לא יכול לפתוח דף בצא`ט..מי עוזר...

חיותה

New member
לא יכול לפתוח דף בצא`ט..מי עוזר...

פותח את הדף בצא`ט אך לא יכול להכנס לשיחה,בטח חסר לי איזו תוכנה או דפדפן מסויים,אז מישהו יכול לעזור?

eYaL

New member
אני אני! ;-)

צירפתי קישור לתגובה קודמת שלי לגבי אותה בעיה. בבקשה eYaL

חיותה

New member
אני מחובר עם זה אך לא הולך..

אוליי עוד משהו חסר?ותודה מראש..

חיותה

New member
הדף עולה,אך אני לא מצליח ליצור קשר

רואה רק את הפרסומות.וזכור לי שבעבר היה לי אפשרות לצוטט.

eYaL

New member
המממ

נסה להכנס ישירות מהלינק המצורף אם זה עדיין לא עובד לך, תגיד לי מה הודעת השגיאה שאתה מקבל eYaL

חיותה

New member
אין הודעת שגיאה..אבל ...

אני רואה דף כחול,מימיני הטלאפון,למעלה אני רואה בצד ימין תפוז,רואה את הפרסומת,למטה אני רואה שורה של כתוביות של פורומים ,ובאמצע אני רואה חלון ממוסגר שחור שזה בוודאיי הצא`ט,אך באלוהים אייל אני לא מצליח לצור קשר עם אף אחד,פשוט דממה בחלון. האם תוכל לעזור לי? אפילו מחר. תודה חיותה.

eYaL

New member
אוקיי אז ככה

נסי למחוק את קבצי ה TEMP של הדפדפן. במידה וזה אקספלורר,הפעולה נעשת כך: מתוך הקספלורר: כלים->אפשרויות אינטרנט->מחיקת קבצים->לסמן שם את הריבוע,ולאשר. לארח מכן נסי שוב להכנס לצאט,מעמוד הבית של תפוז. eYaL

חיותה

New member
עשיתי כל מה שנאמר על-ידך..ונאדה

הדף עולה, ליצור קשר לא יכולה. אני מקווה שלא נתתי לך משימה קשה. אז אני ממתינה. תודה בכל אופן על כל הניסיונות.

eYaL

New member
פטיש 5 קילו יש בבית?

(הקשר בין הפטיש להודעה זו הוא מקרי בהחלט) (שלא תחשבו על רעיונות יצירתיים...) ;-) לענייננו: אני עדיין חושב שזו בעיה ב JAVA VIRTUAL MACHINE אולי התקנה מחדש של הדפדפן,יעזור מה שבתכלס צריך להיות זה רק התקן JAVA VIRTUAL MACHINE אם זה כבר קיים שם,כמו שציינת,אז להסיר,ולהתקין שוב... eYaL

ליאור...

New member
זה לא עוזר... ;-(

באסה בלוח הבקרה,הוספה הסרה של תוכנית,התקנת windows...הבעיה היא.שבכלל לא כתוב לי על internet explorer...והתקנתי את זה כבר כמה פעמים,את התוכנה הזאת שהיו לי בעיות באינטרנט...מה אפשר לעשות?

למעלה