לא יאומן!!

ב ו ע ז ז

New member
לא יאומן!!

כמה שאתם מסכנים... יודעים את האמת וכדי לברוח ממנה זורקים רפש על כל העולם... רחמנות.. באמת אני מרחם עליכם..

yahv1

New member
בועזז אף אחד לא מטיל רפש על שום אדם.

אני מאחל לך שלא תגיע להתלבטויות כמו שלנו. כל עוד אתה לא נמצא שם אתה לא תוכל להבין את זה... אם תגיע לזה אז אתה מוזמן להיכנס לבלוג כאן ולכתוב מה שאתה מרגישש..... בינתיים, אתה לא תבין. אז חבל לך להיות כאן לא להבין ןלכעוס. פשוט חפש לך בלוג אחר של אנשים שחיים כמותך. ולגבי הכפשות, אף אחד לא הכפיש כאן שום עולם. אז תפסיק לחשוב שלילי.

ב ו ע ז ז

New member
אני חרדי גאה ברוך השם.

למרות שיש דברים שאני לא בסדר בהם אני יודע שהחסרון בי ולא בדת שלנו. עצם השם חרדים בעל כורחם יש בו צליל של הכפשה.. מי כופה עליכם להיות חרדים? אדרבה מי שחושב שזאת לא הדרך שיקום וילך.. הדבר היחיד שכופה את רוב האנשים מהסוג שלכם הוא המצפון.. עמוק בלב אתם יודעים בדיוק את האמת. קשה להפרד מהאמת בטענות רדודות. מאחל לכם להצליח לראות את העולם בצורה בהירה.. להרגיש שוב איפה הטוב.. ואיפה הם החיים האמיתיים.

yahv1

New member
אפחד לא אמר שאתה לא צודק

יש כאן התלבטויות של אנשים מי יותר ומי פחות. ולגבי הטענה שלך שאפחד לא חייב אותנו.... תקרא את הטענות של סוג ב'... אתה חושב שהן לא נכונות?? בבקשה פרט ונמק את דעתך..... היא מסבירה שהיא חילונית ולא מאמינה..... היא לא יכולה לחיות את חייה מפני שהילדים שלה חשובים לה יותר מעצמה.... אם יש לך תשובה לזה וכן לשאר טענות בבקשה תענה עליהם עניינית.... אל תכתוב סתם דברים בכללות...... תענה עניינית.

סוג ב

New member
שלום בועז

אפאחד לא כופה שום דבר על אפאחד. אבל אתה חייב להודות, ששינוי סגנון חיים, יגרור תגובות מאוד לא שיגרתיות והתוצאות יהיו: נידוי והרחקה. יש אנשים שקשה להם לוותר על זה. הם לא יכולים לקום יום אחד ולהפסיד את כל מה שעמלו עליו כל החיים. ועמוק בלב, זה לא שאנחנו יודעים את ה"אמת", ה"אמת" הזאות מושרשת לנו בקודקוד מהיותנו עוברים... השטיפת מוח שעברנו, תופסת לנו מקום בתת מודע ומונעת ממנו לשנות סידרי עולם. אנחנו רואים את העולם מאוד מאוד בהיר ומרגישים טוב איפה שאנחנו עומדים... אגב, אנחנו לא מכפישים אפאחד ואני מאוד מכבדת אותך על היותך חרדי גאה. בהצלחה.

הנה הם הגיעו

מחבתי``ם או כל מטרידים אחרים,התפלאתי שעד עכשיו לא הגעתם,מה זה חיכינו לכם!

מסכנים? אכן, אבל לא בגלל מה שכתבת.

לגדול בסביבה עוינת לְשׁוֹנִים, זה להיות מסכן. לגדול בסביבה שלא מקבלת חשיבה עצמאית, זה להיות מסכן. לשמוע כל היום כמה אחרים מסכנים, זה להיות מסכן. להיות חרדי, זה להיות מסכן. נושא האמת או לא אמת יכול להתברר לך בפורום אתאיסטים או חופש, כאן זהו פורום למסכנים, תודה על הרחמנות, עכשיו אני יכול לקנות עם זה במכולת.

למעלה