לא מגיעה לאורגזמה

• פותח הנושא mesty
  • פורסם בתאריך

mesty

New member
לא מגיעה לאורגזמה

בת 26, פעילה מגיל 19, הנסיון המיני שלי מסטוצים, חלקם פרטנרים קבועים וחלקם חד פעמים. אל אף הפתיחות שלי, פעמים ספורות בעבר הייתי גומרת. בשנתיים האחרונות אני ממש ממטיעה בקיום יחסים, ואע"פ אני אנני גומרת. היכן אני יכולה לקבל מידע- מפורט על נושא האוגזמה נשית. אני לא גומרת באוננות, אין לי בעיה של רטיבות או כאבים. ניסיתי כמה פעמים לפנות זמן, להירגע ולענג את עצמי באמבטיה... אך ללא הועיל, היה נעים אבל לא מעבר לזה. אני סטודנטית - אני כל כך רוצה לפרוק... האם בעית עודף משקל היא הסיבה (גובה 174, משקל: 120קג, מבנה גוף רחב) אם מי עלי לדבר על מנת לקבל את הפיתרון? תודה מראש

אנ-אורגזמה

ראשית אני ממליץ לך לקרוא את הספר: "לעצמך מיניות האישה" של לוני ברבך. ולעניין עודף המשקל הוא לא קשור לאורגזמה אלא אם כן הוא נובע מבעיות הורמונליות. אם תרצי לדבר עם מישהו מיקצועי ביחס לנושא הדלת למטפל מיני תמיד פתוחה בפנייך. שלומלום

mesty

New member
תודה,

בעיניין הספר אני ללא ספק אגש לרכוש אותו בעיניין טיפול - אני לא חושבת שאני מסוגלת להיות כל כך פתוחה. תודה על תשומת הלב

קיבלת תשובות

לשאלות שלך..... ולמרות זאת....לא יכולתי להתעלם מאחד המשפטים האחרונים שלך, משום שהוא נותן אינפו. לגבי בעיית האורגזמה: "אני לא חושבת שאני מסוגלת להיות כל כך פתוחה" זהו אחד מהמוקדים שלך לעבודה

mesty

New member
זוית חדשה למה שנראה כל כך ברור

חשבתי לפנות אליך באופן ושלא דרך הפורום. הסבת את תשומת לבי למשהו שגרם לי לחשוב. יחד אם זה יש לי תשובה או לפחות סברה, הסיבה שאני לא משאירה אותה ביני לבין עצמי כי אני רוצה לקבל אליה תגובה, ולא מהפורום כי אני לא יודעת מי האנשים.... אולי אני רוצה לכתוב, ואתה פשוט שם. אולי סוף השבוע הזה מוציא ממני רגשות מעמקי הבטן שהגיע הזמן לשחרר. אני לא צרת אופקים בתחום, ואני לא חדשה אליו, אני לא בישנית כך שאולי התרגום שרציתה ליחס למשפט הוא לא מדויק. אני כן חושבת שאני מכירה את הגוף שלי, אבל לחלק "פלייר" בכל פגישה רומנטית או לא זה קצת .... זו אולי חוסר פתיחות או רגיעה נפשים שאני מחפשת אחריה. לא מחוזות גופניים שבוששתי לחקור. אינטימיות, זו המילה איך מוצאים אותה בסטוץ איך יוצרים מרחב בטוח רגשית. איך מתנתקים מהקמיה שמולך ומשחקים משחקים של כוח. במקום או הרגע הכי "שלוו, רגוע, לא מלחמתי, ההפך מהפגנת כוחות". אני לא יודעת להיות רגועה, אולי זו הסיבה, ואם לא אז מה זו רגיעה אולי בעצם המילים האלו מיועדות לאוזניים אחרות לגמרי, או אולי מי שצריך לקרוא את זה תרם נכנס אל חיי, לאחרונה הכרתי משהו, לא יכולתי להיות "מעונבת לידו" להיות... כאילו יש לי עיניים של עבודה איתו. רציתי להיות פתוחה ושלווה אך במקום זה הייתי "בלונדינית" במובן שפלרטטי כל הזמן למרות שלא רציתי ככה זה יצא. רציתי להראות את הצד היותר עמוק שבי... רק אחרי שהבהרנו עמדות, שתי כוסות תה. והמון שוקולד יכולתי להתחיל להיות פחות מחפשת תשובות פשוטות הפחד. החוקים החברתיים, האמת שבהם, הרצון של חלקנו לבעות בהם. הרצון שלנו לקחת חלק במעגל הגדול של החיים. הרצון להגיע לשלווה, שאין לי מושג איך ההרגשה שם. איך לנטב את הרגשות לניתוק מוחלט, כאשר הם כלל לא מחוברים לראש אלה בכבל ישיר ללב. איך אומרים ללב אנחנו יוצאים שאתה זקוק, וצריך. אך אין במלאי יש רק תחליפים. הם לרוב לא ממש עובדים בתאום או שדברים קוראים והם מפסיקים. אני יודעת שאין ביכולתי לשלוט על הכל, ולהתהלך במשקפת צייד במבט אל הנוף הסביבה הקרובה לא נראת לעין. הלילה הבנתי משהו חדש. היתה לי תוכנית, סדר כרונולוגי של חיים שרציתי שאהיו לי, למדתי שלא מאוחר אף פעם, (לכל דבר שהוא) וגם למדתי לבסס את עצמי (בכל המובנים) "כי אם אין אני לי מי לי". אבל הבנתי משהו זה לא שיצרתי את התוכנית הזו כי רציתי כמו כולם יצרתי אותה כי רציתי להגשים אותה. היא היתה התכלית לא כי לא היתה לי מטרה חשובה ממנה, הייתה לי רק משום מה לא הצלחתי להגשים אותה. אולי אלו מחשבות של לפני יום הולדת, אילו אולי מחשבות של הורמונים - שונאת את העובדה שזה נכון.- (הלוואי וזה לא היה כך) ואולי השנה החדשה שכל שנה מביאה איתה תובנה חדשה ורצון ללמוד על עצמי. אני לא חוזרת אחורה למה שכתבתי, לפעמים דבר שיוצא לנו ללא תכנון הוא הכנה ביותר. ומחשבה נוספת במקביל כן להכניס את המילים הללו לפורום.

