לא מצליחה להוריד תלאי אבטחה

mirileh

New member
לא מצליחה להוריד תלאי אבטחה ../images/Emo10.gif

אני כל הזמן חוטפת עכשיו את תולעת הwelche (נקרא גם nachi) - כי מערכת ההפעלה שלי הוא חלונות 2000 ויש לי סרבר של IIS (זה חודר דרך שירותי התקשורת, לא מהדואר). נמאס לי ואני כבר איזה שבוע וחצי מנסה להוריד את תלאי האבטחה מאתר מיקרוסופט ללא הצלחה (כי הם בעצמם מתולעים לגמרי). מה עושים? בבקשה, עזרו לי - כל כך נמאס לי כל הזמן לנקות את המחשב מהתולעת הזו! תודה, מירי

need4speed

New member
אוקיי...

כמו תמיד, הכל, אבל *הכל* נמצא באינטרנט. בגלל שאמרת ש-windows update לא עובד, אני אתאר דרך פעולה אלטרנטיבית: 1. חיפוש ב-symantec על המילה nachi. מוצא כמה דפי מידע על W32.Welchia.Worm. 2. מנסה לבחור איזה מבין שלושת ה-welchia הכי רלוונטי (ע"י הסתכלות על ה-vulnerabilities שכל אחד מהם משתמש בו), מוצא שהכי מקיף מביניהם הוא W32.Welchia.B.Worm. 3. ליד כל אחד מה-vulnerabilities יש קישור למידע ספציפי באתר של microsoft. לדוגמא, מה שגורם לבעיות אצלך הוא כנראה WebDav, בגלל שזה קשור ל-IIS. נכנס לקישור לגביו - Microsoft Security Bulletin MS03-007. 4. נכנס לקישור של ה-Patch Vulnerability למערכת ההפעלה שלי. וזה יורד תוך 2 דקות. ממליץ להוריד ולהתקין את כל ה-patches של microsoft שקשורים לתולעת הזו, וגם להשתמש באנטי וירוס ולעדכן אותו.

mirileh

New member
תודה! הצלחתי!

מקווה שנפטרתי מהתולעת המעצבנת הזאת! תודה!

למעלה