד,אתמול בבוקר ב-08:00 עם פתיחת שנת הלמודים תשס"ה תשס"ו.
בשעה 14:15 יצאתי לכיוון תחנת ההסעה שלי,וראיתי אוטובוס אגד זה חונה די קרוב לביתי,נראה שנהגו הלך לאכול צהרים(400-300 מטר מתחנת אגד),אני מקוה שהיתה לו הפסקה מהנה ובתאבון(אם זה באמת מה שהיה...),בכל הרצינות!

אלון 58

New member
כשהגעתי לעבודה ב-14:50...

בשעה 14:15 יצאתי לכיוון תחנת ההסעה שלי,וראיתי אוטובוס אגד זה חונה די קרוב לביתי,נראה שנהגו הלך לאכול צהרים(400-300 מטר מתחנת אגד),אני מקוה שהיתה לו הפסקה מהנה ובתאבון(אם זה באמת מה שהיה...),בכל הרצינות!
כשהגעתי לעבודה ב-14:50...
הנהג של אירוס-ירוחם "פרק" את עובדי המתקנים ליד חדר-האוכל המרכזי,ואותי המשיך להסיע אל קרית המכרה.תוך כדי יציאה מחניית חדר-האוכל,ראיתי רכבת-משא יוצאת לדרכה,מובלת ע"י 2 קטרים:701 ו-709.לצערי לא יכולתי לצלמם על-אף שהמצלמה היתה בתיקי,כי אי-אפשר היה לעכב את האוטובוס בדרכו למכרה.

barak67

New member
גם מקווה שהיה לו בתיאבון

גם מקווה שהיה לו בתיאבון
פעם כשעוד לא הייתה לי ברירה וידעתי שאני צריך לנסוע באוטובוס הנאלח (לא ספציפי)הזה הייתי בצום שעתיים לפני הנסיעה ,כדי לא לקבל בחילה מהזוועה המתגלגת הזאת. באמת הוא צריך הפסקה מהנה מהגוש המבחיל הזה.

אורי404

New member
../images/Emo49.gif ו../images/Emo50.gif לסיון.

לא בהכרח קשור,אבל...
ו
לסיון.

מצב
הנושא נעול.
למעלה