mesty

New member
המשך...

אני חושבת שמה שניסיתי לומר או להבין שחסרה לי אינטמיות.

אינטימיות, תדמית ואורגזמית

את מדברת על כמה דברים שונים. הראשון עניין האורגזמה שאת מדווחת שגם לבד אינך מגיעה אליה ועל כך עניתי לך מקודם. לגביי האינטימיות זה כבר משהו אחר, את מתארת מצב בו את מנוהלת תדמיתית ולא מתנהגת כפי שהיית רוצה או יותר חמור מתנהגת באופן מנוגד למה שאת באמת רוצה. ביחס לזה כאן מדובר על משהו שניתן לשפר אותו באופן דרמטי ויחסית בקלות. סדנת מהות למשל עוסקת בדיוק העניין זה ויוצרת תוצאות מדהימות באזור הזה. שלומלום

mesty

New member
יצא לי להיות פעמים במפגש פתיחה

אני לא יודעת מה יש שם מלבד המון מילים ראיתי, שמעתי, הייתי סבלנית - ולא מצאתי משהו אמיתי שאני לא יודעת בעצמי מתוך עצמי, יכול להיות שלא לגמרי הבנתי את כוונתי כיוון שהיא מיוחסת למשהו די ספציפי

ald1357

New member
יו איזה חשיבה אסוציטיבית

יו איזה חשיבה אסוציטיבית נחמד לקרוא אם כי זה מצריך קצת יותר הבנת הנקרא באיזשהו מקום הסטוץ והקשר הרגשי הם שני דברים שונים ובאים ממקומות שונים, כשאדם מגיע לסטוץ ומנסה להיות רגוע עם המון רבדים רגשיים הוא כבר צריך לדעת שהוא לא במקום הנכון ולא מהסיבות הנכונות, סטוץ אמור להתרחש לא כדרך להתחברות לאנשים אלא יותר לפריקת יצרים עמוסים ביותר, אם משתמשים בהתנהגות של סטוץ כדי להגיע לקשר אישי זו לא הדרך, קיצור כל השלבים שנעשה בסטוץ מותנה בזה שבני הזוג מגיעים כבר טעונים בהמון חשק תשוקה ורק מחפשים פורקן, ממה שאני שומע ממך אני חש שהמצב הוא קצת שונה, שאת מגיעה לסטוץ ממקום של בדידות ועצבות מה ולא מתוך תשוקה בלתי נשלטת, ובאיזשהו מקום מחפשת שם את הרובד הרגשי את הדרך להגיע אל התשוקה, הדגש בסטוץ הוא החידוש הסיכון וקשה למצוא בו "מרחב בטוח רגשית" לעומת זאת אחד המאפיינים של קשר רציני ארוך טווח הוא בניה רגשית ובניית מרחב בטוח רגשית ביננו לבין עצמנו ובנינו לבין בן הזוג, בין המילים שלך אני קורא שאלה אחרת והיא מעין הבדידות והאם ליצור קשר עם גברים דרך האספקט המיני או שאר מרכיבי האישיות, נראה לי שבאיזשהו מקום מתוך חוסר בטחון בקשרים חברתיים הנובע ממחסומים רגשיים והקושי להפתח רגשית את נוטה ואולי אפילו ללא כל כך שימת לב ושליטה להשתמש באספקטים המיניים להיות "בלונדינית" כהגדרתך, אין שום דבר רע בלהיות בלונדינית, אבל כשזה בא כמסר חליפי למה שאת רוצה להביע באמת זה מביא לתוצאות שונות ממה שציפית בתוכך,ומביא אותך לקשרים מינים שבהם המימד