לא ממש שייך אבל קשה לי להתאפק

• פותח הנושא qt1
  • פורסם בתאריך

qt1

New member
לא ממש שייך אבל קשה לי להתאפק../images/Emo6.gif

(עידן, אם זה "נורא מוגזם אז תמחק , אני לא אעלב , שבוע טוב ) 50 דברים שגבר אמיתי יעדיף את המוות עליהם 1. לנהוג על ג‘אווה 2. להיתקע עם מכוערת בבליינד דייט 3. להיתקע עם מכוערת אינטליגנטית בבליינד דייט - ולהתלבט 4. להתלבט 5. לקבל מהאפסנאי במילואים מכנסי קופיקו 6. או עוזי 7. לקנות לה תחבושות היגייניות 8. לעשות דיאטת מיצים 9. להיכנס לחדר ההלבשה של הלייקרס כשהם יוצאים מהמקלחת 10. לעשן "איב", "ווג" או "מור" 11. לחבוש כובע ים 12. לברוח מערס 13. לקנות דג לכל שימוש חוץ מאכילה 14. ללכת איתה לקורס הכנה ללידה 15. לכתוב יומן 16. לעשות הנשמה מפה לפה לגבר אחר 17. לפוצץ לה חצ‘קון 18. ללכת לים עם ספידו 19. לגלות שהיא לא מוצצת 20. להודות שפעם אוננת על התמונה ההיא של השמנה מהאינטרנט 21. להפסיק לעשן 22. לחרבן אצלה 23. להיתקע במעלית עם ורדה רזיאל ז‘קונט 24. לשיר קריוקי כשאתה לא שיכור 25. לכתוב הקדשה ארוכה יותר מ"מזל טוב!" 26. להקריא שיר 27. לאכול פריכיות אורז 28. לעלות בטעות על המדרכה בחנייה 29. לבקש הוראות 30. לתפוס את הבן שלך עם מישהו 31. לתפוס את הבן שלך עם משהו 32. לראות את אמא שלך ערומה 33. להיות בחדר אחד עם גבר שבוכה 34. לקרוא את "אינטליגנציה רגשית" 35. לעבור כל בדיקה רפואית שצריך להתכופף בשבילה 36. לראות את "תנאים של חיבה" 37. לגלות שהחבר הכי טוב שלך, זה שהיה איתך באוהל סיירים במסלול, הומו 38. להשתתף ב"המהפך" 39. להיות אבא של חמש בנות פצצות 40. להתחתן עם לורנה בוביט 41. לגלות שהמפקד החדש שלך במילואים הוא ילדה בת 19 (אלא אם כן היא מזדיינת איתך) 42. לגלות שלא רק שאשתך מרוויחה יותר ממך - היא גם מזיינת את המזכירה שלה (אלא אם כן היא מזמינה אותך) 43. להחזיר מישהי הביתה אחרי זיון 44. לקבל מכות מבחורה 45. לתת מכות לבחורה 46. לשמוע מאשתך שאלה שמתחילה ב: "אתה חושב שאני..." 47. או משפט שמתחיל ב: "אני רוצה לדבר על..." 48. לבקר באתר הזה: www.ratemypoo.com 49. וגם בזה: www.ratemyvomit.com 50. אמרנו לך

costanza

New member
יש לך מושג?...

יש לך מושג כמה מהדברים מתוך הרשימה הזו עשיתי או עברו עליי ואני עדיין פה?

למעלה