הרגשי שלך עדיין לא מעורב ולכן את לא גומרת, כי בסך הכל רצית קשר נפשי אבל עקב זה שנקטת בשפה של פלירט הוא עבר קודם כל דרך המיטה, אצטט "הפחד. החוקים החברתיים, האמת שבהם, הרצון של חלקנו לבעוט בהם. הרצון שלנו לקחת חלק במעגל הגדול של החיים. הרצון להגיע לשלווה, שאין לי מושג איך ההרגשה שם. איך לנתב את הרגשות לניתוק מוחלט, כאשר הם כלל לא מחוברים לראש אלה בכבל ישיר ללב. איך אומרים ללב אנחנו יוצאים שאתה זקוק, וצריך. אך אין במלאי יש רק תחליפים" אם אני מנסה לחוש מה אני מרגיש מהקטע הנל אני נזכר בסרט החומה של פינק פלויד, כאילו שמשהו בך לא מוצא לו מוצא משהו בך מרגיש לכוד ולא בא לידי ביטוי, הדרך להגעה לשלווה היא אינה ניתוק משום דבר פנימי בתוכך ואפילו לא מתוך סערת רגשות אלא מתוך קבלה, קבלה עצמית קבלת מה שיכול לקרות, שיחורר מחרדות, המאפיין חרדות הוא הפחד מפני הבלתי נשלט, ברגע שתהיה לך אמונה פנימית במשקל הסגולי שלך, ברגע שתהיה לך אמונה פנימית בינך לבין עצמך בזה שאת בסדר מתוך עצמך יקרה אשר יקרה, תוכלי לשחרר יותר מחסומים רגשיים, תוכלי יותר לקבל את הסערות בתוכך, העוצמה שלהן תשכך, ואולי תוכלי להגיע לשלווה עמוקה יותר הנשענת על קבלה ואהבה פנימית, רק אז תוכל להתפתח שפה חדשה שלא נשענת על בלונדיניות, אלא על מה שתחושי באמת בתוכך, רק אז תוכלי להתחבר לפתוח פתח בחומה להכנס ולצאת לפי הצורך שלך, ולבנות קשרים ארוכי טווח בהם תוכלי לזרום ואפילו להרשות לעצמך להנות מקווה ששוחחנו באותה השפה ובהצלחה

את מתנסחת פיוטית וזה מרגש ביותר

אבל מה נסתר מאחורי המילים? מדוע אינך רגועה? מדוע את צריכה שליטה? הכמיהה לאינטימיות לגיטימית ביותר אולם היא תסופק להערכתי רק אחר כך

את מתנסחת פיוטית וזה מרגש ביותר

אבל מה נסתר מאחורי המילים? מדוע אינך רגועה? מדוע את צריכה שליטה? הכמיהה לאינטימיות לגיטימית ביותר אולם היא תסופק להערכתי רק אחר כך

mesty

New member
תגובה:

מדוע איני רגועה, אנני יודעת. ניסיתי נסיעה לאמסטרדם - ניתוק מהכל לימד אותי שאני בחורה נחמדה, יפה לדעת המקומיים, מחוזרת. הייתי רגועה, לא היה לי דעגות, רק מחשבות של מה נעשה יום. מוזיאון או סתם שוטטות. שליטה, שליטה במובן שכשאני במצב רומנטי/אינטימי לא לחשוב על דברים אחרים לפעמים היה קל יותר ולפעמים הרבה יותר קשה. - אולי חלק מהסיבה לאין אורגזמה יצא לי להכיר בעבר בחורים שהיתה לי איתם אינטמיות אמיתי, אך זה היה תהליך ואולי מעט שברון לב אך היה שווה הכל. "אחר כך" למה אתה מתכוונת?

למעלה